4680 відвідувачів онлайн
2 643 25

Путін перестав літати до своєї резиденції в Сочі, бо побоюється нових атак українських БПЛА на регіон, - росЗМІ

Володимир Путін

Російський диктатор Володимир Путін перестав відвідувати свою резиденцію в Сочі, оскільки побоюється за своє життя після того, як до регіону почали долітати українські далекобійні дрони.

Про це повідомило джерело російському виданню "Проєкт", інформує Цензор.НЕТ.

Згідно з графіком публічних виступів, цього року Путін провів лише одну зустріч у Сочі – 6 березня з головою МАГАТЕ Рафаелем Гроссі.

Відтоді він не з'являвся на чорноморському узбережжі Краснодарського краю, хоча до цього року значну частину весни й осені проводив у Сочі.

Як зазначає видання, торік диктатор провів у своїй резиденції "Бочаров Ручей" рекордно мало часу. Офіційно він був у Сочі лише 8 днів, тоді як до пандемії залишався там на 30 і більше днів на рік.

У розслідуванні йдеться, що найбільше часу Путін проводив у Сочі у травні та в "оксамитовий сезон" – у вересні, жовтні та листопаді.

У вересні-жовтні 2023 року до Сочі почали долітати українські безпілотники. Зокрема, один із дронів упав на територію сочинського аеропорту та пошкодив гелікоптерний майданчик.

Як ідеться у розслідуванні, зміну звички Путіна багато часу проводити в Сочі помітили чиновники.

За словами джерела, цю тему вони обговорюють між собою, дивуючись, чому їх перестали запрошувати туди на зустрічі.

Співрозмовник видання, близький до російського диктатора, додав, що той став побоюватися за своє життя і тому перестав літати на південь.

Топ коментарі
+7
***** не побоюється, ***** просто постійно всирається.
показати весь коментар
07.10.2024 12:06 Відповісти
+5
А что, разве были попытки ликвидации этого тупого лысого карлика педофила с нашей стороны? По моему их не было, так чего ему бояться-то?
показати весь коментар
07.10.2024 12:04 Відповісти
+5
Почнуть наші дрони частіше літать на "Ленінградщину" - і на Валдай літать перестане...
показати весь коментар
07.10.2024 12:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Бархатний сезон" пропускає..... Дуже , мабуть, жарковато там...
показати весь коментар
07.10.2024 11:59 Відповісти
" той став побоюватися за своє життя і тому перестав літати ..." -от дурачок життя у нього нікчемне , що там за нього побоюватися
показати весь коментар
07.10.2024 12:05 Відповісти
показати весь коментар
07.10.2024 12:33 Відповісти
Не допоможе .

Гітлер також в 1945 р шифрувався по норах -допомогло ?
показати весь коментар
07.10.2024 12:02 Відповісти
Ходять чутки шо так, допомогло. Кажуть Адік десь у Аргентині мешкав.
показати весь коментар
07.10.2024 12:11 Відповісти
А что, разве были попытки ликвидации этого тупого лысого карлика педофила с нашей стороны? По моему их не было, так чего ему бояться-то?
показати весь коментар
07.10.2024 12:04 Відповісти
А что, были попытки уничтожения крейсера Москва? Его сразу пришвартовали к Кобзону и морячки даже не боялись
показати весь коментар
07.10.2024 12:07 Відповісти
***** не побоюється, ***** просто постійно всирається.
показати весь коментар
07.10.2024 12:06 Відповісти
Так за ним же чумадан носять
показати весь коментар
07.10.2024 12:08 Відповісти
дехто думає, що то валіза із "червоною кнопкою"... а то просто мобільний WC ?
показати весь коментар
07.10.2024 12:12 Відповісти
Ще й вАняіть
показати весь коментар
07.10.2024 12:18 Відповісти
Сцікливій плешивий хорь на лабутенах серущий у вализу.
Ну, наш зелений щур не краще та покі не плешивий.
показати весь коментар
07.10.2024 12:09 Відповісти
Поговорюють, що "Блазень" бере приклад з Кобзона і вже носить "накладку".. Кобзоновську "накладку" я у молодості особисто бачив - коли йому вітром її зірвало з голови Підібрать та подать не встиг - він сам це зробив...... Та так на мене глянув - наче я у нього гроші вкрав...
показати весь коментар
07.10.2024 12:25 Відповісти
Путін перестав...
Відкладувати сечі..
В сочі...

Бо ненадійне масце...
Яку йлшл хгубитбб...

Багато армян...
Які торощать очі...

Сімонян...
Та - взагалі підставляє ....
/Губи рбчі...
показати весь коментар
07.10.2024 12:09 Відповісти
Подарки путину на день рождения:
2006 - убийство Политковской.
2023 - резня, устроенная Хамасом в Израиле.

Интересно, что подарят путину его друзья на этот раз?
показати весь коментар
07.10.2024 12:11 Відповісти
Чай с "новічком".
показати весь коментар
07.10.2024 12:17 Відповісти
Наші вже поздоровили.Палаюча нєфтєбаза в Криму мало чи шо )
показати весь коментар
07.10.2024 12:28 Відповісти
показати весь коментар
07.10.2024 12:12 Відповісти
Почнуть наші дрони частіше літать на "Ленінградщину" - і на Валдай літать перестане...
показати весь коментар
07.10.2024 12:20 Відповісти
для чого писати дурню яку пишуть західні дебіли
показати весь коментар
07.10.2024 12:34 Відповісти
коли вже заженуть ту кгбшну крису в нору і там притравлять ?
показати весь коментар
07.10.2024 12:38 Відповісти
а срати в чумадана не перестав..
показати весь коментар
07.10.2024 13:01 Відповісти
Таки пророцтво збудеться і помре ***** від дрона
якеж свято на Землі буде , найкривавіший диктатор з кінця 2 світової обнулений , чекаю з нетерпінням 👍🏼
показати весь коментар
07.10.2024 13:26 Відповісти
***** банально сциться...
Але це природньо - така його фізіологія.
показати весь коментар
07.10.2024 14:42 Відповісти