11795 відвідувачів онлайн
6 385 61

Як тільки НАТО нападе на Білорусь, ми застосуємо ядерну зброю. Росія втягнеться за нас, - Лукашенко

Лукашенко про застосування ядерної зброї

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що застосування ядерної зброї призведе до початку Третьої світової війни.

Як передає Цензор.НЕТ, його заяву цитує Белта. 

"Я вже говорив, що напад на Білорусь – це третя світова війна. Нещодавно Путін це підтвердив, вносячи поправки до ядерної доктрини, що напад на Росію та Білорусь – ми застосовуємо ядерну зброю. Він підтвердив мої слова. У цьому була суть моєї заяви. Як тільки вони нападають на нас (НАТО є НАТО. Американці та поляки – вони вже вишикувалися вздовж кордону, особливо польського. Знаємо, що керівництво Польщі вже потирає руки), ми застосовуємо ядерну зброю. І росія за нас втягується", - заявив білоруський диктатор.

Лукашенко зазначив, що оскільки Росія може отримати відповідь на ядерний удар від західних країн, вона застосує одразу весь арсенал, "а це вже світова війна".

"Цього не хоче й Захід. Вони до цього не готові. Але ми їм відверто кажемо: червона лінія – це державний кордон. Наступили на неї – відповідь буде миттєвою", - додав він.

Про мирні переговори

Білоруський диктатор вкотре також заявив, що треба зупинити війну в Україні та домовлятися про мир. 

"Є певні межі, рамки. Нам треба домовитися з українцями, треба зупинити цю війну. Слухайте, яка війна була Друга світова і Велика Вітчизняна. Білорусь взагалі знищили. І ми начебто вже, ваше покоління, навіть моє, з німцями нормально розмовляли. Тобто пам'ять людська, яка б вона не була, все-таки відшліфовує, зарубцьовує ці рани. Точно так і з українцями. Тільки далі не треба заходити тут. І так уже навернули вище даху. Треба домовлятися. Це моя тверда позиція", - додав Лукашенко.

Нагадаємо, раніше диктатор Володимир Путін провів засідання постійної наради Ради Безпеки з ядерного стримування та розширив список умов, за яких РФ може застосувати ядерну зброю.

Він запропонував, зокрема, розглядати як підставу для завдання ядерного удару масовану повітряну атаку неядерними засобами, зокрема безпілотниками.

Топ коментарі
+16
показати весь коментар
27.09.2024 13:25
+13
Дурень думкою радіє.
показати весь коментар
27.09.2024 13:25
+12
показати весь коментар
27.09.2024 13:30
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
27.09.2024 13:30 Відповісти
Та на жуя ти кому потрібен
показати весь коментар
27.09.2024 13:50 Відповісти
для тех кто не понял, жопа в телевизоре это лукашенко
показати весь коментар
27.09.2024 13:35 Відповісти
показати весь коментар
27.09.2024 13:25 Відповісти
НАТО готовиться вчепитися в горло батьці? -- нігуя собі!
показати весь коментар
27.09.2024 13:25 Відповісти
Дурень думкою радіє.
показати весь коментар
27.09.2024 13:25 Відповісти
Крохмальна бімба?
показати весь коментар
27.09.2024 13:26 Відповісти
Та у Луки мозги - суцільний крохмальний клейстер...
показати весь коментар
27.09.2024 14:02 Відповісти
білопідар ти не вартуєш стільки щоб застосовувати ядерну зброю , тебе і твоїх виродків на центральній площі просто мирно посадять на кіл і на тому все
показати весь коментар
27.09.2024 13:27 Відповісти
А чужі кордони можно, так картофлянник? І це не третя світова? Вони з путіним живуть у своєму світі, на жаль і нам приходиться жити в ньому.
показати весь коментар
27.09.2024 13:28 Відповісти
Лукашенко использует ядерное оружие, от которого у него нет кодов доступа только здесь.
показати весь коментар
27.09.2024 13:28 Відповісти
Осіннє загострення.
показати весь коментар
27.09.2024 13:28 Відповісти
Та приспіть вже довбой@ба.
показати весь коментар
27.09.2024 13:29 Відповісти
Обох...
показати весь коментар
27.09.2024 13:55 Відповісти
Колхоз в облозі111
показати весь коментар
27.09.2024 13:31 Відповісти
Ааааа...
показати весь коментар
27.09.2024 13:32 Відповісти
Григорович скажи будь ласкавий хто вам погрожує ви гарний голова колгоспу хазяін але параноя і марази це старческе ідіть копать огород онуків няньчить Білоруси самі не нападають і боятися нічог о бережіть землю від чорносраких бобуде як на рашкі
показати весь коментар
27.09.2024 13:33 Відповісти
Невловимий педро 2.
На цього ніхто не нападе, бо ***** нікому не потрібна територія заселена мишебраттями.
показати весь коментар
27.09.2024 13:33 Відповісти
Куди кінь з копитом, туди і рак з клешнею. Кому той бульбофюрер недороблений потрібен?
Сидів би та не вякав. Але туди ж - великий політик....
показати весь коментар
27.09.2024 13:35 Відповісти
Лука до сРУцького сцаря Сруля Первого: " Царь-батюшка! Отец родной! Помоги, НАТА напала!" Сцарь Сруль Первый Луке: " Щас, разбежался ! Вот только с чемодана слезу и штаны подтяну!"
показати весь коментар
27.09.2024 13:36 Відповісти
Та нах... ви кому здалися! Овци,моліться на свого пастуха і їжте мирно картошку..
показати весь коментар
27.09.2024 13:37 Відповісти
Він точно дебіл. НАТО своїх країн-членів захистити не може, мовчать як страуси в піску, коли дрони та ракети падають на ці країни. Куди цьому НАТО ще й на когось нападати.
показати весь коментар
27.09.2024 13:37 Відповісти
Всі ці кукурікання кремлівських підстилок на всіх кутках зводяться до одного- примусу України до перемовин.
показати весь коментар
27.09.2024 13:40 Відповісти
В Угорщина (член НАТО) взагалі готова здатися кацапам
показати весь коментар
27.09.2024 13:51 Відповісти
На хєр нікому не потрібний голозадий Сашка Пюрешка все мріє щоб на Бульбонію хоч хтось напав!
показати весь коментар
27.09.2024 13:39 Відповісти
Яке НАТО!? Вже час з марсіанами воювати! Це ж класика шизофренії!
показати весь коментар
27.09.2024 13:40 Відповісти
По Лукашенку Білорусь це центр Вселенної.
показати весь коментар
27.09.2024 13:40 Відповісти
Тобто по логіці бульбаша, якщо перетнуть кордон білорусі - то треття світова, а якщо кордон України - то перемовини.....задовбали всі ці орбани, лукаши, трампи........ та ще й українські гниди, які тільки і мріють поневолення України росією
показати весь коментар
27.09.2024 13:42 Відповісти
Минск уничтожила красная армия,...
показати весь коментар
27.09.2024 13:45 Відповісти
Боже, яке бажання власної значимості. Да с тобою, на одному гектарі по діагоналі , ср@ти ніхто не сяде. Яка страшна погроза, але рівень йо...тості треба підтримувати, тому якось так ....
показати весь коментар
27.09.2024 13:47 Відповісти
Поясніть хто-небудь, а нахіба комусь нападати на Білорусь?
Це нагадує той анекдот про "невловимого Джо".
показати весь коментар
27.09.2024 13:48 Відповісти
ні, це нагадує анєкдот: я за вами гналася 5 кварталів, що сказати, як ви мені байдужі
показати весь коментар
27.09.2024 13:51 Відповісти
показати весь коментар
27.09.2024 14:58 Відповісти
Когда уже етот нацистский ублюдок будет болтаться на березе? Да и если уже все договоры о нераспространении ЯО разорваны то пора и Украине вернуть ЯО. Нам даже не нужно межконтинентальное. Достаточно до 1000км.
показати весь коментар
27.09.2024 13:50 Відповісти
Вусань переживає за своє крісло. Щоб народ його не скинув і не повісив за все ним зароблене.
показати весь коментар
27.09.2024 13:52 Відповісти
Дайте йому сільодки,нащадок Шарікова.
показати весь коментар
27.09.2024 13:54 Відповісти
Боже ж мій .. мрійнику ...та кому ти ... вс* ався !!!
показати весь коментар
27.09.2024 13:59 Відповісти
🤔 Я думав, він мудріший
показати весь коментар
27.09.2024 13:59 Відповісти
Гарячий, савсэм бэлый
показати весь коментар
27.09.2024 14:03 Відповісти
Він таке каже, щоби перед своїм московським господарем відмазатись...
показати весь коментар
27.09.2024 14:07 Відповісти
показати весь коментар
27.09.2024 14:12 Відповісти
З якою ціллю НАТО нападе на Білорусь? Невже захватити склади з картоплею?
показати весь коментар
27.09.2024 14:12 Відповісти
А потім продати а Україну. Бо у нас вже і картоплі немає.
показати весь коментар
27.09.2024 14:15 Відповісти
Раша вже вписалась за вірменію.
Тож чекай та дочекаєшся.
показати весь коментар
27.09.2024 14:14 Відповісти
Та кому ви бульбаші потрібні?! Шо у вас окрім бульби є? Ну пару заводиків якихось. А стосовно прикладу миру з німцями, скажу так. Так мир настав коли гітлер здох, а його кодло засудив міжнародний трибунал. Тоді поступово, після десятиліть роботи міжнародного суспільства пройшла денацифікація німців поки вони осмислили те в чому вони підтримували гітлера. Вони покаялись і тоді з ними стали рахуватись та підтримувати дружні стосунки.
показати весь коментар
27.09.2024 14:22 Відповісти
Так якого біса ви полізли через наші кордони?
показати весь коментар
27.09.2024 14:26 Відповісти
та кому ви вср...лися убогі, щоб об вас маратись
показати весь коментар
27.09.2024 14:27 Відповісти
Підгавкнув пуйлу, щоб той не сумнівався.
показати весь коментар
27.09.2024 14:33 Відповісти
його потрібно мати, як і )(уйлу.
всі про те знають але Гру потрібно продовжувати.
показати весь коментар
27.09.2024 14:39 Відповісти
Товариство, уявіть собі їхній моральний стан, якщо така ядрьона істерика вже цілий тиждень. Похоже на те, що розуміють і бачать свій фінал у Гаазі і не по одиночці, а усім скопом. Бандформування хотіло керувати усім світом- не виходить.
показати весь коментар
27.09.2024 14:58 Відповісти
Лука узнає останнім про те, що НАТО напало на Білорусь.
Вже коли будуть конвоювати до камери.
показати весь коментар
27.09.2024 15:03 Відповісти
Бульйон, та кому ти потрібен, граєш дурня от і грай далі!!
показати весь коментар
27.09.2024 15:07 Відповісти
Викликає подив,що цей чмошник Лук'ян ще тявкає.
показати весь коментар
27.09.2024 15:21 Відповісти
Він як та шавка. Гавкає бо боїться до всрачки.
показати весь коментар
27.09.2024 15:26 Відповісти
Pridurok Lukashenko, kakovo hrena nam v NATO nuzhna tvoja zasrannaja Belorjusskaja-SSR???
показати весь коментар
27.09.2024 15:46 Відповісти
Він ще дурніший, ніж виглядає.
показати весь коментар
27.09.2024 17:18 Відповісти
Ось і народився,вірніш народило те чмо,нового Кім ЧЕН х...!!! Мабуть потрібно скинутись всім українцям,забашляти добре на Південмаші і нехай склепають хочаб одну,хочаб маленьку,інакше ніяк не виходить. Те чмо проводить коричневі лінії,навіть якщо масована атака безпілотників,він вже може кидати атомну бомбу,але йому все і всим дозволено,бо в нього є бомбочка---МАРАЗМ найвищого гатунку.
показати весь коментар
27.09.2024 20:59 Відповісти
эта шлюшка знатно подмахивает