12199 відвідувачів онлайн
23 126 87

Рада проголосувала за історичне підвищення податків

Рада підвищила податки

Верховна Рада підтримала в цілому законопроєкт №11416-д про підвищення податків.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, інформує Цензор.НЕТ.

Рішення підтримали 247 нардепів.

Рада ухвалила рішення про підвищення податків

Які зміни передбачаються

  • З 1 жовтня 2024 року військовий збір на зарплати всіх фізичних осіб (включаючи тих, хто працює в режимі "Дія.Сіті") зросте з 1,5% до 5%. Це означає, що доходи громадян оподатковуватимуться ретроспективно.
  • З 1 січня 2025 року військовий збір на інші доходи громадян (крім зарплат) також збільшиться з 1,5% до 5%.
  • Для ФОПів 1, 2 та 4 груп введуть військовий збір у розмірі 10% від мінімальної зарплати, встановленої на 1 число звітного місяця. З жовтня 2024 року це становитиме 800 грн на місяць.
  • ФОПи 3 групи сплачуватимуть 1% від доходу у вигляді військового збору.
  • Для банків знову введуть підвищений податок на прибуток за ставкою 50% за 2024 рік. Оскільки банки вже сплатили податки за старою ставкою, новий податок діятиме ретроспективно.
  • З 1 січня 2025 року для небанківських установ (крім страхових компаній) податок на прибуток збільшиться з 18% до 25%.
  • Для автозаправних станцій (АЗС) запровадять щомісячні авансові внески з податку на прибуток: 30, 45 або 60 тисяч грн за кожну станцію, залежно від її типу. Сума переплат не буде врахована для зменшення податкових зобов'язань у майбутньому.
  • Для обмінних пунктів запровадять авансовий внесок з податку на прибуток: 700 євро за кожен пункт обміну у Києві, 600 євро в містах з населенням понад 50 тисяч, і 200 євро для інших населених пунктів.
  • Мінімальний податок на землю (МПЗ) у розмірі 700 грн і 1400 грн за гектар.
  • Щомісячна звітність щодо ПДФО, військового збору та ЄСВ почнеться з 1 січня 2025 року. Це потрібно для впровадження "економічного бронювання".
  • Доходи від "національного кешбеку" не оподатковуватимуть ПДФО у 2024-2025 роках.
  • Рента на видобуток гірських порід для щебеню, граніту та піску – не менше 5 доларів за тонну.

Раніше повідомлялось, що головне юридичне управління Верховної Ради визнало деякі норми проєкту закону №11416-д про підвищення податків такими, що не відповідають Конституції України.

Топ коментарі
+55
Фсьо, кінець епохи бідності...
показати весь коментар
10.10.2024 10:49
+44
А щодо податку на розкіш так і не "порозумілися"?
показати весь коментар
10.10.2024 10:56
+39
Я би сказав, що імбецили обирали. Бо судячи з того, як ефективно працюють обранці проти України, імбецилами їх назвати важко. Ворогами або зрадниками -так.
показати весь коментар
10.10.2024 11:14
Коментувати
Сортувати:
Фсьо, кінець епохи бідності...
показати весь коментар
10.10.2024 10:49 Відповісти
Наступна зупинка епоха виживання
показати весь коментар
10.10.2024 10:51 Відповісти
Ще б якимось чином повернути худобу з Канади та країн ЄС, які обрали у 2019 ЗЕлайно
показати весь коментар
10.10.2024 15:03 Відповісти
На часi...
показати весь коментар
10.10.2024 10:50 Відповісти
Найбільш буржуйська ВР в історії України. "своіх в бєдє нє бросаєм. І податки на своїх не накладаєм".
показати весь коментар
10.10.2024 10:56 Відповісти
показати весь коментар
10.10.2024 10:50 Відповісти
обрали імбецилів - маємо що маємо
показати весь коментар
10.10.2024 10:51 Відповісти
Я би сказав, що імбецили обирали. Бо судячи з того, як ефективно працюють обранці проти України, імбецилами їх назвати важко. Ворогами або зрадниками -так.
показати весь коментар
10.10.2024 11:14 Відповісти
ІстЕричне.
показати весь коментар
10.10.2024 10:51 Відповісти
пошук діамантів у лайні пересічних українців продовжувався з нечуваним розмахом..
показати весь коментар
10.10.2024 10:52 Відповісти
"А єслі что-то пайдьот нє так, то ми єво смітьом!"(С)

показати весь коментар
10.10.2024 10:53 Відповісти
Ну хоть что то у нас власть повышает. Ето наверное для тех колеблющихся кто думал нужно ли возвращаться в Украину, власть решила отбить все сомнения
показати весь коментар
10.10.2024 10:54 Відповісти
Старенький анекдот вспомнился:

Как правильно будет: в Украине или на Украине?
Правильно будет "из Украины" и побыстрее
показати весь коментар
10.10.2024 11:47 Відповісти
Потрібно фінансувати ЗСУ. Не обіднієте.
показати весь коментар
10.10.2024 10:56 Відповісти
Просто перестануть донатити люди.
А держава вкраде.
Але пофігу
показати весь коментар
10.10.2024 11:03 Відповісти
тут вже гуляла викладка витратної частини бюджету: марафет, ДБР, БЕБ, ...
Ви певні, що ЗСУ і податки пов'язані?
показати весь коментар
10.10.2024 11:07 Відповісти
на ЗСУ 100 лярдів на місяць, на марафон лярд з копійками на рік

різницю в порядках розумієте? чи "какая разніца"?
показати весь коментар
11.10.2024 07:47 Відповісти
Я за. Питання тільки, що пересічні громадяни ще менше будуть отримувати заробітну плату на фоні новин про хабарників, в яких дома столи ломляться від мільйонів валюти
показати весь коментар
10.10.2024 11:15 Відповісти
по-перше, жодної впевненнності, що зібрані податки будуть використані за призначенням, а не розпиждженні на чергових "мільйонах, мільярдах потужних та незламних ініціатив".
по-друге, на тлі ******* корупції та несправедливості де, наприклад, таке підвищення податків видається виключно знущанням.
по-третє, можливо ви цього не розумієте, але це призведе до скорочення робочих місць.
ну й по-четверте, збільшення податкового навантаження безумовно призводить до зменшення доходу, зростання цін на продукцію й, відповідно, зменшення рівня життя, що й є збідненням.
тож, збідніємо, не всі звісно. ті, хто цей законопроєкт написали та проголосували не збідніють стовідсотково.
показати весь коментар
10.10.2024 11:19 Відповісти
А головне до чого призводить до зменшення попиту, в результаті зменшення виробництва з часом та робочих місць і в кінцевому етапі скорочення податків.

По друге підвищення податків в умовах відкритого ринку зменшую конкурентність продукції з іноземними компаніями, збільнення імпорту та зменшення екпорту.

Але тут такий фактор якщо близькі до керівників податкової компанії будуть платити менше податків то в них буде все добре. Як це сталось з екпортерами металолому коли підняли податки, залишились тільки правильні компанії які зовсім нічого не платять і надходження до бюджету нульові.

Тому в кінцевому етапі надходження впадуть або підуть у тінь з діленням з податковою ну тобто той хто придумав цю схему буде в плюсі, як вийшло з тим же металолом або азартними іграми.
показати весь коментар
10.10.2024 11:35 Відповісти
Ага...як нема впевненості, то не треба платити ?)))... Нераби податків не платять ! То лише для лохів забава !?)))
показати весь коментар
10.10.2024 16:42 Відповісти
мільярдний бюджет телемарафону не здається вам зайвим?
ні? ну добре, тоді збільшення податків ваш вибір.
сподіваюсь гроші на продукти, що зростуть в ціні у вас є. гроші на послуги, що зростуть в ціні у вас є. якщо ви роботодавець, то компенсувати втрати своїм працівникам гроші у вас є; якщо найманий працівник то, сподіваюсь, ваш роботодавець знайде мжливість не платити вам менше.
щасливий ви. не так щоб розумний, але щасливий.
показати весь коментар
10.10.2024 19:45 Відповісти
Ага, і не мрій . Ці гроші підуть на збільшенне фінансування всяких мєнтів, прокуратури, судів, і решти держ апарату
показати весь коментар
10.10.2024 18:24 Відповісти
А щодо податку на розкіш так і не "порозумілися"?
показати весь коментар
10.10.2024 10:56 Відповісти
Да вы на святое замахнулись? Да я вас....!!! Может вы еще скажете усилить борьбу с коррупцией. Да за такое вас... И вообще нужно срочно принять закон за дискридитацию и оскорбление украинской власти. Чтобы как на рашке
показати весь коментар
10.10.2024 11:04 Відповісти
Депутатці Хмельницької міськради, у якої вилучили понад $1,5 млн, Джерело: https://censor.net/ua/n3514182

Ну який податок на розкіш?

Бо $1,5 млн у простої депутатки місь кради.
показати весь коментар
10.10.2024 11:19 Відповісти
У нас немає вже олігархів, якщо ви не знаєте. Є тільки менеджери. Реєстр олігархів помер, так і не народившись
показати весь коментар
10.10.2024 12:04 Відповісти
Як це саміх себе розкрадачі країни будуть оподатковувати, навіщо тоді красти і підіймати податки для народу? Владі крім того що красти і сдавати країну більш ні чого не вміють тому і підіймають плдатки маловато їм буде.
показати весь коментар
10.10.2024 14:04 Відповісти
А де фото :по-фракціях???
показати весь коментар
10.10.2024 10:59 Відповісти
Без слуг урода не обійшлось.
показати весь коментар
10.10.2024 17:36 Відповісти
Одне не зрозуміло,чого воно історичне
показати весь коментар
10.10.2024 10:59 Відповісти
... а діло кажете, повинно бути - потужне.
Десь так.
показати весь коментар
10.10.2024 11:02 Відповісти
Потому что, "электорат" еще никто так не "доил"...
показати весь коментар
10.10.2024 11:04 Відповісти
Не погоджуюсь, в історії української податкової системи були і вищі ставки
показати весь коментар
10.10.2024 11:18 Відповісти
як данину та подушне збирали?
показати весь коментар
10.10.2024 11:41 Відповісти
Історичне дно.
показати весь коментар
10.10.2024 13:27 Відповісти
А потому шо это уже конвульсии
показати весь коментар
10.10.2024 14:14 Відповісти
Ніхто в цих підара.сах і не сумнівався
показати весь коментар
10.10.2024 11:02 Відповісти
Для населения военный сбор таки повышается (!). Правку проголосовали. Исключение - военные

Детали принятого законопроекта:
▪️ повышение военного сбора с 1,5% до 5% кроме военных;
▪️ военный сбор в размере 1% от дохода для ФОП 3 группы;
▪️ военный сбор для ФОП-плательщиков единого налога 1, 2 и 4 групп на уровне 10% минимальной зарплаты;
▪️ установление ставки налога на прибыль предприятий для небанковских финансовых учреждений на уровне 25%;
▪️ ежемесячное представление отчетности НДФЛ (для экон. бронирования);
▪️ 50% налог на прибыль банков в 2024 году.
показати весь коментар
10.10.2024 11:03 Відповісти
Податки на люкс нє,
Всіо па чєснаму.
показати весь коментар
10.10.2024 11:04 Відповісти
https://x.com/IrynaGerashche2 Iryna Gerashchenko

В середу "Європейська Солідарність" виявила махінації в законопроєкті про податки.

Гетьманцев і Ко хочуть підняти військовий збір до 5% для військових!!!
Ми виявили цю підлість й намагалися зняти цю норму, але зала була порожня.
Поправки обговорювали тільки наша фракція!

Середня зарплата військових-20 тис грн. Для них і їх родин 1 тисяча нового податку - це гроші!
показати весь коментар
10.10.2024 11:07 Відповісти
https://x.com/IrynaGerashche2 Iryna Gerashchenko

Трохи більше про драконівське підняття податків для українців.

Законопроєкт про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану №11416-д підтримали 247 слуг і ОПЗЖ.

Європейська Солідарність вдалося збити норму про 5% військового збору для військових! Це маленька перемога.

Але. Закон вводиться в силу заднім числом, а отже вже з жовтня для всіх українців зростуть податки.
показати весь коментар
10.10.2024 13:06 Відповісти
показати весь коментар
10.10.2024 11:13 Відповісти
Скоро *****ць. Силовиків треба кормити.
показати весь коментар
10.10.2024 11:15 Відповісти
Швидше- " відкормлювати".
показати весь коментар
10.10.2024 11:21 Відповісти
Депутатці Хмельницької міськради, у якої вилучили понад $1,5 млн, Джерело:

Ну який податок на розкіш?
Бо $1,5 млн у простої депутатки місь кради.

показати весь коментар
10.10.2024 11:16 Відповісти
пояса затягувати мають всі. зєля довійобується
показати весь коментар
10.10.2024 11:19 Відповісти
Коротше завдання найбільше добити економіку, щоб потім привести до жопи і сказати ми дальше не можемо воювати треба здаватись.

Тому що якби реально хотіли тільки наповнити бюджет то б починали з високих доходів вниз, почали б реально боротись з корупцією в верхніх ешелонах де найбільші суми та суддями які тих відпускають.
А ще скорочувати витрати на держапарат а не збільшувати їх та забирати з бюджету непотрібні проекти як озеро десь біля Києва за 600 млн.
показати весь коментар
10.10.2024 11:23 Відповісти
зе!шобло готується, до повномасштабного шухера, "...державний переворот, який влаштують "ультранаціоналістичні елементи армії".
тому, остання можливість, наскирдувати онукам.
показати весь коментар
10.10.2024 11:27 Відповісти
показати весь коментар
10.10.2024 11:31 Відповісти
А що ви хотіли..?
Свинок Зеленського треба годувати.
Брати Стефанчуки, Юзік, Вірастюк хочуть ЖЕРТИ...
показати весь коментар
10.10.2024 11:38 Відповісти
247 довбодятлів
26 під питанням
11 можливо на шляху до виздоровлення
показати весь коментар
10.10.2024 11:38 Відповісти
Цікаво дмитрук голосував дистанційно з лондону?
показати весь коментар
10.10.2024 23:29 Відповісти
Тотальна несправедливість в Державі це путь в нікуди. Ну хоч би намагались щось в цьому плані поліпшити, але - НІ!! Чи нема клепки в головах, чи Україна цим діячам, до сраки? Дурість лізе як гівно з вигрібної ями, в яку кинули дріжжі. Грошей звичайно в держбюджеті не вистачає, але далеко не всім.
показати весь коментар
10.10.2024 11:40 Відповісти
"Верховні" гниди спрацювали на відмінно! Єрмак та ФСБ цілком задоволені...
показати весь коментар
10.10.2024 11:53 Відповісти
Зєлю геть. Вибори.
показати весь коментар
10.10.2024 11:55 Відповісти
показати весь коментар
10.10.2024 11:59 Відповісти
73%ві дебіли-експериментатори, - хуже нЄ будєт...
показати весь коментар
10.10.2024 12:25 Відповісти
"Істотне' не підходить.Краще "потужне" підвищення податків!!!
показати весь коментар
10.10.2024 12:35 Відповісти
А податки на "заработаноє нєпосільним трудом" розкіш ?!
показати весь коментар
10.10.2024 12:38 Відповісти
Вперше в історії, та ''потужно''-все як любить хрінпіду!
показати весь коментар
10.10.2024 12:50 Відповісти
А за підвищення собі зарплатні за понаднормовану працю проголосували чи як завжди провалили?
показати весь коментар
10.10.2024 12:59 Відповісти
Звісно що проголосували. І вже давно мабуть. "Історичне підвищення" податків є наслідком того голосування
показати весь коментар
10.10.2024 13:22 Відповісти
Так, це дійсно історичне дійство, але від'ємне.
показати весь коментар
10.10.2024 13:52 Відповісти
Собі та помічникам підняли зарплати, а "мудрому" наріду податки, де соціальна справедливість??
Де податки на розкіш та надприбудки?
А тим часом, Уряд Франції готує підвищення податків для найзаможніших громадян
https://biz.censor.net/n3513036
показати весь коментар
10.10.2024 14:14 Відповісти
Ну так помічники втомлюються, вони всього 40-50 тисяч отримують, ти що? Жити немає за що бідосям
показати весь коментар
10.10.2024 15:10 Відповісти
Депутатів пора скоротити на половину Їх дочорта, а користі від них 0!
Результат їхньої роботи, це прірва в яку котиться країна!
показати весь коментар
10.10.2024 14:19 Відповісти
Бізнес який ще залишився закриється, банки підвищать відсотки на все, ну а те що буде працювати перекине втрачений прибуток на плечі покупців. Геніально.
показати весь коментар
10.10.2024 15:09 Відповісти
Та це взагалі
Оподатковують зарплату. раз.
Щось купує платиш податок на додану вартість і не малі гроші, з 200 грн -33 податок.
І плюс ще ж все здорожчає. Бо за все платить покупець.
показати весь коментар
10.10.2024 15:54 Відповісти
ФОПи всраті бігли як ідіоти наввипередки за блазня голосувати.
Наголосували мразі...
За весь ******* в країні відповідають виборці клоуна, бо видно було що воно саме таке і наробить.
показати весь коментар
10.10.2024 15:55 Відповісти
Свавілля у системі медичних послуг м. Хмельницький.
Узаконення рабство, безправ'я медичних працівників та "хазяйнування" адміністративного апарату.

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

МІЖ АДМІНІСТРАЦІЄЮ ТА ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ

на 2024 - 2026 роки

СХВАЛЕНО

Конференцією трудового колективу комунального підприємства «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» Хмельницької міської ради

« » 2024 року Протокол №

від « » 2024 року

м. Хмельницький 2024 рік



Розділ 1. Загальні положення

1.1. Мета, основні терміни та нормативно-правове регулювання розробки, укладення та виконання колективного договору

1.1.1. Цей колективний договір (далі - Договір) укладено з метою регулювання виробничих, трудових та соціально-економічних відносин, реалізації конституційних прав і гарантій працівників та власника, узгодження їх інтересів з питань, що є предметом цього Договору.

1.1.2. У цьому Договорі терміни вживаються в такому значенні: колективний договір ‒ письмовий нормативний документ, що

укладається між Комунальним підприємством «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» Хмельницької міської ради (далі - Підприємство);

працівник ‒ фізична особа, яка в межах трудових відносин безпосередньо власною працею виконує оплачувану роботу в інтересах (на користь) іншої особи (Роботодавця);

Роботодавець ‒ Підприємство, яке в межах трудових відносин використовує найману працю, на яку поширюється юрисдикція України;

Адміністрація ‒ директор або інша уповноважена ним особа чи орган; Профспілковий комітет первинної профспілкової організації

Підприємства (далі - Профком) ‒ постійно діючий виконавчий орган Первинної профспілкової організації, через який вона здійснює свої повноваження щодо представництва і захисту прав та законних інтересів членів Профспілки;

Первинна профспілкова організація ‒ добровільне об'єднання членів профспілки, які працюють на Підприємстві;

член профспілки ‒ особа, яка входить до складу профспілки, визнає її статут та сплачує членські внески.

1.1.3. Договір розроблено відповідно до діючих нормативно-правових актів станом на час його схвалення:

Конституції України, ухвалена 28 червня 1996 року (зі змінами), статті 43 - 46 якої визначають право кожного на працю, заробітну плату, не нижчу від визначеної законом, відпочинок та соціальний захист;

Кодексу законів про працю України, затверджено законом № 322-VIII від 10.12.1971 (зі змінами), ‒ регулює трудові відносини всіх працівників (далі

- КЗпП);

Закону України «Про колективні договори і угоди» №3356 від 01.07.1993 року (зі змінами) ‒ визначає правові засади розробки, укладення та виконання колективних договорів і угод з метою сприяння регулюванню трудових відносин та соціально-економічних інтересів працівників і роботодавців;

Закону України «Про соціальний діалог в Україні» № 2862-VI від 23.12.2010 року (зі змінами) ‒ визначає правові засади організації та порядку ведення соціального діалогу для регулювання трудових, соціальних, економічних відносин;

Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»



№1045-XIV від 15.09.1999 року (зі змінами) ‒ визначає особливості правового регулювання захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки;

Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» №137/98-ВР від03.03.1998 року (зі змінами) ‒ спрямований на здійснення взаємодії сторін у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), що виникли між ними;

Закону України «Про охорону праці» №2694-ХІІ від 14.10.1992 року (зі змінами), визначає основні положення щодо права працівників на охорону їх життя і здоров'я у процесі трудової діяльності;

Закону України «Про оплату праці» №108/95-ВР від 24.03.1995 року (зі змінами) ‒ визначає економічні, правові та організаційні засади оплати праці працівників, які перебувають у трудових відносинах, на підставі трудового договору з Підприємством;

Закону України «Про відпустки» №504/96-ВР від 15.11.1996 року (зі змінами) ‒ встановлює державні гарантії права на відпустки працівників, визначає умови, тривалість і порядок їх надання;

Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»

№2801-ХІІ від 19.11.1992 року (зі змінами) ‒ визначає правові, організаційні, економічні та соціальні засади охорони здоров'я в Україні, регулює суспільні відносини у цій сфері.

Інших чинних нормативно-правових актів, які сприяють врегулюванню виробничих, трудових та соціально-економічних відносин в закладах охорони здоров'я.

У разі прийняття нових актів соціального партнерства або внесення змін до чинного законодавства сторони Договору після проведення переговорів вносять зміни й доповнення до нього.

Договір містить узгоджені зобов'язання сторін, що його уклали, щодо створення умов підвищення ефективності роботи комунального підприємства

«Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» Хмельницької міської ради, реалізації на цій основі професійних, трудових і соціально- економічних прав та інтересів його працівників.

1.2. Сторони колективного договору

1.2.1. З однієї сторони ‒ Підприємство в особі директора , якмй(яка) представляє інтереси власника.

1.2.2. З другої сторони ‒ Профспілковий комітет Підприємства в особі голови Профкому, який(яка) уповноважений на представництво трудовим колективом.

1.2.3. Адміністрація визнає Профком єдиним представником працівників Підприємства, що здійснює представництво та захист трудових і соціально-економічних прав та інтересів цих працівників.

«Утримався 1»

1.2.4. Сторони визнають повноваження одна однієї й зобов'язуються дотримуватися принципів соціального партнерства, паритетності представництва, рівноправності сторін, взаємної відповідальності,



конструктивності й аргументованості при проведенні переговорів (консультацій) щодо укладання Договору, внесення змін і доповнень до нього, вирішенні всіх питань соціально-економічних і трудових відносин.

1.2.5. Сторони визнають цей Договір нормативним актом, на підставі якого здійснюватиметься регулювання всіх соціально-економічних, виробничих і трудових відносин на Підприємстві протягом усього періоду його дії.

1.2.6. При укладенні Договору сторони виходять із того, що його умови не можуть погіршувати становище працівників порівняно з чинним законодавством України, а встановлені законами та іншими нормативними актами норми розглядаються як мінімальні державні гарантії й не можуть бути перешкодою для встановлення більш високих соціальних і економічних пільг, за наявності реальних можливостей виробничого, матеріального та фінансового забезпечення зобов'язань, прийнятих сторонами, під час укладення цього Договору.

1.2.7. Договір укладений державною мовою й підписаний у 3-х автентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу і зберігаються по одному примірнику в адміністрації Підприємства, Профкомі та органі, що здійснює повідомну реєстрацію колективного договору (далі - реєструючи орган).

1.2.8. Сторони Договору, з вини яких порушено чи не виконано зобов'язання, несуть відповідальність, встановлену чинним законодавством України: дисциплінарну, адміністративну, кримінальну.

1.3. Умови та сфера дії колективного договору

1.3.1. Норми й положення цього Договору діють безпосередньо і є обов'язковими для дотримання Сторонами.

1.3.2. Дія Договору поширюється на всіх працівників Підприємства, незалежно від їхньої належності до профспілкової чи іншої громадської організації тощо. На осіб, які виконують роботи чи надають послуги Підприємству за цивільно-правовими угодами, дія Договору не поширюється.

1.3.3. Цей Договір схвалений конференцією трудового колективу (протокол № від « » 2024 року) і набуває чинності від

« » 2024 року.

1.3.4. Договір діє до « » 2026 року. Він діє до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний Договір.

1.3.5. Договір зберігає чинність у разі зміни складу, структури, організаційно-правової форми Підприємства, складу, структури та найменування уповноваженого власником органу, від імені якого укладено цей Договір. Зміни в керівництві, складі, структурі, назвах сторін не впливають на чинність цього Договору.

1.3.6. Пропозиції сторін про внесення змін і доповнень до Договору розглядаються спільно, а рішення приймаються у 10-денний строк після завершення колективних переговорів.

1.3.7. Жодна зі сторін, що уклали цей Договір, не може протягом строку його дії в односторонньому порядку приймати рішення, що змінюють норми,



положення, зобов'язання, встановлені Договором або припиняють їх виконання.

1.3.8. Сторони починають переговори щодо ук
показати весь коментар
10.10.2024 16:13 Відповісти
Почитав коментарі і зрозумів....то все скінчиться як в Афганістані ! .. без варіантів .
показати весь коментар
10.10.2024 16:48 Відповісти
Кінець епохи бідності. Початок епохи зубожіння)
показати весь коментар
10.10.2024 17:14 Відповісти
....а бичари, які наарахамили мільйони, і розкошують у віллах за вкрадені у нас гроші, теж беруть участь у податкових сюрпризах ?
показати весь коментар
10.10.2024 17:18 Відповісти
ЗЕ продовжує грабувати і вбивати українців разом із ******
показати весь коментар
10.10.2024 18:01 Відповісти
Якби задля наповнення бюджету, окрім одних лише непопулярних рішень для населення, приймалося більше непопулярних рішень для самої влади - і почати варто б з реальної боротьби з корупцією. Якби апетити деяких топ-посадовців були меншими, можливо, і без підвищення податків можна було обійтись.
показати весь коментар
10.10.2024 18:49 Відповісти
Новації, які вводяться цим законом, хіба це податки на бізнес? Ні, це податки на найманого працівника. Тому що бізнес заявив, що компенсувати 3,5% додаткового воєнного збору для працівника не має чим. Це знизить заробітну платню, яку людині видають на руки. Бізнес щось втратить в цій ситуації? Ні.
показати весь коментар
10.10.2024 18:53 Відповісти
У селян землю отжимают, бабушка не сможет землю обрабатывать,дед бухает,а сыновья на войне, а может и погибшие, тут то и нагреются властеимущие.печально.
показати весь коментар
10.10.2024 18:55 Відповісти
Основний податковий тягар ляже саме на найманих працівників, що працюють офіційно та отримують "білі" зарплати: підвищення збору на 3,5% з "чистої" зарплати стане досить відчутним, особливо в умовах пришвидшення інфляції.. Замість 21 тис.гр. середньою зарплати, після вирахування ПДФО і 5% ВЗ громадянин отримає на руки 16 з копійками гр. Але в основній масі працівників такої середньої ЗП немає.
показати весь коментар
10.10.2024 19:01 Відповісти
Все, що реально хвилює великий бізнес, - 30% на ювелірку, 15% на нові автомобілі - цього ж немає в законі, додаткових податків на розкіш немає.
показати весь коментар
10.10.2024 19:04 Відповісти
А як села голосували за ЗЕ! Тепер тримайте новий ЗЕмельний податок........
показати весь коментар
10.10.2024 19:11 Відповісти
Слуг. Непонятно какого народа! Явно не тех идиотов кто вам доверил свою судьбу!!!
Вы просто прекратите воровать ....
Офис простых решений может хватит не нажрались ....
Наука тем кто шел на выборы пАржать!!
Вместо адекватных избрали дебилов . продайте собаку.
Воров араХамку.
Насильников.....
Сексуально Оплаченных анал табу...
Безуглобезмозглых.....
Третьякова первого сорта плодящую..
Вересчук мастер по турхабам на Чонгар..
И прочую шваль...
Результат ...есть только цена пока не окончательная .... Билета на квартал в масштабе всей Украины!
Ржачно....????
показати весь коментар
10.10.2024 23:17 Відповісти
Життя українців все потужніше й потужніше. Здавалося б, якщо ми рухаємось до перемоги, хоч десь, хоч в чомусь має ставати краще, ну хоча б на фронті, а росіянам має ставати гірше.

Але ж ні - ***** зараз тільки в українців і стає гірше.
показати весь коментар
11.10.2024 00:39 Відповісти