10460 відвідувачів онлайн
6 064 51

Словаччина може вжити "невизначених взаємних заходів" через припинення Україною транзиту нафти "Лукойлу", - президент Пеллегріні

Президент Словаччини Петер Пеллегріні

Словаччина погрожує відреагувати на дії України з припинення транзиту нафти російської компанії "Лукойл" через трубопровід "Дружба".

Про це заявив президент Словаччини Петер Пеллегріні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Dennikn.

Зазначається, що Пеллегріні та міністр оборони країни Роберт Калиняк "різко критикують" Україну через відмову постачати російську нафту. 

Глава Міноборони заявив, що Київ "багато чим ризикує" і що нібито такі дії є "безвідповідальними".

Водночас Пеллегріні заявив, що Словаччина може застосувати "невизначені взаємні заходи". Він додав, його країна не заслуговує на таке ставлення з боку Києва.

"Якщо ситуація не покращиться, нам доведеться реагувати", - наголосив словацький лідер.

Він нагадав, що Словаччина допомагає Україні з реверсом газу, а також з постачанням електроенергії.

Нагадаємо, 18 липня Словаччина та Угорщина заявили про зупинку Україною транзиту нафти "Лукойлу" нафтопроводом "Дружба".

"Лукойл" перебував під санкціями в Україні з 2018 року, але вони були обмеженими – стосувалися тільки виведення капіталів, обмеження торговельних операцій та заборони участі в приватизації чи оренді державного майна. У червні 2024 року РНБО суттєво їх розширила, додавши, зокрема, заборону на транзит.

Топ коментарі
+13
Так, це перекриття було тупим. Потрібно не просто перекривати, а або закривати на ремонт, або, що краще - пошкодити під час російської ракетної атаки.
показати весь коментар
24.07.2024 16:34
+9
чому ж кацапи всі такі однакові та передбачувані...
показати весь коментар
24.07.2024 16:29
+8
Слиматччина як членкіня нати об'явить Україні війну ?!!
показати весь коментар
24.07.2024 16:24
Коментувати
Сортувати:
"Словаччина допомагає Україні з реверсом газу, а також з постачанням електроенергії."

В цій частині також?
показати весь коментар
24.07.2024 16:22 Відповісти
мордор поставляет туда относительно небольшие объемы нефти, которые радикально не влияют на их экономику. А мы сейчас жизннено зависим от помощи партнеров, особенно тех кто имеет с нами общую границу. Сраться с ними сейчас обязательно?
показати весь коментар
24.07.2024 16:26 Відповісти
чому ж кацапи всі такі однакові та передбачувані...
показати весь коментар
24.07.2024 16:29 Відповісти
Тому, що ти, росіянин, напялив на себе недружєственній прапорець і мрієш, що ведмедчкк тебе за це на фермі не випоре .
показати весь коментар
24.07.2024 16:34 Відповісти
ваша троляча група вирахувана - сиди не воняй, дрисня
показати весь коментар
24.07.2024 16:40 Відповісти
Так просте запитання, троль, чому сьогоді британьський прапорець повісив, невже ведмедчука і хочеш зрадити ?
показати весь коментар
24.07.2024 16:44 Відповісти
а в чому він не прав? Це максимально тупа ситуація рішення офіційно перекрити постачання гідне Зедебілов. У той час як мудрі люди давно ще в 2022 році пропонували знищити в результаті ракетної атаки.
показати весь коментар
24.07.2024 18:55 Відповісти
А навіщо? Яка статегічна мета? Знищити експорт 0,15 тисячних експорту роісії і зробити Словачиину за ці гррші ворогом?
показати весь коментар
24.07.2024 19:51 Відповісти
від цих обсягів залежить скільки правопопулісти протримаються в цих країнах при владі.
показати весь коментар
24.07.2024 16:37 Відповісти
Головний словацький НПЗ використовує до 40% нафти "Лукойлу"
показати весь коментар
24.07.2024 16:39 Відповісти
дописувач мав на увазі: "відношення споживання Словаччини до загального рівня збуту не високе"
показати весь коментар
24.07.2024 18:19 Відповісти
Для "Лукойлу" - так Але воно суттєве - для Словаччини!
показати весь коментар
24.07.2024 21:00 Відповісти
Та все там визначено - не дати електроенергіі і бензину з дизелем
показати весь коментар
24.07.2024 16:21 Відповісти
Слиматчина (дуже круто придумано) іде нафіг і взаємно з угорщиною одна одну задовільняє в неприродний спосіб !
показати весь коментар
24.07.2024 19:13 Відповісти
Слиматччина як членкіня нати об'явить Україні війну ?!!
показати весь коментар
24.07.2024 16:24 Відповісти
Між Словаччиною і вами, є ще Польща із Україною.
показати весь коментар
24.07.2024 16:35 Відповісти
Не просто з москальської павутини вибратись , але мусимо .
показати весь коментар
24.07.2024 16:29 Відповісти
так підірвіть то нафтопровід під час наступної ракетної атаки. і звинуватьте пуйла. хай вони з пуйлом досовляють про поставки відрами.
показати весь коментар
24.07.2024 16:32 Відповісти
Так, це перекриття було тупим. Потрібно не просто перекривати, а або закривати на ремонт, або, що краще - пошкодити під час російської ракетної атаки.
показати весь коментар
24.07.2024 16:34 Відповісти
Тупым оно не было.
Тут (как везде) про деньги.
Ермак в Беларуси ведет переговоры с Лукойл. Хер они хоть грам нефти через нас прокачают.
Будет типа РосУкрЭнерго. В России кто то покупает. Мы для него прокачиваем Он продает Лукойлу на территории Словакии (херня) и главное Венгрии.
Лукойл из своей нефти вырабатывает топливо.
Вы еще читаете?
Продает како то фирме. Та (за евро американскую помощь) поставляет ГСМ для ЗСУ.
Короче, как говорили в долигачевские времена) без бутыли не разобраться
показати весь коментар
24.07.2024 17:01 Відповісти
А ось так відкривається "второй фронт" допомоги кацапам, спочатку польські блокувальники плюс угорці, а тепер ще і словаки вирішили допомогти кацапам нищити дитячі лікарні і вбивати дітей
показати весь коментар
24.07.2024 16:36 Відповісти
Та ну, це Зеленьський із Єрмаком намагаються всіма силами перекрити транзит зброї через Словаччину. А потім домовлятись із вашим мордором про здачу України.
показати весь коментар
24.07.2024 16:42 Відповісти
Дєрмак та ЗЕлупа, звісно, вороги українцям, але ти все рівно ватна ****.
показати весь коментар
24.07.2024 17:30 Відповісти
Слюхай сюди, перд..н старий.
У вас і секті " широкого Тухіса Бахінв"всі недоумки, чи через одного?
Санкціям проти Лукойла вже декілька років, чому саме сьогоді перекрили поставки?
Для Лукойла і тим більше для роісії поставки трубопроводом в Словаччину це 0.15 загального експорту. Перекрили трубу, просто цей добовий обсяг ДОГРУЗЯТЬ у танкєр в усть-Лузі, чи новоросійську.
А от союзника, що навіть при фіцьо через треті країни поставляє в Україну великий обсяг снарядів пепевели в категорію недругів.
Таких як ти, корисних ідіотів, в країні нажаль дууже багато. То ж і цілуєте то один, тотінший тухіс. Голова ж відсутня...
показати весь коментар
24.07.2024 22:42 Відповісти
У подху#ловников пердаки подгорают. Это хорошо. Пора перекрыть им и газ.
показати весь коментар
24.07.2024 16:38 Відповісти
Це Єрмак і Зеленьський зробили навмисно, що б перекрити транзит військової техніки ще і через Словаччину. І транзит електрики також із Європи також ускладнити. Восени на словацько українснській ділянці трапиться аварія і Єрмак заверещить про перемовини із рф.
показати весь коментар
24.07.2024 16:40 Відповісти
На слимакив очень малые перетоки энергии, основные с поляндией, Румынией и мадьярией.
показати весь коментар
24.07.2024 19:32 Відповісти
Та ну да, скіки там тієї електроєнергії. Сьогодні і Словаччину проти України настрополимо, вчора Польщу,автра Румінію із Німеччиною і запануємо в своїй сторонці
показати весь коментар
24.07.2024 19:49 Відповісти
Я не фанат зеденка, но справедливости ради... Польська прокуратура перевіряє десятки місцевих компаній, які завезли до Польщі тисячі тонн зерна, приховуючи його походження та призначення. Під слідством перебувають компанії, зареєстровані в Польщі. Серед них немає українських компаній Джерело: https://biz.censor.net/n3501387
показати весь коментар
24.07.2024 20:08 Відповісти
Та ну, нема українських ?
Їх там і бути не може, тому що імпортер- поляк і купує через третій офшор.
А зерно будь-чіє. Найбільше завезли по схемі " перерваний транзит".
Звісно, це не головна причина блокади поляками кордону, але і не остання.
показати весь коментар
24.07.2024 22:25 Відповісти
значит юридически разговор окончен, кто продает - не *****, главное - кто покупает и продает в поляндии. ФСЕ!
показати весь коментар
24.07.2024 23:17 Відповісти
Так б'ють же не по паспорту, а по морді.
Оце твоє формальне " фсє" і виплескує потім у то, що легальне зерно із фур і вагонів фермери викидали.
А так " фсє хорошо прєкрасная маркіза, фсє хорошо, фсє хорошо..."
показати весь коментар
24.07.2024 23:27 Відповісти
Это просто идет тупо от непонимания, пи*деть, ни разу не будучи в поляндии, и не зная их правил торговли.
показати весь коментар
24.07.2024 23:43 Відповісти
Та да, тільки під час активної фази блокади фермерами шляхів по усій Європі проти " зеленого переходу", в режимі онлайн відслідковували, що там з нашими вантажами, де фермери перекрили? Через Швейцарію проїдемо? А в Румунії на кордоні із Україною? А що водії по телефону розказуть, що ці фєрмери кляти від нас хочуть?
Яке це має значення які там у себе заманухи поляки встановили, контрабанда, чи постачання за сірими схємами і в Африці однакове,
показати весь коментар
24.07.2024 23:55 Відповісти
Я уже писал - **** не захочет кобель не вскочит, т. е. - франек не захочет, хохол не вскочит.
показати весь коментар
24.07.2024 23:21 Відповісти
Перепрошую, а хто такий "єрмак" з великої літери?
показати весь коментар
24.07.2024 21:20 Відповісти
Той, що і звеликої.
Тобі їхати, чи шашечки?
показати весь коментар
24.07.2024 22:28 Відповісти
Спроба Угорщини та Словаччини заручитися підтримкою Європейського Союзу в останній суперечці з Україною стосовно перебоїв із транзитом нафти російської компанії "Лукойл" зазнала невдачі.

Джерело: "Європейська правда", https://www.ft.com/content/ea9ce543-5aca-4b63-a1e3-b12bc0ccc9c1 Financial Times
показати весь коментар
25.07.2024 18:48 Відповісти
І яким чином це до питання взаємин між Словаччиною і Україною?
Українська влада, із особистих мотивів вирішила ускладнити стосунки із дружньою країною. Це що так перший раз?
Найперший, був, коли недоросль у кріслі президента, дав команду Гєнпрокуратурі відкрити карну справк проти тільки но обраного президента Байдена. У 2020-му.
Ну тоді у США це списали на легку придуркуватість Вовіка. А зараз на що будуть списувати?
показати весь коментар
25.07.2024 19:17 Відповісти
І головне, проти чого боремося?
Поставки до Словаччини- 0,15 відсотка нафтового експорту роісії. Так вони цей об'єм будуть догружати щодобово у танкери в усть-Лузі і Новоросійську. Це на межі похибки ваги грузу.
А от у Словаччини проблеми..
показати весь коментар
25.07.2024 19:20 Відповісти
У нафтових наркоманів ломка.
показати весь коментар
24.07.2024 16:43 Відповісти
Аби таке ниття стосовно pozії підняли,може,б вони давно з нашої землі убрались.Мовчки спостерігали,як раша знищує наші міста разом з населенням,блокуючи допомогу ЄС,а тепер заскавчали.
показати весь коментар
24.07.2024 16:44 Відповісти
та не бздіть ви так, буде і вам московська нафта

24.‎07.‎2024

Темою перемовин, що веде вже третій день в Білорусі Єрмак з представниками РФ є транзит нафти "Лукойла" через українську територію. Домовились продавати нафту нейтральному трейдеру, який буде перепродувати її Угорщині.
показати весь коментар
24.07.2024 17:03 Відповісти
Іпать-дрімать....****...Очманіти можна, якщо правда
показати весь коментар
24.07.2024 20:04 Відповісти
у кожній країні існують зебілоїди, але тільки в Україні їх 73% від тих хто доповз до вавививрження.
показати весь коментар
24.07.2024 17:08 Відповісти
То давайте за нефтедоллары пусть россия тогда словаков убивает, а не украинцев!
Если словакия на это согласна - то мы тогда открываем кран!
------------------
россия за нефтедоллары , которые она получает от словаков, обеспечивает 1 армейский корпус.
давайте, пусть словакия нам выделит 1 свой армеский корпус, и расположит его под Часовым Яром.
Если Словакия готова финансировать своими деньгами 1 российский армейский корпус, то пусть своим словацким армейским корпусом его и сдерживает!
показати весь коментар
24.07.2024 18:54 Відповісти
то хай ідуть на!

не можуть нафти купити в іншому місці!

велика проблема!

тут війна. це справжня проблема!

ато іншого постачальника нафти не можуть взяти! господарники!
показати весь коментар
24.07.2024 18:56 Відповісти
можемо запропонувати війдкрити кран. якщо посилають 1 армійський корпус під часів яр, приймати на свої голови снаряди, які росія купила на ті нафтодолари!
показати весь коментар
24.07.2024 19:02 Відповісти
Одна надія на військових - дорогенькі підірвіть ту трубу до біса, а ще краще в десяти місцях, щоб не до ремонту було ! Тихенько і нічого і нікому не афішуємо хто це зробив де і навіщо !...
показати весь коментар
24.07.2024 20:07 Відповісти
Тільки друзі пуйла купують у нього газ та нафту.
показати весь коментар
24.07.2024 21:25 Відповісти