9263 посетителя онлайн
3 132 20

Рада поддержала законопроект о лишении предателей Украины госнаград

Підтримано законопроєкт про позбавлення державних нагород зрадників

Верховная Рада приняла за основу в первом чтении законопроект №11410 о лишении государственных наград лиц, признанных предателями Украины.

Об этом сообщил нардеп Ярослав Железняк, информирует Цензор.НЕТ.

Законопроект поддержали 341 депутат.

Соответственно в Уголовный кодекс будет внесено новое дополнительное наказание - лишение государственных наград за совершение определенных преступлений.

Суд при вынесении приговора должен рассмотреть, есть ли основания для лишения наград таких лиц.

Также предусматривается возможность лишения наград по решению СНБО.

Рада прийняла за основу законопроєкт про позбавлення державних нагород зрадників України

Ранее Комитет ВР рекомендовал принять закон о лишении государственных наград за популяризацию или пропаганду РФ.

Топ комментарии
+8
Конче необхідно:

1. Припинити практику нагородження будь-яких цивільних осіб за роботу в мирний час.
2. Нагороджувати лише за захист Батьківщини зі зброєю в руках.
показать весь комментарий
20.08.2024 14:19 Ответить
+5
то ХЄРОЙ України, ригаловець Бойко, теж за це голосував?
чи зВОНО з ЖопИ, вже пообіцяло синьо-блакитному чмошнику що його ХЄРОЙства не позбавлеять????
показать весь комментарий
20.08.2024 14:00 Ответить
+4
А от "за рішенням РНБО" - то даремно, ця закрита структура навирішує таке ..., ще й засекретить.
показать весь комментарий
20.08.2024 13:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А от "за рішенням РНБО" - то даремно, ця закрита структура навирішує таке ..., ще й засекретить.
показать весь комментарий
20.08.2024 13:54 Ответить
то ХЄРОЙ України, ригаловець Бойко, теж за це голосував?
чи зВОНО з ЖопИ, вже пообіцяло синьо-блакитному чмошнику що його ХЄРОЙства не позбавлеять????
показать весь комментарий
20.08.2024 14:00 Ответить
Чому він ще в 2014 не був позбавлений цього звання ?!
показать весь комментарий
20.08.2024 14:04 Ответить
А в 2019-ому, коли була монобільшість?
Ну, раз папєрєднікі сплохували?...
показать весь комментарий
20.08.2024 14:17 Ответить
Патріоти тоді відбудовували армію та реформували країну. Помилялись, але робили!
А зрадники, яких подібні тобі привели до влади, бо патріоти вас не влаштовували, тоді їздили по саунах та розважали всіляке гімно кацапське.
Чи не так?
показать весь комментарий
20.08.2024 14:39 Ответить
А як зі всім іншим що вони отримують, мають на території України, чи хтось вважає що їм дуже потрібні ті нагороди.....
показать весь комментарий
20.08.2024 14:03 Ответить
та да, мають втратити усе - майно, кошти, неправомірні набутки найближчих родичів
показать весь комментарий
20.08.2024 14:09 Ответить
засуджені за зраду, то передбачає конфіскацію. а от як бути з нагородами таких чмошників як Курлорак, Провалій і їм подібних? Цих що РНБО позбавлятиме?
показать весь комментарий
21.08.2024 17:36 Ответить
як й надалі мовчатимемо, то усякі РНБО творитимуть шо заманеться
показать весь комментарий
21.08.2024 20:49 Ответить
Жахлива кара!!!
показать весь комментарий
20.08.2024 14:14 Ответить
Конче необхідно:

1. Припинити практику нагородження будь-яких цивільних осіб за роботу в мирний час.
2. Нагороджувати лише за захист Батьківщини зі зброєю в руках.
показать весь комментарий
20.08.2024 14:19 Ответить
+++++++ !
показать весь комментарий
20.08.2024 14:30 Ответить
Ім'я, сєстра...
показать весь комментарий
20.08.2024 14:33 Ответить
Я надіюсь що всякі "кролики",повалій,кіркоров та інша мерзота будуть позбавлені звання народного артиста України.
показать весь комментарий
20.08.2024 14:36 Ответить
баканова??