8409 відвідувачів онлайн
5 515 36

"Слуга народу" Дмитрук втік через кордон із Придністров’ям. Зараз він подорожує по деяких країнах, - Костін

Костін про втечу Дмитрука

Правоохоронці вживатимуть заходів, щоб повернути в Україну нардепа "Слуги народу" (нині позафракційного) Артема Дмитрука.

Про це під час панельної дискусії в межах форуму "Україна 2024. Незалежність" заявив генпрокурор Андрій Костін, інформує Цензор.НЕТ.

"Ситуація викликала багато обурення в суспільстві. Моє обурення навіть більше, ніж обурення суспільства. Перше, що я зрозумів та відчув. Коли ми бачимо відео, коли наші прикордонники за допомогою дронів відслідковують втікачів, потім мобільні групи їх затримують і це дійсно приклад успішної роботи. 

А я думав, чому в тих випадках вдалося, а в цьому ця людина як по маслу перейшла нелегально кордон? Тому це обурення я поділяю. Ми одразу розпочали кримінальне провадження з першого моменту, як стало відомо про це. В межах провадження слідчі, прокурори, співробітники ДПСУ працюють практично цілодобово", - зазначив він.

За словами Костіна, Дмитрук перетнув кордон не самостійно, йому хтось допомагав.

"Можливо серед тих, хто допомагав, можуть бути службові особи різних органів. Докладаємо всіх зусиль, щоб їх встановити та всю ситуацію, яким чином це відбувалося. Наразі встановили шлях, яким користувався підозрюваний - це ділянка кордону з так званим Придністров'ям. Володіємо певною інформацією, в якій перебуває ця людина. Перевіряємо ці дані. За нашою інформацією, він подорожує по деяких країнах. Ми надалі вживатимемо всіх заходів, щоб його повернути в Україну правовими способами, якщо він не зробить цього добровільно. У нього ще є можливість з'явитися на допит слідчого в установлені дати. Якщо він не з'явиться, то є певні механізми - звернення до суду щодо запобіжного заходу, оголошення в розшук та запит на екстрадицію, якщо ми встановимо, в якій країні він перебуває", - додав генеральний прокурор.

Втеча Артема Дмитрука

Нагадаємо, що у неділю, 25 серпня, ЗМІ повідомили, що народний депутат Артем Дмитрук, обраний від "Слуги народу" (зараз позафракційний), який захищав УПЦ МП в Україні, незаконно залишив територію країни.

Цього ж дня Дмитруку було повідомлено про підозру через напади на правоохоронця та військового.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом можливого незаконного перетину державного кордону народним депутатом Артемом Дмитруком.

У ДБР заявили, що факт незаконного перетину кордону "слугою народу" Дмитруком встановлено.

Верховна Рада не направляла за кордон нардепа Артема Дмитрука.

Спікер ВР Стефанчук заявив, що Дмитрука позбавлять мандату за результатами розслідування.

Топ коментарі
+18
питання ширше-нафуя нам здалась ця зелена влада
мало що кіздять як ригіАналам і не снилось
ще знущаються усякими байками
показати весь коментар
27.08.2024 12:57
+15
все костін знає..
сам прокладував маршрут..
тільки не знає на що витрати хабаря від дмитрука
показати весь коментар
27.08.2024 12:55
+12
А з Пердьністров'ям у нас немає кордону і прикордонників? А якщо є, то ***** вони такі там? Може поміняти їх на хлопців з бригад Донбасу?
показати весь коментар
27.08.2024 12:54
Коментувати
Сортувати:
А з Пердьністров'ям у нас немає кордону і прикордонників? А якщо є, то ***** вони такі там? Може поміняти їх на хлопців з бригад Донбасу?
показати весь коментар
27.08.2024 12:54 Відповісти
питання ширше-нафуя нам здалась ця зелена влада
мало що кіздять як ригіАналам і не снилось
ще знущаються усякими байками
показати весь коментар
27.08.2024 12:57 Відповісти
питання в другому - що дмитруку зробили в штанях московські попи, що він заради них став бомжом при живій жінці та дітях?
по суті дмитрук заради московського попа прирік свою сім'ю на жебрацтво
показати весь коментар
27.08.2024 14:48 Відповісти
вчора писали що він перейшов кордон на трасі Одеса-Рені, що проходить через молдовське село Паланка - там на в'їзді навіть КПП нема. Транзитному транспорту там тільки не можна зупинятися - але хто ж за цим слідкує
показати весь коментар
27.08.2024 14:01 Відповісти
все костін знає..
сам прокладував маршрут..
тільки не знає на що витрати хабаря від дмитрука
показати весь коментар
27.08.2024 12:55 Відповісти
спасібо КАПІТАН ОЧЕВІДНОСТЬ
показати весь коментар
27.08.2024 12:55 Відповісти
Костіну теж місце на нарах
показати весь коментар
27.08.2024 12:55 Відповісти
Обурюється, що мало хабаря взяв
показати весь коментар
27.08.2024 12:55 Відповісти
Картки заблокувати чого не вистачає - клепки, чи бажання?
показати весь коментар
27.08.2024 12:56 Відповісти
У нього картки для "на кофє папіть". Все в крипті.
показати весь коментар
27.08.2024 13:06 Відповісти
"...вживатимемо всіх заходів, щоб його повернути в Україну правовими способами, якщо він не зробить цього добровільно..." Джерело: https://censor.net/ua/n3506861

В багажнику дипломатичного автомобіля?
показати весь коментар
27.08.2024 12:58 Відповісти
там і побачитесь,ти курва громадянин яких держав?
показати весь коментар
27.08.2024 12:59 Відповісти
Лише тільки уявіть, який буде шухер
після кінця царювання
найвеличнішого лідера **********.
показати весь коментар
27.08.2024 13:00 Відповісти
і шухєр буде - "НЕЗЛАМНИЙ"!
показати весь коментар
27.08.2024 13:04 Відповісти
висока корумпованість серед керівництва прикордонників є причиною дірявого кордону, СБУ також не виконує там своєї роботи як слід, отже "в системі" там багато хто. Справедливі ротації можуть легко виправити ситуацію, було б бажання зверху це зробити.
показати весь коментар
27.08.2024 13:00 Відповісти
"...серед тих, хто допомагав, можуть бути службові особи різних органів..." Джерело: https://censor.net/ua/n3506861

Не переввелися ще в Україні "патріатічно настроєниє афіцери"...
показати весь коментар
27.08.2024 13:02 Відповісти
Будуть імітувати поуки серед низів? Був, як завжди, дзвінок з Києва - "Пропустити!".
показати весь коментар
27.08.2024 13:07 Відповісти
Не дзвінок, а повідомлення в "тєлєґє", з паспортними даними.
А винуватий прикордонний пес - нюх загубив...
показати весь коментар
27.08.2024 13:27 Відповісти
Втікати прямо на Кацапію тепер проблемно. Тому пішов через другу братську "країну".
показати весь коментар
27.08.2024 13:05 Відповісти
Нахуана "істінно праваславнаму" тая кацапія?
показати весь коментар
27.08.2024 13:28 Відповісти
А що тут дивного коли корабель тоне то щурі біжать а команда скоро на пасажирів типу громадян України положила щось таке і теж маючи приховані баркаси залишивши лохторату гасло в звизду друзів спасайся сам втече в теплі края...
показати весь коментар
27.08.2024 13:06 Відповісти
*********** зелені. Писали ж що через Паланку пройшов- а це ж Молдова..
показати весь коментар
27.08.2024 13:13 Відповісти
Тобто про Паланку вже напи*діли?
Чи ще на карти не дивились?
показати весь коментар
27.08.2024 13:14 Відповісти
Найголовніше при такому "цілодобовому розслідуванні", це не вийти на самих себе
показати весь коментар
27.08.2024 13:19 Відповісти
Ну и х с ним,кто *** организовал ему окно на границе? дайте ответ на этот вопрос,один агент ботокса сбежал,но остальные то работают.
показати весь коментар
27.08.2024 13:19 Відповісти
"""МОє обурення більше , ніж обурення суспільства "" ..... " можливо серед тих хто допомогав , можуть бути службові особи .. """ вашій брехні і фарисейству дна не видно !!! ти падло знаєш тих службових осіб пофамільно і поіменно .. ссуки кончені , ви просто хизуєтесь своєю безнаказаністю .. тварі іпані !
показати весь коментар
27.08.2024 13:21 Відповісти
Ця #б@на чорна діра під назвою Придністров'я гикається вже 35 років. Пора наводити там порядок незалежно від думки молдаван.
показати весь коментар
27.08.2024 13:46 Відповісти
Ты с Америки лично руководить буш, палкаводец?
показати весь коментар
27.08.2024 14:05 Відповісти
І без мене є кому.
показати весь коментар
27.08.2024 18:14 Відповісти
"Коли ми бачимо відео, коли наші прикордонники за допомогою дронів відслідковують втікачів, потім мобільні групи їх затримують і це дійсно приклад успішної роботи."
Це дійсно приклад успішного концтабору))
показати весь коментар
27.08.2024 13:46 Відповісти
Обладаем определенной информацией, в которой находится этот человек. Источник:
Дайте мне другой язык. Ухожу на мову, чи на суахілі.
Як можно знаходитися в інформації?
показати весь коментар
27.08.2024 13:58 Відповісти
.... правосуддя і головний прокурор працюють незадовільно .
Але мафія, рішали,зрадники і аферисти задоволені такими чиновниками від влади.
показати весь коментар
27.08.2024 13:58 Відповісти
а про те, що і як підозру за злочини тримісячної, і місячної давнини оголосили, коли зрадник вже був в Римі - генпрокурор пояснити не бажає?
показати весь коментар
27.08.2024 14:02 Відповісти
Подорожує? Ну-ну! Мандрівник який!(( гидота 🤬