11676 відвідувачів онлайн
2 345 10

Україна повинна мати можливість використати далекобійну зброю для самооборони, - Бербок

бербок,анналена

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок  висловилася за використання Україною далекобійної зброї.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише DW.

"Я завжди говорила, що воно відіграє важливу роль, особливо для подолання мінного поясу на сході України", - заявила Бербок.

На питання про те, чи постачатиме Німеччина в майбутньому ще якісь види озброєнь, Бербок відповіла, що висловила свою думку з цього приводу, але канцлер Олаф Шольц вважає інакше. За її словами, коаліція не може домовитися щодо цього питання.

Нагадаємо, раніше Бербок заявила, що підтримує передачу Україні далекобійних ракет Taurus, однак, на жаль, серед німецьких політиків немає єдності з цього питання.

Топ коментарі
+6
Україна повинна мати збройовий плутоній 239 , а все інше то інграшки для дітей
показати весь коментар
30.09.2024 07:19 Відповісти
+4
Дякуємо Бербок
показати весь коментар
30.09.2024 07:08 Відповісти
+1
Бербок -за ,Шольц-проти .

В підсумку -дозволу не має .
показати весь коментар
30.09.2024 07:16 Відповісти

Завантаження...