11598 відвідувачів онлайн
714 14

Київ передав захисникам на Харківський напрямок дрони, РЕБи та генератори, - Кличко

Кличко передав дрони на Харківський напрямок

Мер Києва Віталій Кличко передав на Харківський напрямок дрони, РЕБи та інше потрібне обладнання, придбане за позабюджетні кошти.

Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

"Відправили бійцям трьох бригад на Харківський напрямок, де сьогодні гаряче, чергову партію допомоги. Необхідне оснащення, яке придбали за небюджетні кошти. Зокрема, до захисників поїхали 100 нічних fpv-дронів, 5 БпЛА Mavic, два ремонтних авто, 5 систем РЕБ, два генератори та Starlink", - повідомив Віталій Кличко.

Мер також передав бійцям нагороди від столиці - 15 медалей "Честь. Слава. Держава"".

"Київ продовжує допомагати військовим боронити нашу державу. І виділяючи кошти з бюджету міста, і залучати допомогу та купувати оснащення за небюджетні гроші".

Раніше повідомлялося, що Віталій Кличко відвідав чотири бригади на Донбасі та на Купʼянському напрямку. Відвіз захисникам від громади Києва 550 дронів Mavic 3Т, системи РЕБ та антидронові рушниці.

Топ коментарі
+7
Молодець Кличко!!!
показати весь коментар
02.10.2024 16:41 Відповісти
+5
Зараз зелені почнуть хейтити..
показати весь коментар
02.10.2024 16:43 Відповісти
+2
У Гетманцева и зелених підарів дупу підірвало. 200% гарантії.
показати весь коментар
02.10.2024 17:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодець Кличко!!!
показати весь коментар
02.10.2024 16:41 Відповісти
Зараз зелені почнуть хейтити..
показати весь коментар
02.10.2024 16:43 Відповісти
Вони вже потроху перефарбовуються
показати весь коментар
02.10.2024 17:12 Відповісти
показати весь коментар
02.10.2024 16:43 Відповісти
Давайте тоді вже новини про всіх поважних людей які збирають донати для армії. Притула, Стерненко і так далі. Дякую
показати весь коментар
02.10.2024 16:54 Відповісти
притула!? за этого сборщика сообщите поподробнее!
показати весь коментар
02.10.2024 17:01 Відповісти
притула
показати весь коментар
02.10.2024 17:02 Відповісти
в Україні є лише два благодійники: Порошенко і Кличко
всі инші лише просять, а ці тільки звітують з фоточками
показати весь коментар
02.10.2024 17:06 Відповісти
Ну, потрібно вітдати належне, у мене з восені 2022 у підрозділі машини "Повернись живим" з деяким обладнанням. Ще їздять майже усі.
показати весь коментар
02.10.2024 17:12 Відповісти
У Гетманцева и зелених підарів дупу підірвало. 200% гарантії.
показати весь коментар
02.10.2024 17:09 Відповісти
А що передав військовим «громадянин» зеленський зі своїм кодлом?
показати весь коментар
02.10.2024 17:11 Відповісти
Податки і обіцянки. А ще винного у всіх халепах намагаються надати.
показати весь коментар
02.10.2024 17:14 Відповісти
Віталію щира подяка і респект ,
за постійну допомогу нашим хлопцям , яким дуже важко
воювати без військового обладнання 👍🏼🙏🏼❤️