11799 відвідувачів онлайн
11 239 39

Чоловіків 16-25 років, які оформлюватимуть паспорт, автоматично внесуть до реєстру "Оберіг", - Донецький ТЦК та СП

Кабмін ухвалив постанову про реєстр Оберіг для чоловіків від 16 до 25 років

Кабмін України ухвалив постанову, що дозволяє автоматично перевіряти та оновлювати дані про призовників, військовозобов'язаних і резервістів. Хлопці від 17 до 25 років зможуть ставати на облік як призовники без необхідності проходження медкомісії. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив Донецький обласний ТЦК та СП.

Зазначається, що молоді люди віком від 17 до 25 років зможуть ставати на облік як призовники без необхідності відвідування територіальних центрів комплектування і проходження медичної комісії.

Інформація буде автоматично збиратися з інших державних реєстрів, що зекономить час як для працівників ТЦК, так і для самих призовників.

Які зміни?

"Оновлені дані про всіх чоловіків віком від 16 до 60 років буде отримано з реєстрів Державної міграційної служби, Міністерства юстиції та Адміністрації Державної прикордонної служби. Це дозволить уникнути випадків, коли повістки надсилаються померлим особам або тим, хто перебуває під вартою. Також нововведення виправить помилки в персональних даних", - пояснили у військкоматі. 

У ТЦК зауважили, що чоловіки від 16 до 25 років, які оформлюють паспорт, автоматично будуть внесені до реєстру "Оберіг" без необхідності проходження військово-лікарської комісії. Це стосуватиметься і тих, хто проживає за кордоном.

Актуальність електронних військових документів для чоловіків віком 18-60 років, що перебувають за кордоном, буде перевірятися через взаємодію з ДМС.

"Це забезпечить точність даних і зменшить вплив людського фактору на процес перевірки. Крім того, хлопці до 25 років будуть братися на військовий облік без проходження військово-лікарської комісії, включаючи тих, які перебувають за кордоном", - додала пресслужба Донецького ТЦК.

Реєстр Оберіг для чоловіків до 25 років: постанова Кабміну

Топ коментарі
+25
Там же где Мариупольский городской совет... Руководство которого получается по несколько сотен тысяч зарплаты + премии, ежегодно.
показати весь коментар
14.10.2024 08:43 Відповісти
+17
Ого ''данєцкій тцк'' існує. А нічого що данецк під москалями? Головне гроші розпілювати. А може нехай оті данєцкіє тцкуни ідуть відвойовувати свій данєцк! Якого милого вони по ненависній їм Україні шастають?
показати весь коментар
14.10.2024 09:35 Відповісти
+15
Прям як при "совку": загнівающій Запад
показати весь коментар
14.10.2024 09:03 Відповісти

Завантаження...