6617 відвідувачів онлайн
2 501 28

На "Рамштайні" можуть зняти обмеження на удари вглиб РФ, "анонси" відбудуться вже на території ворога, - Чернєв

Єгор Чернєв

На засіданні групи "Рамштайн" союзники можуть ухвалити рішення про дозвіл Україні бити переданою зброєю по Росії.

Про це розповів народний депутат від фракції "Слуга Народу", заступник голови Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За словами Чернєва, під час майбутнього засідання групи "Рамшайн" буде сенс очікувати на рішення щодо зняття вищезгаданих обмежень. Водночас можливо й те, що "анонси" відбудуться вже на території Росії.

Я припускаю, що рішення може бути там (на "Рамштайні". - Ред.) прийнято, але не анонсовано, щоб, наприклад, не готувати РФ до якихось змін на полі бою", - пояснив він.

Інший сценарій полягає у тому, що рішення можуть прийняти, але анонс відтермінують до завершення виборів президента у Сполучених Штатів Америки (США).

"Таке також може бути. Тому подивимося, але я сподіваюся, що все ж таки будуть прийняті (рішення. - Ред.). Головне, щоб були прийняті. Анонси - це вже потім", - додав він.

Раніше прессекретар Зеленського Сергій Никифоров заявляв, що першими про дозвіл бити вглиб РФ дізнаються росіяни. Лише потім буде зроблене офіційне оголошення. Також ЗМІ писали, що США і Британія можуть негласно дозволити Україні бити Storm Shadow по РФ.

Топ коментарі
+12
*********************!?!?!? 😈👿
показати весь коментар
08.10.2024 16:30 Відповісти
+11
А ротом пи#діти менше зелена шалупень не хоче ?

Вже контрнаступнули ротом і язиком в минулому році , може харе ?
показати весь коментар
08.10.2024 16:34 Відповісти
+10
Якийсь чувак, за прізвищем Чєрняєв вже знає яке рішення приймуть лідери союзників на засіданні!
Може настане час, коли за Зелений Тупий Піар будуть в очі плювати ?
показати весь коментар
08.10.2024 16:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Можуть! - ракети є?
показати весь коментар
08.10.2024 16:28 Відповісти
Чернєв - це БАТАНГА (бАданов + Ванга)
показати весь коментар
08.10.2024 16:30 Відповісти
*********************!?!?!? 😈👿
показати весь коментар
08.10.2024 16:30 Відповісти
Хто такий цей Чєрнєв,щоб вірити його балачкам?
показати весь коментар
08.10.2024 16:31 Відповісти
нхтозісмітника
показати весь коментар
08.10.2024 18:55 Відповісти
"Уж ты бы лучше помолчала бы
Накрылась премия в каартал..."
показати весь коментар
08.10.2024 16:33 Відповісти
А ротом пи#діти менше зелена шалупень не хоче ?

показати весь коментар
08.10.2024 16:34 Відповісти
показати весь коментар
08.10.2024 16:35 Відповісти
На ахмєтова схожий.
показати весь коментар
08.10.2024 19:42 Відповісти
показати весь коментар
08.10.2024 16:40 Відповісти
Український політик без політичної освіти,як кажуть кожен суслік-агроном... .
показати весь коментар
08.10.2024 16:40 Відповісти
Про дозвіл бити вглиб РФ москалі дізнаються навіть швидше чим наші військові, бо хто з кротів перший їм про це повідомить, той і першим отримає "бонус" і відмітку як "цінний агент". Операція вагнергейду цьому підтвердження.
показати весь коментар
08.10.2024 16:42 Відповісти
Рамштайн - це посиденьки, під час яких українцям нагадують про загальну кількість грошей, які їм надали західні партнери. Ну і ще повторюють всі попередні заяви щодо надання чергової мізерної партії зброї та ***********.

Жодних доленосних рішень тут не приймають. Просто фіксують те, що було раніше озвучено.
показати весь коментар
08.10.2024 16:44 Відповісти
Можуть, і неможуть. Тільки для чого ''бігти поперед поїзда"? Щоб потім знову було на кого вину звалити.
показати весь коментар
08.10.2024 16:46 Відповісти
як тільки зелена морда прислуги клоуна-наркомана з головкою ЕрZе розкриє свою пащеку - знай: бреше ця падлюка!
показати весь коментар
08.10.2024 16:50 Відповісти
З чого? З кулеметів Браунінг? До чого ця уся пустопоржня свистопляска? Треба якось протистояти літакам, які КАБи безперешкодно запускають, а не займатися вже який місяць фантазіями безтолковими...
показати весь коментар
08.10.2024 17:01 Відповісти
Надо свое оружие,снаряды и не слушать суфлеров,которые указывают,куда стрелять...У них свой интерес,чтобы война не пришла в их страны.
показати весь коментар
08.10.2024 17:08 Відповісти
Може їм на рахунок капає від *****? Один одного випереджають розпатякати.
показати весь коментар
08.10.2024 17:24 Відповісти
Снимут только после 5 ноября,до выборов незахотят.
показати весь коментар
08.10.2024 17:29 Відповісти
А можуть і не зняти... Як вже осто... ці дискусії ситих імпотентів!
показати весь коментар
08.10.2024 17:35 Відповісти
Буде з тим дозволом як з ф-16 ми. Зараз пуляють по 2 ракети в місяць - ну буде дві ракети кудись туди. Ефект як і від ефок - близько нуля...
показати весь коментар
08.10.2024 17:37 Відповісти
засідання 12 жовтня - може щось дадуть з обіцянного PDA
останній PDA був №66 від 25.09.2024 на 375млн
показати весь коментар
08.10.2024 17:59 Відповісти
то може піде в окопи раз все знає. чи він тільки ротом може
показати весь коментар
08.10.2024 18:38 Відповісти
А про що стаття? Про те, що черговий зелений клоун щось гадає собі під ніс: ухвалять, не ухвалять... ейфорія з Ф-16 вже минула? Покровськ вже пішов, Вугледар... Торецьк наступний... А зелено-сині зрадники замість налагодити виробництво власної зброї, карти таро розкладають.
показати весь коментар
08.10.2024 18:40 Відповісти
Столько пафоса у слуг, а толку- пшик !
показати весь коментар
08.10.2024 22:59 Відповісти