8405 відвідувачів онлайн
7 929 34

У німецькому Гессені українським чоловікам не видаватимуть проїзний документ, який замінює закордонний паспорт, - DW

У німецькому Гессені українським чоловікам не видаватимуть проїзний документ, який замінює закордонний паспорт, - DW

У німецькій федеральній землі Гессен українським чоловікам призовного віку не будуть видавати проїзний документ для поїздок за кордон, який замінює закордонний паспорт у разі його відсутності.

Про це йдеться у відповіді міністерства праці та соціальних справ Гессену на запит депутатської фракції партії "Альтернатива для Німеччини", пише DW, повідомляє Цензор.НЕТ.

У міністерстві праці та соціальних справ Гессену зазначили, що чоловіки здатні поїхати в Україну для отримання паспорта.

"Відомства у справах іноземців Гессену, як правило, не видаватимуть українським чоловікам мобілізаційного віку німецькі посвідчення, що замінюють документи для поїздок закордон. Вони здатні поїхати в Україну для отримання паспорта та проходження військової служби", - йдеться у заяві відомства.

Зазначається, що у Гессені проживає близько 20 тисяч українських чоловіків віком від 18 до 60 років. У міністерстві наголосили, що "вербувати людей для участі в оборонній кампанії проти Росії й, таким чином, заохочувати їх до повернення на батьківщину є зрозумілими інтересами України".

На сайті з надання адміністративних послуг Гессену повідомляється, що німецькі проїзні документи, що замінюють закордонні паспорти, можуть видаватися громадянам інших країн лише в особливих виняткових випадках, оскільки це порушує паспортний суверенітет іншої країни. 

Такий документ можуть видати, якщо особа може довести, що у неї немає паспорта або документа, що його замінює, і вона не має можливості його отримати. Журналісти DW додають, що кожне подібне рішення ухвалюється індивідуально.

Раніше генеральний секретар консервативної німецької партії ХДС/ХСС Карстен Ліннеманн запропонував скасувати фінансову допомогу біженцям, які офіційно не працюють. Зокрема, йдеться і про українських біженців.

Топ коментарі
+13
Як би ти хотів да?😂Поки той статус скінчиться не відомо де ти вже будеш,злобний троляка
показати весь коментар
01.08.2024 17:38 Відповісти
+12
показати весь коментар
01.08.2024 17:09 Відповісти
+10
В тому гессені стільки арабів негрів пакистанців турок кацапів що німці очманіли. Що там взагалі можна робити?
показати весь коментар
01.08.2024 17:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
01.08.2024 17:09 Відповісти
В тому гессені стільки арабів негрів пакистанців турок кацапів що німці очманіли. Що там взагалі можна робити?
показати весь коментар
01.08.2024 17:11 Відповісти
Будут формировать "Гессенский легион".
показати весь коментар
01.08.2024 17:18 Відповісти
Ну і що зараз скажуть "нові європейці"))) Вони думають що вже стали громадянами ЄС))) Ага...
Як скінчиться статус тимчасового притулку будуть... Гнати їх пєндєлями
показати весь коментар
01.08.2024 17:23 Відповісти
Як би ти хотів да?😂Поки той статус скінчиться не відомо де ти вже будеш,злобний троляка
показати весь коментар
01.08.2024 17:38 Відповісти
Так це ж радіть: у сусіда сарай згорів
показати весь коментар
01.08.2024 17:43 Відповісти
Микола сидів,Іван сидів,давайте Тараса посадимо,бо він не сидів.
показати весь коментар
01.08.2024 17:46 Відповісти
😂то ти ще й заздрісний троляка! Ну ,Фйодоров,тримайся купки🤚
показати весь коментар
01.08.2024 23:03 Відповісти
Бідненькі ухилянти очкують)
показати весь коментар
01.08.2024 17:55 Відповісти
а ти ухилянт №2
показати весь коментар
01.08.2024 18:36 Відповісти
***** їди, чмошник ти ухилянтський)))
показати весь коментар
01.08.2024 17:56 Відповісти
ти такий агресивний, наче ти помічник депутата, або поліцай під бронею. ти ж тут головний *******
показати весь коментар
01.08.2024 18:35 Відповісти
Я особисто стану. А паскуда то є ти.
показати весь коментар
01.08.2024 18:00 Відповісти
а ти ухилянт №3
показати весь коментар
01.08.2024 18:37 Відповісти
Думав, вашу заухилянтську братію вже за барки всю взяли. Але помилявся. Ще є на сайті трохи. Менше ніж пів року тому, але є. Мало я вас здавав.
показати весь коментар
01.08.2024 20:25 Відповісти
ти шо, ще й стукачок, крім того, що ти ухилянт №3 ?
показати весь коментар
01.08.2024 21:02 Відповісти
Так. Бійся.
показати весь коментар
01.08.2024 21:50 Відповісти
Вибрали паскуд до влади і втекли за кордон,думали проканає !
показати весь коментар
01.08.2024 18:06 Відповісти
Статья не корректная, так как ссылается на не первоисточник, а на очередную "перепечатку" в DW ...
В оригинале комментарий даёт структура (в ЗЕМЛЕ) ,которая НИКАКОГО ОТНОШЕНИЯ к этому НЕ ИМЕЕТ!

Так как :

В Германии миграционная политика регулируется на ФЕДЕРАЛЬНОМ уровне. ФЕДЕРАЛЬНОЕ ПРАВИТЕЛЬСТВО ИМЕЕТ ИСКЛЮЧИТЕЛЬНУЮ законодательную ЮРИСДИКЦИЮ в таких областях! А НЕ земли!

Выдача проездных документов (серый паспорт) иностранцам, регулируется на ФЕДЕРАЛЬНОМ уровне в Германии, а НЕ землями. Эти документы выдаются в соответствии с ФЕДЕРАЛЬНЫМ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВОМ и стандартами, установленными на уровне Европейского Союза¹³.

Процесс получения "серого паспорта" осуществляется через местные иммиграционные органы (Ausländerbehörde), которые принимают решения на основе ФЕДЕРАЛЬНЫХ правил и процедур³⁴.

***

Другими словами - это пустой трёп, для украинского "слушателя" !!!
)))
показати весь коментар
01.08.2024 18:37 Відповісти
це новина для перепису агресивних ухилянтів - коментаторів, які всіх інших ухилянтами називають, чи всі вони живі, може в кого інфаркт трапився через ухилянтів.
показати весь коментар
01.08.2024 18:39 Відповісти
А ФЕДЕРАЛЬНАЯ власть в Германии ОФИЦИАЛЬНО заявила,что мужчинам из Украины переживать не о чем - при необходимости все они получат "серый паспорт" в Германии!
показати весь коментар
02.08.2024 01:01 Відповісти
Я їх туди не посилав.
показати весь коментар
01.08.2024 18:56 Відповісти
))) а тебя никто и не спрашивал!))))
показати весь коментар
01.08.2024 19:11 Відповісти
І от і їх ніхто не питає.
показати весь коментар
01.08.2024 19:13 Відповісти
Так они и не нуждаются в твоём мнении и вообще в "тебе"!)))
показати весь коментар
01.08.2024 19:30 Відповісти
А я в їх.
показати весь коментар
01.08.2024 19:35 Відповісти
Шара закінчилася.
показати весь коментар
01.08.2024 23:48 Відповісти
Наивный ти наш...)))
показати весь коментар
02.08.2024 11:20 Відповісти
Поедут в белорашку или еще куда-нибудь, стран полно)
показати весь коментар
02.08.2024 02:49 Відповісти