11475 відвідувачів онлайн
4 721 13

МЗС Німеччини попередило про ризик російських ракетних атак на Київ 24 серпня

Повітряна тривога

Німеччина застерегла своїх співгромадян, що на День незалежності України 24 серпня можливе посилення повітряних атак Росії по українських містах.

Про це свідчить оновлення на сайті німецького МЗС, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".

Відомство зазначає, що в районі Дня незалежності України "можливе посилення ракетних і повітряних атак на міські центри, особливо на столицю – Київ".

Там нагадують, що з огляду на повномасштабне вторгнення громадян Німеччини застерігають від поїздок в Україну, а тих, хто вже перебуває тут, "терміново просять покинути країну".

Раніше цього тижня у США також заявили, що мають інформацію щодо нарощування Росією зусиль задля завдання як нічних, так і денних атак дронами та ракетами по всій території України.

Це сталось на тлі того, як упродовж останніх кількох днів Росія масовано атакувала українські регіони різними типами озброєнь.

Топ коментарі
+7
Нострадамуси мамкині.
показати весь коментар
23.08.2024 22:19 Відповісти
+7
Дякуємо!
Бо самі гуй би здогадалися!
показати весь коментар
23.08.2024 22:19 Відповісти
+6
Це попередження їхнім громадянам. Вони не могли його не зробити, бо , схоже, не до жартів. Та хай там як.
показати весь коментар
23.08.2024 22:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нострадамуси мамкині.
показати весь коментар
23.08.2024 22:19 Відповісти
Дякуємо!
Бо самі гуй би здогадалися!
показати весь коментар
23.08.2024 22:19 Відповісти
Они своих граждан предупредили. Мы уже хер знает сколько воюем и сами знаем все кацапские сюрпризы.
показати весь коментар
23.08.2024 22:40 Відповісти
Це попередження їхнім громадянам. Вони не могли його не зробити, бо , схоже, не до жартів. Та хай там як.
показати весь коментар
23.08.2024 22:28 Відповісти
Это все равно что предупредить: "Будте осторожны, бомжи могут сцать и срать в вашем подъезде".
показати весь коментар
23.08.2024 22:38 Відповісти
В такий день Україна дасть неменший залп усіма наявними засобами)Віримо і чекаємо.
показати весь коментар
23.08.2024 22:43 Відповісти
Які в біса московитські атаки, всі на шашлики! МЗС Німеччини, не псуйте інвестиційний клімат України! Я нічого не забув?
показати весь коментар
23.08.2024 22:43 Відповісти
Тут хіба що Буданга не здогадається. Пуйло вже наказав заправити бомбардувальники. Чекають назначений час.
показати весь коментар
23.08.2024 22:49 Відповісти
Значить щось буде.
показати весь коментар
23.08.2024 23:19 Відповісти
Дощу не буде! Буде злива!!!!))
показати весь коментар
23.08.2024 23:40 Відповісти
Если перегрузят наше ПВО, будет больно.
показати весь коментар
23.08.2024 23:49 Відповісти
Шоу продовжується - "ми вас попереджали"