10438 відвідувачів онлайн
3 284 11

Ботом єВорог уже скористалися 628 тисяч українців, а один користувач відправив рекордні 347 заявок, - Федоров

Бот єВорог

Українці роблять героїчні речі — уже два роки системно відправляють заявки в @evorog_bot, допомагають знищувати техніку, особовий склад, опорні пункти ворога. За цінністю заявка в єВорог дорівнює даним від розвідки, БпЛА чи супутникових знімків.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Хоч робота народної розвідки може здаватися непомітною, ми бачимо її у звітах Генштабу. Наприклад, колись ми попросили українців зібрати інформацію про російський РЕБ — користувач із Запорізької області надіслав заявку в єВорог. На наступний день РЕБ знищили", - розповів Федоров.

Як повідомляється, ботом уже скористалися 628 тисяч українців, а один користувач відправив рекордні 347 заявок. Найбільше інформації отримуємо саме з тимчасово окупованих територій, зокрема Криму та Донбасу.

"Попри окупацію, пропаганду та небезпеку наші люди не зупиняються та роблять усе, щоб допомогти військовим", - наголосив очільник Мінцифри.

"Долучайтеся до народної розвідки, ставайте очима військових і памʼятайте про власну безпеку. Надсилайте заявки в єВорог тільки тоді, якщо впевнені, що нічого не загрожує життю, видаляйте кадри окупантів і листування з чатботом, папку Видалене та кеш месенджера. Також не обговорюйте по телефону переміщення техніки росіян", - застеріг Федоров.

Переходьте в єВорог з головного екрана в застосунку Дія або за посиланням: https://t.me/evorog_bot

"Вдячний кожному, хто долучається та допомагає Силам оборони. Ви — сила", - резюмував Федоров.

Топ коментарі
+4
это чтоб кацапы сразу видели где их спалили?
приймите заявочку: зеОПа в сговоре с зеленским, большинство его зефракции, зекабмин + земинестерства, зеОДы и земэры. Ниже не стоит подавать
показати весь коментар
11.09.2024 14:48 Відповісти
+3
вы либо трусики наденьте, либо крестик снимите.
телеграмм, блин.. дурачки наивные..
показати весь коментар
11.09.2024 14:38 Відповісти
+3
Он, напевно, якийсь чувак «рекордні 347 заявок» кинув про те що вороги в ОПі засіли.
показати весь коментар
11.09.2024 15:14 Відповісти

Завантаження...