4135 відвідувачів онлайн
605 12

Умєров і міністр оборони Естонії Певкур обговорили проєкти з підтримки ОПК України, зокрема закупівлі українських далекобійних дронів і ракет

Умєров поговорив з міністром оборони Естонії Певкуром

Міністри оборони України та Естонії Рустем Умєров і Ханно Певкур провели розмову, під час якої обговорили можливі нові проєкти щодо підтримки української оборонної промисловості, зокрема закупівлі українських далекобійних дронів і ракет.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили в Міноборони України.

"Сьогодні провів продуктивний відеодзвінок з міністром оборони Естонії Ханно Певкуром. Обговорили шляхи подальшого посилення співпраці між нашими країнами.

Основна увага була приділена можливим новим проєктам, спрямованим на підтримку української оборонної промисловості. Зокрема, закупівлі українських далекобійних дронів та ракет", - зазначив Умєров.

Також український міністр відзначив внесок Естонії у зміцнення обороноздатності України в боротьбі проти агресора, а також відкритість естонської сторони до нових форматів співпраці.

"Щиро вдячний народу Естонії, уряду та особисто міністру Певкуру за військову, політичну та дипломатичну підтримку України", - додав Умєров.

Топ коментарі
+3
Ще один клоун на нашу голову...
Уявляю, з якими потаэмними думками з ним та найвеличнiшим бастaрдо розмовляють закордоннi дiячi))
показати весь коментар
16.09.2024 20:07 Відповісти
+2
невже перестали красти оці Єрмаківці ? Чи просто контроль над ними достойний ?
показати весь коментар
16.09.2024 20:04 Відповісти
+2
так, кремль надае достойну компенсацiю за розвал Украiни.
показати весь коментар
16.09.2024 20:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
невже перестали красти оці Єрмаківці ? Чи просто контроль над ними достойний ?
показати весь коментар
16.09.2024 20:04 Відповісти
так, кремль надае достойну компенсацiю за розвал Украiни.
показати весь коментар
16.09.2024 20:06 Відповісти
Кремль погодився на мародерство БОНЕВТІКІВ - фрілансерсвто +зрадницькі дії
показати весь коментар
16.09.2024 20:13 Відповісти
цiкаво, якою мовою вони спiлкуються? через перекладача? 😁
показати весь коментар
16.09.2024 20:05 Відповісти
Англійською-почитайте його біографю ,де навчався на кого працював , Ахмєтов мав кращих менеджерів
показати весь коментар
16.09.2024 20:12 Відповісти
Ще один клоун на нашу голову...
Уявляю, з якими потаэмними думками з ним та найвеличнiшим бастaрдо розмовляють закордоннi дiячi))
показати весь коментар
16.09.2024 20:07 Відповісти
"українських далекобійних ракет"?
А вони є???
То якщо є, чого на колінах повзаємо щоб захід надав дозвіл на використання їхніх?
показати весь коментар
16.09.2024 20:52 Відповісти
"українських далекобійних ракет"?
А вони є?

крейсер Мацква пєрєдайот прівєт кацапським ботам !
гіп-гіп.... Нептун !!!
буль-буль соточку за українські далекобійні ракети !

показати весь коментар
16.09.2024 21:33 Відповісти
"Нептун" навіть не середньої дальності. Хіба що зроблять її довжиною метрів десять
показати весь коментар
17.09.2024 08:40 Відповісти
От тільки скоріше за все Єстонія заплатить за ті дрони триціни - виробнику, смотрящему Єрмака і Хазяїну виробника на віденську каву з тістечками...
показати весь коментар
16.09.2024 21:37 Відповісти
Где мавики?Манистер.
показати весь коментар
16.09.2024 22:09 Відповісти