8946 відвідувачів онлайн
1 981 10

Завтра у Львові день жалоби: через російський удар 7 людей загинули, серед них - дві дитини. Понад 60 постраждалих

жалоба

Рятувальники завершили свою роботу на місці російського удару у Львові. З-під завалів їм вдалося врятувати 12 людей. Семеро, на жаль, загинули.

Про це повідомив у телеграм-каналі мер Львова Андрій Садовий, інформує Цензор.НЕТ.

"Наразі після ранкового ворожого обстрілу до лікарень Першого медоб’єднання звернулось 64 людей, серед них - 8 дітей. Усі отримують належну медичну допомогу.

Ми оголошуємо День жалоби у Львові у четвер, 5 вересня, в пам’ять про усіх загиблих внаслідок російської атаки на наше місто", - написав він.

Своєю чергою, голова Львівської ОВА Максим Козицький зазначив, що за уточненими даними, серед загиблих -  двоє дітей - 7 та 14 років.

Що відомо про атаку РФ на Україну 4 вересня 2024 року

Як повідомлялося, вночі 4 вересня росіяни підняли в повітря 5 стратегічних бомбардувальників Ту-95 мс. Згодом стало відомо про пуски. Зранку окупанти також підняли в небо МіГ-31К та Ту-22М3. Повітряні сили інформували, що є загроза для західних регіонів. Також стало відомо, що через російську атаку у Львові горять будинки в районі головного вокзалу. За останніми даними, 7 людей загинули, багато поранених. За даними медиків, 11 людей у критичному стані.

Окрім того, у Кривому Розі пролунав вибух. Пізніше стало відомо, що ворог завдав ракетного удару по об’єкту цивільної інфраструктури у Кривому Розі.

Топ коментарі
+3
Сумно ...
показати весь коментар
04.09.2024 14:02 Відповісти
+3
тій дівчині,що 21рік уже дитиною не вважають звісно. Але мама цих дітей загинула також, тому немає кому вважати їх усіх дітьми. Хіба можливо виживе їх батько, але на його місці я б не хотіла виживати.
показати весь коментар
04.09.2024 14:05 Відповісти
+1
ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ погибшим!скорейшего выздоровления всем раненым!смерть всем кацапам!!!!
показати весь коментар
04.09.2024 14:00 Відповісти

Завантаження...