9389 відвідувачів онлайн
6 462 60

Працівника ТЦК оштрафували на 850 грн за побиття чоловіка під час вручення повістки в Чернівцях

Працівника ТЦК у Чернівцях оштрафували за побиття чоловіка

Садгірський райсуд Чернівців оштрафував працівника ТЦК за побиття чоловіка під час вручення повістки.

Про це пише видання Zaxid.net, інформує Цензор.НЕТ.

Інцидент стався на зупинці громадського транспорту. Спочатку між чоловіками виникла суперечка, а потім військовослужбовець вдарив чоловіка в голову. Працівник ТЦК визнав свою провину в суді та розкаявся. Його оштрафували на 850 грн.

У вироку зазначається, що військовий вдарив долонею руки в потилицю чоловіка та "завдав потерпілому фізичного болю без спричинення тілесних ушкоджень"

"Обвинувачений Володимир Л. в суді свою вину визнав повністю й пояснив, що побачив на автобусній зупинці чоловіка і хотів вручити йому повістку, однак той відмовився. Після цього між ними виник словесний конфлікт, обвинувачений не стримався та один раз вдарив його по шиї. Військовий зазначив, що у вчиненому щиро кається.

Суддя Садгірського районного суду Світлана Мілінчук при винесенні вироку врахувала те, що працівник ТЦК раніше не судимий, на обліку у лікаря психіатра та лікаря нарколога не перебуває, за місцем служби зарекомендував себе з позитивної сторони, як старанний, позитивний, дисциплінований військовослужбовець", - пише видання.

Топ коментарі
+27
Круто, тобто якщо потім розкаятись та сплатити 850 грн., то можна дубасити людей?!!!! А можна купити наперед? А оптові знижки передбачені? А якщо не 850, а 1200грн. сплатити, можна користуватись бейсбольною битою? А з радістю придбаю право на гаряче спілкування з рядом чиновників.
А ще кажуть зброю потрібно легалізувати - навіщо? Україна країна мрій - дубась кого хочеш за 850 грн.!
P.S. А звісно розумію, що це лише для чиновників та наближених до них, простому громадянину не дозволено того, на що має право "еліта". Як там, казав Зеленський - "зробили це разом"? Таки правда, зробили.
показати весь коментар
01.10.2024 15:03 Відповісти
+25
А якби навпаки цивільний зацідив би тцкуну, то також штрафом обійшлося?
показати весь коментар
01.10.2024 14:58 Відповісти
+23
а хіба це не рахується як розбій? або *********** ...штраф... думаю багато хто заплатив би ті гроші щоб дать комусь в лице кулаком))
показати весь коментар
01.10.2024 14:50 Відповісти

Завантаження...