11136 відвідувачів онлайн
8 601 77

РФ формує "особливий бурятський батальйон", укомплектований громадянами КНДР, - ЗМІ

Росія формує батальйон з громадян Північної Кореї

На базі 11-ї окремої десантно-штурмової бригади окупаційної армії РФ росіяни почали формувати так званий "особливий бурятський батальйон". Він буде укомплектований громадянами Північної Кореї.

Про це повідомив виданню LIGA.net співрозмовник у воєнній розвідці, передає Цензор.НЕТ.

За даними співрозмовника, орієнтовна кількість особового складу цього батальйону становить приблизно 3000 осіб. Наразі військових з КНДР забезпечують стрілецьким озброєнням та боєприпасами.

Співрозмовники в розвідці припускають, що цей батальйон потенційно може бути залучено до виконання бойових завдань поблизу населених пунктів Суджа та Курськ, де нині триває операція ЗСУ.

Що передувало? 

Раніше видання Washington Post писало, що кілька тисяч солдатів із КНДР проходять навчання в Росії й можуть бути відправлені на фронт в Україну.

Нагадаємо, на початку жовтня міністр оборони Південної Кореї Кім Йонг Хен заявив, що КНДР могла направити своїх військових в тимчасово окуповані території України на підтримку війни Росії проти нашої країни.

Керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко заявив, що інформація про нібито підготовку Росією солдатів із КНДР до відправки на фронт в Україну не відповідає дійсності.

Топ коментарі
+18
наконец карма настигла корейцев - их будут жрать собаки.
показати весь коментар
15.10.2024 14:09
+17
Неправильне визначення... Тепер північні корейці стають "бурятами" та "рассєянами"... Прямо як в 1936 році, в Іспанії, "савецкие" ставали "французами" і "німцями"...
показати весь коментар
15.10.2024 14:16
+12
Кобздон радів бурятам -радітиме й північно- корейцям
показати весь коментар
15.10.2024 14:28
Коментувати
Сортувати:
FPV пох.. хто ці потвори, ад чекає на них
показати весь коментар
15.10.2024 14:03 Відповісти
Кобздон радів бурятам -радітиме й північно- корейцям
показати весь коментар
15.10.2024 14:28 Відповісти
Корейці це знають! "18 солдат из КНДР сбежали с российских позиций в Брянской и Курской областях, пишут украинские СМИ со ссылкой на источники в разведке. Сообщается, что это произошло в 7 км от границы с Украиной. Мотивы побега северокорейских военных пока не установлены, их ищут."
показати весь коментар
15.10.2024 17:58 Відповісти
не сбежали а иммигрировали
показати весь коментар
15.10.2024 18:26 Відповісти
Увидили бесхозную собачку, решили пообедать. а собачка побежала в сторону границы...
показати весь коментар
15.10.2024 21:07 Відповісти
З яких пір буряти стали громадяни КНДР?
показати весь коментар
15.10.2024 14:03 Відповісти
Неправильне визначення... Тепер північні корейці стають "бурятами" та "рассєянами"... Прямо як в 1936 році, в Іспанії, "савецкие" ставали "французами" і "німцями"...
показати весь коментар
15.10.2024 14:16 Відповісти
Ага, стають... Пухляк після 2019 повністю припинив постачання дешевої роб.сили у Китай і РФ тому що вони раптово дізнаються що весь світ живе краще ніж каже Вождь.
показати весь коментар
15.10.2024 14:22 Відповісти
Тепер вони дізнаються, що за межами КНДР їх вбивають оптом та вроздріб.
показати весь коментар
15.10.2024 14:32 Відповісти
Ні, вони розбіжиться хто куди, одні підуть бухати, а корейці одна з найбільш алкогольних націй. Інші мародерити. А кацапській офіцери нічого не зроблять, вони навіть мови не знають.
показати весь коментар
15.10.2024 14:40 Відповісти
Це було б добре.
показати весь коментар
15.10.2024 17:21 Відповісти
Ти, якщо не знаєш, про що я мову веду - хоч не ганьбися... Ти хоч "в курсі", що багато втікачів з Північної Кореї потім назад повертаються?
показати весь коментар
15.10.2024 14:42 Відповісти
Пришло врем'я *********** историй...
показати весь коментар
15.10.2024 15:00 Відповісти
Своїми "пустопорожніми сентенціями" ти мені свій "рівень інтелекту" не підтвердив...
показати весь коментар
15.10.2024 15:51 Відповісти
Там зомби воспитанные с ясель....родители детей практически не видят...
показати весь коментар
15.10.2024 16:39 Відповісти
Наші в Іспанії такими самим були... Тут повідомляють, що на Брянщині вже перші північнокорейські дезертири з"явилися...
показати весь коментар
15.10.2024 16:47 Відповісти
Це не має значення; вони у півн. корею вже не повернуться.
показати весь коментар
15.10.2024 17:53 Відповісти
З тих самих, як білоруси стали фіннами у 1939му.
показати весь коментар
15.10.2024 16:37 Відповісти
шо то х..ня, шо єто х..ня, отєта обе х..ни https://www.youtube.com/watch?v=4sjqRYfaQNA
показати весь коментар
15.10.2024 18:33 Відповісти
показати весь коментар
15.10.2024 14:03 Відповісти
Вьі бурят? Как я рад!©кобздону Жду вас на своем концерте!
показати весь коментар
15.10.2024 14:08 Відповісти
Це ж як йому лисину пекло у шапці на нашому сонечку!
показати весь коментар
15.10.2024 14:45 Відповісти
Так ІПСО чи ні? Що єрьмаковсько-подоляцький ЦПД каже?
показати весь коментар
15.10.2024 14:03 Відповісти
Іпсо -це про 100 тис, а тут йдеться про 3 тис
показати весь коментар
15.10.2024 14:26 Відповісти
Не далі як сьогодні одне з владних рил казало, що це брехня. Не пройшло і доби, щоб підтвердити, що владні рила суцільні брехуни!
показати весь коментар
15.10.2024 14:04 Відповісти
Наперсточники що з них візьмеш ?
показати весь коментар
15.10.2024 14:32 Відповісти
НАТО занепокоєне.... Дякуємо за підтримку.
показати весь коментар
15.10.2024 14:04 Відповісти
Нихао, братья (с) https://www.youtube.com/shorts/yldUPoMSJYY
показати весь коментар
15.10.2024 14:05 Відповісти
Так, стоп - це ж дезинформація. Офіційно ж спростували: https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3916297-cpd-sprostuvav-informaciu-pro-pidgotovku-100-tisac-vijskovih-kndr-dla-vijni-proti-ukraini.html https://censor.net/ua/news/3514929/************************************************************************************ Хто бреше?
показати весь коментар
15.10.2024 14:07 Відповісти
То вони спростували 100 тис., а 3 тис. не спростовували😁
показати весь коментар
15.10.2024 14:10 Відповісти
А-а-а... Ну це все змінює
показати весь коментар
15.10.2024 14:11 Відповісти
"Кремль назвал однозначными формулировки в договоре о партнерстве с КНДР" Статья 4 этого соглашения предусматривает, что, «если одна из сторон окажется в состоянии войны из-за вооруженного нападения одного или нескольких государств, другая сторона немедленно окажет ей военную помощь всеми имеющимися у нее средствами в соответствии со ст. 51 Устава ООН и законами КНДР и Российской Федерации».
показати весь коментар
15.10.2024 14:14 Відповісти
Ага, як і з одкб.
показати весь коментар
15.10.2024 14:56 Відповісти
Так на рф никто не нападал. Это РФ напала на Украину.
показати весь коментар
15.10.2024 16:42 Відповісти
"Какіє ваши доказатєльства?"(с)
показати весь коментар
15.10.2024 17:56 Відповісти
Так, но кремляди говорят, что напали на них
показати весь коментар
15.10.2024 17:56 Відповісти
наконец карма настигла корейцев - их будут жрать собаки.
показати весь коментар
15.10.2024 14:09 Відповісти
Ага, в КНДР вже всіх собацюр зжерли!
показати весь коментар
15.10.2024 14:16 Відповісти
Кореиські буряти
показати весь коментар
15.10.2024 14:11 Відповісти
Це вже ескалація червоних ліній чи ще нє?
показати весь коментар
15.10.2024 14:17 Відповісти
показати весь коментар
15.10.2024 14:19 Відповісти
Надіюсь що десяток таких "бурятів" візьмуть в полон, для демонстрації світові. А потім в полон вони не потраплятимуть, відразу відправлятимуться к чортам. Хіба що це будуть кадирівці 2.0, за яких можна буде вимінювати з полону майже будь-кого з наших військових.
показати весь коментар
15.10.2024 14:23 Відповісти
цікаво, скільки потрібно кадирівців пололнених щоб їх обміняти на ПТН ПНХ?
показати весь коментар
15.10.2024 15:24 Відповісти
Вони не здадуться в полон...за це в них смертна кара...
показати весь коментар
15.10.2024 16:41 Відповісти
смертна кара для членір родини, а не тільки для солдатів.
показати весь коментар
15.10.2024 16:43 Відповісти
Армия одичалых дикарей уже у стен Европы а европейцы до сих пор живут в иллюзиях мира и защищенности границ.
показати весь коментар
15.10.2024 14:25 Відповісти
Европа и НАТО молча проглотили и лишь озабачивались на поставки десятков тысяч шахедов из Ирана Потом молча проглотили северокорейские ешелоны с оружием и балличтические ракеты. Теперь сопли наматывают на кулак и молча наблюдают как уже северокорейская армия стоит под нашими границами. А Европа все озабачивается и озабачивается. А ***** только борзеет все больше. Скоро и Китай подключится, наблюдая как Запад устал ат вайны
показати весь коментар
15.10.2024 14:30 Відповісти
Будуть тепер в кацапстані "коряти" і "бурейци".
показати весь коментар
15.10.2024 14:28 Відповісти
как-то в носе прочищая, мне там лишнее на кой, с удивленьем замечаю - узкоглазый сына мой. И за что же воевал я, что за ******** в ДНР ? А жена мне - был тут парень, квартирант с КНДР...
показати весь коментар
15.10.2024 14:28 Відповісти
Ось цих "бурятів " кацапи на обмін не візьмуть , це смертники . Якщо когось поміняють , то одразу розстріляють , бо ! Тому думайте що з ними робити ? Може в Південну Корею віддати ?
показати весь коментар
15.10.2024 14:31 Відповісти
Це так і є, а ще вони жерти навчаться, і дома можуть розповісти, мабуть дома їх вже списано, розхідний матеріал
показати весь коментар
15.10.2024 14:55 Відповісти
вони самі не здадуться. граната на останній випадок
показати весь коментар
15.10.2024 15:58 Відповісти
- Дєсятий наш бурятскій батальон!!!
показати весь коментар
15.10.2024 14:33 Відповісти
Якщо виходити з того, що ХТОСЬ грає в давно зрежисовану КИМОСЬ гру, то все стає логічним. Комусь якісні українці стали поперек горла. + жирна земля. Аби хотіли - рашу поставили б у стойло за пів-години. А так грають у марлезонський балет.
показати весь коментар
15.10.2024 14:33 Відповісти
Ну у немцев например страх перед русскими на генном уровне. Помните жирик анекдот рассказывал? "У Барака Обамы три кнопки - желтая, зеленая, красная. Зеленую нажал - Европы нет, желтую нажал - Китая нет, красную нажал - России нет. А Меркель говорит: "А вот у моей бабушки было три унитаза - золотой, серебряный и фаянсовый, но когда русские вошли в Берлин, она обделалась в коридоре", - поведал Жириновский. И это правда...
показати весь коментар
15.10.2024 14:46 Відповісти
Ох уж эти сказки, ох уж эти сказочники. А кто то и про Херсон говорил что кацапия там навсегда
показати весь коментар
15.10.2024 14:51 Відповісти
Все намного сложнее и невероятнее на первый взгляд. раши - как таковой просто нет. Есть хорошо организованный масонами (да да) проект, с украденной у Украины историей и названием (а украинцы, тот же падло Прокопович) не очень и сопротивлялись. рашей русские никогда и не управляли. ну, разве что Петроха урод первый, но тот был масонище до мозга костей. И сейчас дикие орды па-раши - просто послушное тупое жестокое оруие в руках ТЕХ, кто срежисировал это все.
показати весь коментар
15.10.2024 15:42 Відповісти
А також нездоланне почуття провини перед євреями. Тому вони (німці) призупинили їм (євреям) продаж зброї.
показати весь коментар
15.10.2024 16:12 Відповісти
Цой живий !!
показати весь коментар
15.10.2024 14:39 Відповісти
Схоже на назву цього формування.
показати весь коментар
15.10.2024 18:33 Відповісти
Таких краще у полон не брати, бо за усіма конвенціями вони поза законом. Їх треба показово страчувати
показати весь коментар
15.10.2024 14:46 Відповісти
Щоб вони билися до останнього і ще наши бійці погибали
показати весь коментар
15.10.2024 14:50 Відповісти
Ху...ло не може допустити щоб усі буряти в ху...ляндії закінчилися, а ху..лятами бурят не замінити, морда не та, а так хай корейці дохнуть як буряти, останнім це має сподобатись.
показати весь коментар
15.10.2024 14:48 Відповісти
Їм це не сподобається бо вони продають дітей на убой, а за ці гроші купують квартири в іркутську. Будуть корейців вбивати як конкурентів
показати весь коментар
15.10.2024 16:12 Відповісти
Я вам хлопці одну розумну реч скажу - всі загарбники дохнуть однаково - що кацапи що башкири що буряти що корейці що китайці що іранці! Було побільше зброї *********** та поменше ухилянтів!!! Слава ЗСУ!
показати весь коментар
15.10.2024 15:03 Відповісти
1 ухилянт проти 10 корейців нічого не зробить
показати весь коментар
15.10.2024 15:20 Відповісти
"північно-корейські друзі американського "трамбона" .збираються іти війною проти народу України в складі армії його рашистського світового терориста і окупанта України куйла...
показати весь коментар
15.10.2024 15:26 Відповісти
Глазки узкий - значит русский 😂
показати весь коментар
15.10.2024 15:39 Відповісти
навряд чи вони звичайно в штурми будуть ходити. на лінії будуть на других ролях, бойовий досвід їм потрібен конче!
показати весь коментар
15.10.2024 16:01 Відповісти
Да вот хер там.Как раз их и погонят .Это дешевое мясо.
показати весь коментар
15.10.2024 16:10 Відповісти
це не найманці яким платять, за них саме КНДР платить. для участі та набору досвіду.
показати весь коментар
15.10.2024 16:14 Відповісти
Досвід у війні їм не потрібен,в них є бох Ин за наказом якого треба здохнути не вагаючись.Це обмін дешевого м'яса на ядерну зброю
показати весь коментар
15.10.2024 16:21 Відповісти
Хреновое дело.Ничего хорошего в этом нет.По своей сути это уже коалиция стран воюет против Украины.В европе всем насрать.Штатами правят дол#ое#ы.Если завтра пуЫн кинут на Киев ядерную бомбу.Этим евроатлантическим #ида₽асам будет похер.Они еще ,#*****,Украину обвинять будут.
показати весь коментар
15.10.2024 16:17 Відповісти
Якщо це розвіддані від БуХалова, то немає чого і хвилюватися. По його розвідданим ми вже й в Криму каву попили, в росіян всі ракети закінчились, і взагалі ми вже маємо бути десь під москвою.
показати весь коментар
15.10.2024 18:07 Відповісти
а коментаторам все смішно..... 2 роки ще нічого не навчили. Я памятаю як ржали над чмобіками, шахедами, тепер над корейцами поржем. А чо? по пріколу. Дебіли...