9848 відвідувачів онлайн
20 681 36

Росіяни зайшли у Вугледар із заходу та півдня, - DeepState. КАРТА

Аналітики проєкту DeepState заявляють, що російська армія зуміла зайти у Вугледар зі заходу та півдня.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал осінтерів.

"Сьогодні виродки публікують не тільки обстріли центральної частини міста, де Сили Оборони продовжують чинити спротив, а й рух своєї піхоти у місті та у середині багатоповерхівок. В західній частині міста кацапи вивісили свої ганчірки", - пишуть у DeepState.

Точки де росіяни зайшли у Вугедар

Ситуація у Вугледарі

Раніше аналітики Deep State повідомили, що російські окупанти просунулися в районі Вугледару.

Аналітик Forbes заявив, що російські окупаційні війська можуть відрізати 72 окрему механізовану бригаду Збройних сил України, яка 20 місяців захищає Вугледар.

Ситуація навколо Вугледару критична та продовжує ускладнюватися, зазначили в Deep State.

Британська розвідка 25 вересня повідомила, що російські окупаційні війська здійснюють штурми Вугледару з трьох сторін.

У Сухопутних військах заявили, що ЗСУ вийдуть з Вугледару, якщо не буде можливості тримати оборону в міській забудові.

Топ коментарі
+36
Мда, а Вугледар тримав оборону місяці. Коли оп думає тільки про свої рейтинги, збагачення гопкомпанії, а не про захист України, то нічого хорошого не має. Читаю про збір на ППО, а депутати багатії мають відкриті кордони. Ворог наступає, президент бреше
показати весь коментар
01.10.2024 03:17 Відповісти
+30
Вся відповідальність за втрати територій на Донбасі лежить на "найвеличнішому" ,це і провал мобілізації ,відсутність фортефікаційних споруд ,зміна вищого вяйськового керівництва ,корупція на всіх рівнях, та далеко не патріотичні люди у владі за все треба відповідати ,досить в дурника гратись.
показати весь коментар
01.10.2024 07:45 Відповісти
+25
Командира зняли, а зараз геній сцирського заганяє бригаду в котел? Недобрі думки це навіює.
показати весь коментар
01.10.2024 06:55 Відповісти

Завантаження...