7339 відвідувачів онлайн
4 309 41

Неправомірні дії або перевищення повноважень співробітника ТЦК чи Нацполіції можна оскаржити, - "слуга народу" Веніславський

Неправомірні дії або перевищення повноважень співробітника ТЦК або Нацполіції можна оскаржити, - «слуга народу» Веніславський

Якщо людина потрапила у ситуацію, яка, на її думку, пов'язана з неправомірними діями або з перевищенням посадових обов'язків співробітника ТЦК та СП чи Нацполіції, вона має повне право їх оскаржити.

Про це під час брифінгу сказав член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат від "Слуги народу" Федір Веніславський, пише "Суспільне", інформує Цензор.НЕТ.

Веніславський також розповів, куди потрібно звертатися у таких ситуаціях. За його словами, оскаржити неправомірні дії співробітників ТЦК чи поліціянтів можна у суді або ж звернутися до вищого керівництва.

"Можна написати нам сигнал на офіційну адресу комітету, офіційну адресу народних депутатів. Ми всі такі питання, коли отримуємо сигнали, порушуємо на рівні керівництва. Проводяться службові розслідування, і вони отримують належне реагування", - сказав парламентар.

Раніше уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що отримує близько 150 звернень від громадян України щотижня щодо нібито порушень їхніх прав з боку територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. 

Топ коментарі
+25
Ну от тебе сьогодні бусифікували, вночі пройшов влк, назавтра ти в учебці... І які ти докази надаш для суду після війни? Паскуда, покажи своїм прикладом.
показати весь коментар
06.08.2024 21:01
+22
Після "оскарження " визнають виним громадянина , а не тецекашників і мєнтів . В нас же "правова" держава.
показати весь коментар
06.08.2024 21:05
+22
точно,точно......могу сванговать даже ответ на допустимую ситуацию -выбитые зубы,сломаная рука,ребро,20 минут на влк и доставку на полигон среди ночи,при этом вас достали прямо из вашей постели выбив двери,прибив собаку и неожиданно оказавшиеся на пути доблесным инвалидам из тцк,було спроваковано потерпілим і його сім,єю і піздуватий від необмежених законами тцк був у своєму праві.
показати весь коментар
06.08.2024 21:09
Коментувати
Сортувати:
Точно ?

А чому ж раніше , про це , не говорили ?
показати весь коментар
06.08.2024 20:58 Відповісти
точно,точно......могу сванговать даже ответ на допустимую ситуацию -выбитые зубы,сломаная рука,ребро,20 минут на влк и доставку на полигон среди ночи,при этом вас достали прямо из вашей постели выбив двери,прибив собаку и неожиданно оказавшиеся на пути доблесным инвалидам из тцк,було спроваковано потерпілим і його сім,єю і піздуватий від необмежених законами тцк був у своєму праві.
показати весь коментар
06.08.2024 21:09 Відповісти
Про випадок в Ковелі вже забули ?

От як раз і буде показником - хто кого...
показати весь коментар
06.08.2024 21:39 Відповісти
випадок в Ковелі,тцк хапнули не ,,тих,, людей,і той хто за ними стоїть організував шоу.Ковель рай контрабандистів,вже на наступний день відео показало що пакують хлопів далі і всім пофіг.так шо наш мудрий нарід рівно сидить на жопі і хреститься ,,аби не я,,,
показати весь коментар
06.08.2024 22:05 Відповісти
Ну от тебе сьогодні бусифікували, вночі пройшов влк, назавтра ти в учебці... І які ти докази надаш для суду після війни? Паскуда, покажи своїм прикладом.
показати весь коментар
06.08.2024 21:01 Відповісти
Не йди на вулицю, будь вдома,

Смачних натицяй долі дуль,

Хай злі ридають ваєнкоми,

Що забирають всіх на нуль.

Твою найпершу с краю хату

Хай омина у формі чорт,

Державу круто намахати -

То є найкращий в світі спорт!

Купили, бач, собі медалі,

Спокійних днів, спокійних снів.

І місць собі понакупляли,

(Ти знаєш точно, ти б купив).

Тепер не ціняться герої,

А вже сумлінні й поготів.

Нехай святиться дупа твоя,

Що варта всіх земних скарбів!
показати весь коментар
06.08.2024 21:04 Відповісти
Наперед прошу вибачення за ізик. Але перевести не згодиться. Писать на стенах туалета, увы, друзья, не мудрено - среди го...вна вы все поэты. Среди поэтов вы го....вно.
показати весь коментар
06.08.2024 21:17 Відповісти
Епілепсію і проломлений череп як оскаржити?
показати весь коментар
06.08.2024 21:04 Відповісти
Після "оскарження " визнають виним громадянина , а не тецекашників і мєнтів . В нас же "правова" держава.
показати весь коментар
06.08.2024 21:05 Відповісти
В суд - а суди витримають стільки скарг?
показати весь коментар
06.08.2024 21:05 Відповісти
Доки , до суду , дійде твоя скарга - вже "з нуля" далі будеш судитися ...
показати весь коментар
06.08.2024 21:09 Відповісти
Витримають. Всім ввдмови та й все.
показати весь коментар
06.08.2024 21:09 Відповісти
Я маю право мати право.

Але якщо відправили у військо, назад не демобілізують.
показати весь коментар
06.08.2024 21:12 Відповісти
Так, механізму демобілізації через помилку чи умисне порушення з боку вилики - сцикики, якщо потрапив у військо, немає. Лише смерть або каліцтво.
показати весь коментар
06.08.2024 21:16 Відповісти
100%

Потрапити , як у мафію , ввійти можна , а вийти ні - "...вхід - рубль , вихід - два "
показати весь коментар
06.08.2024 21:41 Відповісти
це гівно з мандатом депутата просто вигоняється над нами і регоче з мовчезних кріпаків,бо доля для їх одна-на 0 а там як доля вирішить
показати весь коментар
06.08.2024 21:12 Відповісти
Земля з окопу заважає їм оскаржувати ті рішення.
показати весь коментар
06.08.2024 21:13 Відповісти
Навіть якщо оскаржиш, звільнити до закінчення воєнного стану тебе не зможуть. Ти ж - не Залужний там якийсь, бугай, який тип ща станов здоров'я пішов з лав. Ти ж - моцний дрищ, якого вітром хитає з боку в бік, щоб снайпер не поцілив, і нагороджений життям за взяття геморою, мужність в протрузіях та розтрощені меніски
показати весь коментар
06.08.2024 21:14 Відповісти
оскаржити у князєава чи тандира, а може у вовка, а краще у хєрмака
показати весь коментар
06.08.2024 21:15 Відповісти
Черговий стендап від веніславського. А можна оскаржити затримання мусарами хлопця за одиночний пікет на якому він цитував Конституцію України?
показати весь коментар
06.08.2024 21:15 Відповісти
Де таке сталося?
показати весь коментар
07.08.2024 14:34 Відповісти
показати весь коментар
06.08.2024 21:15 Відповісти
Але вже з бусіка або з військової частини.
показати весь коментар
06.08.2024 21:17 Відповісти
Федрило фон веніславський, йди на...
показати весь коментар
06.08.2024 21:18 Відповісти
А коли буде персональна кримінальна відповідальність тцкунів за збройний груповий напад, а мусорні - за бездіяльність або за участь у злочинному угрупуванні і викрадення?
показати весь коментар
06.08.2024 21:19 Відповісти
BIUS
показати весь коментар
06.08.2024 21:19 Відповісти
Оплатіть адвоката а коли почнуть садити за викрадення людей незаконним збройним формуванням тцк
показати весь коментар
06.08.2024 21:21 Відповісти
Посміховисько!
показати весь коментар
06.08.2024 21:22 Відповісти
Обжаловать действия полиции в полиции. Так сказать проведут внутреннее незаангажированное расследование и накажут всех виновных, наша самая справедливая полиция на свете. Я вот обязательно обращусь!
показати весь коментар
06.08.2024 21:23 Відповісти
Оскаржити неправомірні дії? Оскаржити можна вирок, а на неправомірні дії можна і треба скаржитись.
показати весь коментар
06.08.2024 21:25 Відповісти
Головою об бетонну корупційну зе-владу.
показати весь коментар
06.08.2024 21:36 Відповісти
посмертно
показати весь коментар
06.08.2024 21:44 Відповісти
Нащо нам людина, яка ділиться порадами адже сама причетна до створення поля для виникнення цих проблем.
показати весь коментар
06.08.2024 22:19 Відповісти
Ага, с третьей группой из окопа в Нью -Йорке.
показати весь коментар
06.08.2024 22:22 Відповісти
Відслужив - молодєц, можеш оскаржити. Не встиг - іпсо.
показати весь коментар
06.08.2024 22:27 Відповісти
За декілька тижнів скаржників просто не стане...
показати весь коментар
06.08.2024 22:30 Відповісти
а може просто ввести відповідальність за незаконні дії? а ні стоп, то вона ж є але ті хто мають контролювати мовчать в ганчірку - конституція ж на паузі (але лише та незначна частина, ну там де права пересічних)
показати весь коментар
06.08.2024 22:37 Відповісти
перепрошую, хочу спитати: де, таких, як той Веніславський вирощують??
показати весь коментар
06.08.2024 22:53 Відповісти
в Трускавці
показати весь коментар
07.08.2024 16:37 Відповісти
А відповідь буде : машина не наша, люди не наші..... І взагалі Ви ж підписали що доброволець......
показати весь коментар
07.08.2024 03:47 Відповісти
Цікаво, якщо набуати цього розумника, щоб язиком не молов, відібрати в нього ксиву ********* і підсунути тцкунам, уому він з окопа буде скаржитись?
показати весь коментар
07.08.2024 08:34 Відповісти