5483 відвідувача онлайн
10 203 27

Прем’єр Індії Моді прибув до України. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У п'ятницю, 23 серпня, прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді прибув до України з офіційним візитом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише індійський канал NDTV.

Зазначимо, що це перший візит індійського прем'єр-міністра до України з часу здобуття країною незалежності в 1991 році.

У Моді запланована зустріч із президентом Володимиром Зеленським.

Офіційною метою візиту є "зміцнення економічних зв'язків між країнами", однак раніше сам Моді заявив, що висловить президенту Зеленському власне бачення досягнення миру у війні Росії проти України.

"Я з нетерпінням чекаю на можливість продовжити попередні розмови з президентом Зеленським щодо зміцнення двосторонньої співпраці та поділитися перспективами мирного врегулювання конфлікту в Україні", - зазначив Моді перед від'їздом з Делі.

Поїздка Нарендри Моді до України відбувається через кілька тижнів після того, як індійський прем’єр відвідав Росію. Такий візит викликав роздратування у Вашингтоні, а Зеленський розкритикував главу уряду Індії.

Пізніше Моді у соцмережі X опублікував перші фото зі свого візиту до Києва.

"Прибув до Києва сьогодні вранці. Індійська громада влаштувала дуже теплий прийом", - зазначив він. 

Прем’єр Індії Моді приїхав до України 23 серпня
Прем’єр Індії Моді приїхав до України 23 серпня
Прем’єр Індії Моді приїхав до України 23 серпня
Прем’єр Індії Моді приїхав до України 23 серпня

Топ коментарі
+18
Найбільший нафтовий спонсор путіна.
Карма не жме ?
показати весь коментар
23.08.2024 09:14
+12
Потужний і незламний підпише чергову безпекову угоду, меморандум про підтримку, глобальний ******* і здасть нові території на Донбасі
показати весь коментар
23.08.2024 09:16
+7
Помойте ету обезьяну с хлоркой из пожарной машины. А то кроме какой то заразы он ничего хорошего не привез
показати весь коментар
23.08.2024 09:18
Коментувати
Сортувати:
Найбільший нафтовий спонсор путіна.
Карма не жме ?
показати весь коментар
23.08.2024 09:14 Відповісти
він за індію дбає. це така цинічна геополітика
показати весь коментар
23.08.2024 09:33 Відповісти
особливо за тих, що живуть біля рейок в палатках. та тих що чіпляються за вагони аби добратися на роботу. Чи не збирається він частину з тих бідняків відбправити до нас?
показати весь коментар
23.08.2024 10:58 Відповісти
Потужний і незламний підпише чергову безпекову угоду, меморандум про підтримку, глобальний ******* і здасть нові території на Донбасі
показати весь коментар
23.08.2024 09:16 Відповісти
А де вітальна тривога?
показати весь коментар
23.08.2024 09:17 Відповісти
Помойте ету обезьяну с хлоркой из пожарной машины. А то кроме какой то заразы он ничего хорошего не привез
показати весь коментар
23.08.2024 09:18 Відповісти
шашликом з телятинт його нагодувати потрібно. він такої смакоти ніколи в житті не їв
показати весь коментар
23.08.2024 09:23 Відповісти
показати весь коментар
23.08.2024 13:15 Відповісти
Спідниця і за сумісництвом гаманець ***** приперлося...
показати весь коментар
23.08.2024 09:21 Відповісти
президент найбільшого у світі сміттєвого полігону , який ніколи не затухає прибув в Україну .
показати весь коментар
23.08.2024 09:27 Відповісти
значиться сьогодні буде без тривоги
показати весь коментар
23.08.2024 09:28 Відповісти
Який в біса мирне бачення! То нехай Індія добровільно віддає Пакистану Джамму і Кашмір, Китаю Аксайчин, та і з Бірмою якісь прикордонні негаразди. От після цього ото мохнориле в спідниці і патякає про мирне власне бачення досягнення миру. Дипломатія, чорти б її взяли, навіть послати по-людськи не можна.
показати весь коментар
23.08.2024 09:32 Відповісти
і що, навіть тривог не буде ?
показати весь коментар
23.08.2024 09:44 Відповісти
Чутки ходять, що привіз просроченому накази *****. Наблюдаємо.
показати весь коментар
23.08.2024 09:57 Відповісти
Надіюсь, він відвідає знищену дитяч. лікарню в момент його зустічі з кремлепліснявою для часткової реабілітації себе.
показати весь коментар
23.08.2024 09:58 Відповісти
Треба на кожну таку зустріч для наших дипломатів і в тому числі сонцесяйного виставляти KPI, який будемо прямо впливати на зарплату і всякі там доплати, типу премій.

Бо скільки вже було таких зустрічей, коли приїхали, нажрались і роз'їхались, а по факту ніякого вихлопу для країни немає. Тільки витрати на годування лишніх ртів
показати весь коментар
23.08.2024 10:23 Відповісти
Удивляюсь многим язвительным комментариям ... вам что - нравится бесконечное продолжение этой кровавой войны с бесконечной властью Вована Криворожского?!
Индия никуда с карты мира не денется, а Украина? Вован Криворожский тоже в мир иной не собирается ... у него запасной аэродром в Эрец Исраэль, где уже находятся третий год папаСаша и мамаРима.

Все, кто язвят и вопят про бесконечное продолжение этой губительной для Украины войны - перед коментом дайте информацию, в каком месте на "нуле" находится ваш окоп, откуда строчится коммент?
показати весь коментар
23.08.2024 10:25 Відповісти
Возможно я не в теме, но что это за люди, которые там в экстазе скандируют "Моди"? Явно ж не украинцы. Это индусы, живущие в Украине? Или он с собой группу поддержки привёз?
показати весь коментар
23.08.2024 10:32 Відповісти
Це співробітники посольства на суботнику
показати весь коментар
23.08.2024 10:57 Відповісти
ну шо там, на вулиці Печерська завезли помитих шампунєм корів??
показати весь коментар
23.08.2024 10:36 Відповісти
Більшість людей пише тут якісь мерзотності про Моді та Індусів. Дурна позиція. Це велика перемога України що Моді приїхав до нас. Індія дуже впливова країна, другий лідер в світі після Кітаю, якщо не брати до уваги західний блок. До речі, саме Індія відіграе головну роль у тому що ***** не бье по нам Ядерної збоєю.
А щодо покупки нафти - теж дурниці, Індія грає з *****м в кошки-мишки, нафту приймає, але грошей не віддає, каже - давайте на ваші гроші, що ми вам винні - побудуємо у нас нові заводи для індусів.
показати весь коментар
23.08.2024 11:28 Відповісти
Харя Кришны Шире Рамы!
показати весь коментар
23.08.2024 18:18 Відповісти