11946 відвідувачів онлайн
1 560 24

Плануємо пройти опалювальний сезон, використовуючи газ власного видобутку, - Шмигаль

опалення

Україна планує пройти наступний опалювальний сезон, використовуючи газ власного видобутку.

Про це сьогодні на засіданні уряду сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

"Іще один напрям нашої енергостійкості - це збільшення видобутку власного газу. Як і минулого опалювального сезону, розраховуємо пройти зиму на газу власного українського видобутку", - заявив прем'єр.

Він також нагадав, що до газосховищ наразі закачано понад 10 млрд куб. м газу, а до листопада планується збільшити цей обсяг до понад 13 млрд куб. м.

Топ коментарі
+6
А що з ціною? Невже газ власного виробництва має таку саму ціну за видобуток та доставку, що й імпортований. Схоже на черговий хайп або всіх нас в черговий раз мають за дебілів.
показати весь коментар
23.07.2024 15:04 Відповісти
+6
річ у тому, що Україна і використовувала свій газ. Причина банальна проста: різницю ціни газу між внутрішнею ціною і зовнішнеє хтось крав.
показати весь коментар
23.07.2024 15:15 Відповісти
+4
Охеріти виявляється Україна спроможна себе сама забезпечити всім чім потрібно !

а згадайте цирки і локшину на вуха 20-25 річної давнини ,
показати весь коментар
23.07.2024 14:47 Відповісти

Завантаження...