6103 відвідувача онлайн
3 121 20

Рада підтримала законопроєкт про позбавлення зрадників України державних нагород

Підтримано законопроєкт про позбавлення державних нагород зрадників

Верховна Рада прийняла за основу у першому читанні законопроєкт №11410 про позбавлення державних нагород осіб, визнаних зрадниками України.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, інформує Цензор.НЕТ.

Законопроєкт підтримав 341 депутат. 

Відповідно у Кримінальний кодекс буде внесено нове додаткове покарання - позбавлення державних нагород за вчинення визначених злочинів.

Суд під час ухвалення вироку має розглянути, чи є підстави для позбавлення нагород таких осіб. 

Також передбачається можливість позбавлення нагород за рішенням РНБО.

Рада прийняла за основу законопроєкт про позбавлення державних нагород зрадників України

Раніше Комітет ВР рекомендував ухвалити закон щодо позбавлення державних нагород за популяризацію або пропаганду РФ.

Топ коментарі
+8
Конче необхідно:

1. Припинити практику нагородження будь-яких цивільних осіб за роботу в мирний час.
2. Нагороджувати лише за захист Батьківщини зі зброєю в руках.
показати весь коментар
20.08.2024 14:19 Відповісти
+5
то ХЄРОЙ України, ригаловець Бойко, теж за це голосував?
чи зВОНО з ЖопИ, вже пообіцяло синьо-блакитному чмошнику що його ХЄРОЙства не позбавлеять????
показати весь коментар
20.08.2024 14:00 Відповісти
+4
А от "за рішенням РНБО" - то даремно, ця закрита структура навирішує таке ..., ще й засекретить.
показати весь коментар
20.08.2024 13:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А от "за рішенням РНБО" - то даремно, ця закрита структура навирішує таке ..., ще й засекретить.
показати весь коментар
20.08.2024 13:54 Відповісти
то ХЄРОЙ України, ригаловець Бойко, теж за це голосував?
чи зВОНО з ЖопИ, вже пообіцяло синьо-блакитному чмошнику що його ХЄРОЙства не позбавлеять????
показати весь коментар
20.08.2024 14:00 Відповісти
Чому він ще в 2014 не був позбавлений цього звання ?!
показати весь коментар
20.08.2024 14:04 Відповісти
А в 2019-ому, коли була монобільшість?
Ну, раз папєрєднікі сплохували?...
показати весь коментар
20.08.2024 14:17 Відповісти
Патріоти тоді відбудовували армію та реформували країну. Помилялись, але робили!
А зрадники, яких подібні тобі привели до влади, бо патріоти вас не влаштовували, тоді їздили по саунах та розважали всіляке гімно кацапське.
Чи не так?
показати весь коментар
20.08.2024 14:39 Відповісти
А як зі всім іншим що вони отримують, мають на території України, чи хтось вважає що їм дуже потрібні ті нагороди.....
показати весь коментар
20.08.2024 14:03 Відповісти
та да, мають втратити усе - майно, кошти, неправомірні набутки найближчих родичів
показати весь коментар
20.08.2024 14:09 Відповісти
засуджені за зраду, то передбачає конфіскацію. а от як бути з нагородами таких чмошників як Курлорак, Провалій і їм подібних? Цих що РНБО позбавлятиме?
показати весь коментар
21.08.2024 17:36 Відповісти
як й надалі мовчатимемо, то усякі РНБО творитимуть шо заманеться
показати весь коментар
21.08.2024 20:49 Відповісти
Жахлива кара!!!
показати весь коментар
20.08.2024 14:14 Відповісти
Конче необхідно:

1. Припинити практику нагородження будь-яких цивільних осіб за роботу в мирний час.
2. Нагороджувати лише за захист Батьківщини зі зброєю в руках.
показати весь коментар
20.08.2024 14:19 Відповісти
+++++++ !
показати весь коментар
20.08.2024 14:30 Відповісти
Ім'я, сєстра...
показати весь коментар
20.08.2024 14:33 Відповісти
Я надіюсь що всякі "кролики",повалій,кіркоров та інша мерзота будуть позбавлені звання народного артиста України.
показати весь коментар
20.08.2024 14:36 Відповісти
баканова??