Зеленський про можливість збиття Польщею російських ракет: Якщо не захистимо газосховища, наші сусіди зимою залишаться без газу

Буде правильним та справедливим, якщо Польща збиватиме російські ракети, що летять у бік Західної України, де розташовані газосховища, газ з яких, зокрема, траспортується до Європи.
Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час пресконференції, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу.
Зеленський акцентував, що газом із цих сховищ користуються "країни-скептики" у НАТО. Тому він вважає, що цей скепсис має зменшитися.
"Якщо ми не захистимо наші газосховища, то наші сусіди зимою в опалювальний сезон залишаться без газу. Найближчі наші сусіди", - акцентував Зеленський.
Нагадаємо, що раніше міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Варшава розглядає пропозицію Києва збивати російські ракети, які прямують до польської території, поки вони ще перебувають в українському повітряному просторі.
Бляха. Послав нам Бог дебіла на нашу голову.