8468 відвідувачів онлайн
23 017 136

Житомирська область уникала відключень електроенергії, не виконуючи команд "Укренерго", - Держенергонагляд

Житомирська область уникала відключень електроенергії, не виконуючи команд «Укренерго», - Держенергонагляд

Житомирська область упродовж певного часу уникала застосування графіків відключень електроенергії, незважаючи на розпорядження "Укренерго".

Про це в ефірі телемарафону у суботу, 20 липня, розповів голова Державної служби енергетичного нагляду Руслан Слободян, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Житомирську область ми поїхали перевіряти невипадково, адже отримали сигнали - звернення громадян і дані від "Укренерго", що там щось не зовсім правильно відбувається", - розповів Слободян.

Як пояснив голова Держенергонагляду, диспетчерська служба Житомирських електромереж підтверджувала "Укренерго", що команда на застосування графіків відключень прийнята до виконання. Однак насправді "не всі черги були застосовані й навантаження по області фактично не знижувалось суттєво або не знижувалось взагалі".

"Енергосистема ще не повністю автоматизована, тому велике значення відіграє й людський фактор. Однак контроль з боку держави присутній, і ми вживатимемо заходів щодо тих, хто допустив порушення", - додав Слободян.

Нагадаємо, що нещодавно Держенергонагляд провів перевірку справедливості графіків відключень у 6 областях. У Житомирській та Дніпропетровській областях було зафіксовано найбільше порушень у справедливості розподілу електроенергії.

Топ коментарі
+66
Молодці. А хто заважає й іншим областям всім разом зробити так само? Ото буде цікаво, якщо виявиться, що електрики вистачає на всіх без жодних відключень ...
показати весь коментар
21.07.2024 00:19 Відповісти
+42
Ну і якби не "добрі люди", ніхто б і не дізнався
показати весь коментар
21.07.2024 00:13 Відповісти
+38
Лана Зеркаль рассказала в своем интервью Янине Соколовой, что Житомир - единственный город, который сделал все для генерации электричества после тотальных обстрелов еще прошлого года! По сей причине, у них хватает генерации) Но падлам из Укрэнерго трудно признать свой долбо_бизм и безделье на протяжении года... Проще приказать, чтобы выключали свет, как и все остальные Какой кошмар и совок происходит((
показати весь коментар
21.07.2024 02:23 Відповісти

Завантаження...