Україна стане 33-м або 34-м членом НАТО у майбутньому, - Рютте

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що Україна вступить до Північноатлантичного Альянсу "одного дня" у майбутньому як його 33-й або 34-й член. Однак терміни поки не визначені.
Про це він сказав, прибувши на зустріч міністрів оборони країн НАТО в Брюсселі у четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".
Водночас Рютте утримався від відповіді на запитання, чи стали країни Альянсу більш прихильними до пропозиції запрошення Україні в НАТО.
На цей момент виглядає, що Україна буде 33-м членом. Але, можливо, перед ними вирине хтось інший. Але Україна буде членом НАТО у майбутньому. Це те, що ми вирішили у Вашингтоні. Тож питання зараз – про хронологію", - наголосив генсек НАТО.
Він зауважив, що нині союзники зосереджені на зусиллях, які прокладають міст до членства України.
"Тож якщо є конкретне питання "Коли?", я не можу дати на нього відповідь зараз, на цей момент. Але ми працюємо над усіма цими напрямками, щоб насправді вони одного дня стали членом НАТО", - додав Рютте.
Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський у Верховній Раді представив план перемоги України. Загалом оприлюднений главою держави документ включає 5 розділів. Перший пункт стосується запрошення України в НАТО ще до закінчення війни.
P.S. Горизонт це така лінія при наближенні до якої, вона віддаляється.