10872 відвідувача онлайн
4 658 20

Найбільший аеропорт Швеції зупиняв роботу через активність дронів, - ЗМІ

Аеропорт у Швеції зупиняв роботу через дрони

Аеропорт Arlanda у Стокгольмі зупиняв свою роботу через активність невідомих дронів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це пишуть місцеві ЗМІ.

Так, видання SVT зазначає, що в районі аеропорту виявили щонайменше чотири дрони різного розміру, їхні типи наразі невідомі. Через наявність у повітрі безпілотників роботу летовища зупинили близько 2 години ночі, кілька літаків перенаправили в інші аеропорти.

Згодом, близько 3:30, роботу аеропорту відновили. Поліція відкрила розслідування щодо ймовірного саботажу роботи Arlanda.

"Ми підозрюємо, що це було зроблено навмисно, але я не можу уточнити, з якою метою. Через конфіденційність розслідування ми не хочемо розголошувати більше інформації про те, який тип безпілотників був помічений і ким", - сказав речник поліції Даніель Вікдал.

Наразі нікого не було заарештовано. Збройні сили Швеції заявили, що поінформовані про інцидент та перебувають на зв'язку з аеропортом.

Зазначимо, Стокгольм-Арланда – найбільший міжнародний аеропорт у Швеції, розташований на північ від столиці країни.

Російські дрони на території країн-членів НАТО

Нагадаємо, за даними Повітряних сил, під час атаки Росії на південні регіони України у ніч на 8 вересня було зафіксовано порушення повітряного простору Румунії. Зазначалося, що група ударних БпЛА порушила повітряний простір Румунії. Згодом Міністерство національної оборони Румунії підтвердило заліт російського безпілотника на територію країни та заявило, що у небо піднімали два винищувачі F-16.

Міністерство зовнішніх справ Румунії, на територію якої сьогодні залетів російський "Шахед" під час атаки на Південь України, засудило порушення повітряного простору власної країни.

Також відомо, що у суботу, 7 вересня, на сході Латвії розбився російський військовий безпілотник. БпЛА влетів у повітряний простір Латвії з території Білорусі.

Топ коментарі
+10
Можна я вгадаю з одного разу того, хто стоїть за цим дійством?
показати весь коментар
09.09.2024 11:23 Відповісти
+6
якби були не в НАТО-то сбили би
а так треба "консєнсусс"(вибачаюсь за матюки)
та дозвіл Байдена
показати весь коментар
09.09.2024 11:39 Відповісти
+4
Башкирові та Петрові з моковії, для того і залегендовані в країнах Західної Європи! Гадити і ще раз гадити! Грета Таумберг, може підтвердити це, як матьорий еколог, з 5 класу, прямо з горшка, вона уже на мітингах та маніфестаціях за ЩОСЬ …
Так і тут, дрони, самі не збираються
показати весь коментар
09.09.2024 11:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Можна я вгадаю з одного разу того, хто стоїть за цим дійством?
показати весь коментар
09.09.2024 11:23 Відповісти
показати весь коментар
09.09.2024 12:04 Відповісти
Дивно це бачити від тих, хто перед вторгненням не окопувався, а збирався на шашлики, повіривши кривляці, якого самі і вибрали.
показати весь коментар
09.09.2024 12:16 Відповісти
Дивно це читати від тих, хто як куколди спостерігають як їхні кордони їбуть всі кому лінь.
показати весь коментар
09.09.2024 12:31 Відповісти
О, так ви провокатор! ОК. Будем знати.
показати весь коментар
09.09.2024 13:10 Відповісти
- Зараз у вашій хаті вашій дружині пара «аллах-акбарів» пісюнами проміж верніх і нижніх губів водить.
- О, так ви провокатор! ОК. Будем знати.
показати весь коментар
09.09.2024 13:19 Відповісти
ОК, переконала - ти просто ******* на всю голову шалава ОПешна. Бо цивілізована людина такої фуЄти не напише, а тут вже всі ознаки сексуальної залежності, як оті пуйловські "рєзіновиє попкі" та "половиє органи бабушкі і дедушкі". Відчуваю, що ти ще й прищаве чмо з прокуреними зубами і страшне...як атомна війна. Бррр! Яке ж ти гидке, пацюче.
показати весь коментар
09.09.2024 22:02 Відповісти
Коли для опонента немає аргумента, то малоосвічене у диспутах бидло переходить на особистості.
Куколдику, ти спікся. Біжи поплач в спідничку відтраханій і обкончаній кацапами Наті.
показати весь коментар
09.09.2024 22:38 Відповісти
Башкирові та Петрові з моковії, для того і залегендовані в країнах Західної Європи! Гадити і ще раз гадити! Грета Таумберг, може підтвердити це, як матьорий еколог, з 5 класу, прямо з горшка, вона уже на мітингах та маніфестаціях за ЩОСЬ …
Так і тут, дрони, самі не збираються
показати весь коментар
09.09.2024 11:25 Відповісти
Та ми теж спочатку не розуміли з якою метою кацапи напали на нас....
показати весь коментар
09.09.2024 11:29 Відповісти
Не всі. Багато розуміли і раніше чим вони напали. Тут просто бажання зрозуміти!!!
показати весь коментар
09.09.2024 11:44 Відповісти
Де вони діваються, ті всі їхні дрони
показати весь коментар
09.09.2024 11:36 Відповісти
якби були не в НАТО-то сбили би
а так треба "консєнсусс"(вибачаюсь за матюки)
та дозвіл Байдена
показати весь коментар
09.09.2024 11:39 Відповісти
А провокаторам нову методичку завезли - поливати лайном Штати і Байдена? Щось мені це нагадує з нашого життя...до виборів 19-го.
показати весь коментар
09.09.2024 12:18 Відповісти
Вот ети два питараса шпили-вили смотрят в Швеции?
показати весь коментар
09.09.2024 11:43 Відповісти
..не дакажИте, фошизды.. - https://www.youtube.com/watch?v=fw6Bfuv9jlo нет у вас методов против "Коли Сапрыкина" ..
показати весь коментар
09.09.2024 11:51 Відповісти
Шановні, а чи не час почати нарешті зупиняти активність цих "невідомих" дронів?
Безполітна зона для малих авіаційних засобів, якщо що. Все за законом.
показати весь коментар
09.09.2024 12:12 Відповісти
Кацапів кончених жаба давить через те , що Швеція вступила в НАТО ,
от і бісяться тварюки на своіх болотах , лякаючи весь світ 😡