9456 відвідувачів онлайн
12 162 43

Війна в Україні закінчиться мирними переговорами, - Остін

Міністр оборони США Ллойд Остін

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін допустив можливість закінчення війни між Росією та Україною шляхом перемовин.

 Як інформує Цензор.НЕТ, про це  повідомила пресслужба Пентагону за підсумками зустрічі Остіна з Папою Римським у Ватикані.

Зазначається, що учасники зустрічі обговорили не лише російсько-українську війну: вони також торкнулися ситуації на Близькому Сході.

Остін заявив про необхідність зменшити напругу в близькосхідному регіоні, а також вирішити проблему російсько-українського збройного протистояння.

За словами очільника Пентагону, Штати продовжать і надалі підтримувати Україну, яка "сама визначить", коли потрібно сідати за стіл перемовин з Росією. Водночас війна може закінчитися будь-якої миті.

"Цей конфлікт закінчиться якимись перемовинами в якийсь момент", - заявив Остін під час спілкування з журналістами.

Міністр оборони США та Папа Римський обговорили необхідність подальшої співпраці Ватикану та США щодо допомоги тим, хто постраждав від війни, депортацій та переслідувань, підкресливши при цьому важливість діалогу та примирення у вирішенні глобальних конфліктів, заявили у Пентагоні.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки готові і надалі вкладатись у виробництво в Україні засобів далекобійного ураження, зокрема, безпілотних літальних апаратів.

Топ коментарі
+21
В переводе:
"Мирное урегулирование Холокоста возможно путем переговоров с Адольфом Гитлером". И самое лучшее место для "мирных переговоров" - Освенцим, Дахау или Бухенвальд. Треблинка тоже подойдет.
p.s. "Воно" хоч само розуміє, ЩО "воно" ляпнуло?
показати весь коментар
24.10.2024 06:40
+16
перемовини з путиним -це остаточне знищення України і українців..
показати весь коментар
24.10.2024 06:42
+11
Він, на відміну від деяких, дуже добре розуміє та усвідомлює, що каже
показати весь коментар
24.10.2024 07:16
Коментувати
Сортувати:
Маячня
показати весь коментар
24.10.2024 06:40 Відповісти
В переводе:
"Мирное урегулирование Холокоста возможно путем переговоров с Адольфом Гитлером". И самое лучшее место для "мирных переговоров" - Освенцим, Дахау или Бухенвальд. Треблинка тоже подойдет.
p.s. "Воно" хоч само розуміє, ЩО "воно" ляпнуло?
показати весь коментар
24.10.2024 06:40 Відповісти
Він, на відміну від деяких, дуже добре розуміє та усвідомлює, що каже
показати весь коментар
24.10.2024 07:16 Відповісти
"Деякі" теж дуже добре зрозуміли, на чиєму він боці.
Залишився останній крок - свастика над Пентагоном, замість "Good Morning" - "Zieg Heil!" та еднання з палестинськими террористами.
Почекаємо...
показати весь коментар
24.10.2024 07:30 Відповісти
Не несите чушь. К Остину я равнодушен, но он говорит адекватные вещи. В конечном итоге, войны заканчиваются мирными переговорами, или отсутствием оных с заморозкой конфликта, а значит отсрочкой либо войны, либо переговоров.
показати весь коментар
24.10.2024 09:16 Відповісти
тіко перемога, тіко кава в Криму - голосно кричать ті, що воювати ніколи не будуть
показати весь коментар
24.10.2024 09:50 Відповісти
Не знаю, что там с кофе в Крыму, но я воевать не буду, т.к моя жизнь у меня всего одна (можете называть меня трусом), но это не отменяет того, что я отрицательно отношусь к любым территориальным изменениям в Украине, как с точки зрения международного права, так и с точки зрения конституции Украины. Крым принадлежит не только жителям Крыма, но и каждому Украинцу.
показати весь коментар
24.10.2024 10:10 Відповісти
я не знаю як називається стан людини, коли вона ставиться до чогось згідно своєї свідомості, а вчинки робить протилежні
показати весь коментар
24.10.2024 11:31 Відповісти
- "русский"
показати весь коментар
24.10.2024 23:09 Відповісти
перемовини з путиним -це остаточне знищення України і українців..
показати весь коментар
24.10.2024 06:42 Відповісти
Знищеняя буде хоч так, хоч так. Війна була прой....на ще в 2019. Коли мудрий нарід нарешті це зрозуміє?
показати весь коментар
24.10.2024 06:57 Відповісти
Як сказав Остін це залежить тільки від України. Перестаньте сподіватися на Захід, марні надії, які тільки шкодять. Європейські артисти розмовного жанру як зазвичай ховаються за спиною Америки, а Америка, як бачите, нікуди втручатися не збиралася і не збирається.
показати весь коментар
24.10.2024 07:29 Відповісти
Ага, він сказав що американськими ракетами не можна бити в глиб Росії, але дозволив Україні залітати У глиб Росії українськими безпілотниками, ой яке велике ДЯКУємо!
показати весь коментар
24.10.2024 08:14 Відповісти
Що нам заважає бити в глиб москалів СВОЇМИ ракетами??? Нам хтось забороняє??? АААААА ***** їх же немає - тому не перекладай на партнерів свої пройоби.... Бо бачу в зебобіків "сраку рве"....
показати весь коментар
24.10.2024 09:08 Відповісти
може те забороняє, що америка їх у нас забрала?
показати весь коментар
24.10.2024 23:05 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8#%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%94%D0%BA%D1%82%D0%B8_%D1%82%D0%B0_%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BA%D0%B0 Ракетна програма України

Де воно????????

Ви такі наївні коли рашка виконувала свої зобов'язання?
Де були Ви, коли підписували цю бумажку?
Ви читали - УВАЖНО - цю бумажку?
Хто підписував цей лохотрон - чому до них не має запитань?
показати весь коментар
25.10.2024 08:38 Відповісти
Ну а якщо ми почнемо бити всім, що маємо в своєму розпорядженні як своїм? І що? Максимум офіційно висловлять чергове дипломатичне занепокоєння. Цим усе й закінчиться ...
показати весь коментар
24.10.2024 13:22 Відповісти
Не цим, а тим, що взагалі припинять допомогу
показати весь коментар
24.10.2024 20:30 Відповісти
Вони ще трошки почекають щоб українців побільше вибити , а потім оголосять свій "План"
показати весь коментар
24.10.2024 07:00 Відповісти
"Ресурс" ще є, кажуть товсті дупи з теплих крісел. Якщо він ще є, то можна ще трохи в тих кріслах посидіти.
показати весь коментар
24.10.2024 07:29 Відповісти
мирні перемовини з ****** це втрата територій та
хрест на репараціях
тож при любих договорах з ****** ми в сраці
показати весь коментар
24.10.2024 07:46 Відповісти
вы , а не мы
показати весь коментар
24.10.2024 07:57 Відповісти
Трамп сказал москву разбомбит
показати весь коментар
24.10.2024 07:56 Відповісти
У нього схоже біполярка, тому що один день він бомбардує Москву, а інший день каже, що не цента не дасть Україні.
показати весь коментар
24.10.2024 08:16 Відповісти
In a few weeks, Trump will smite the aggressor with all his mighty might, right in the middle of freaking Moscow. If he somehow does not, it is Biden's fault - and Zelensky's, of course
показати весь коментар
24.10.2024 08:03 Відповісти
Де закінчиться? - по Дніпру?
показати весь коментар
24.10.2024 08:07 Відповісти
Закінчиться як в Омані домовилися, все ж таки до цього йде.
І посольство України в Омані сьогодні відкрили і на відкритті був присутній міністр закордонних справ Оману, і журналісти написали, що це велика честь для України.
показати весь коментар
24.10.2024 08:19 Відповісти
Як би це не було незвично чути але переговори будуть і зупинка війни буде по тій лінії що
показати весь коментар
24.10.2024 08:18 Відповісти
Довботдятле - скористайся пошуком в Гугл....
показати весь коментар
24.10.2024 09:11 Відповісти
Вас в Гугле забанили, или у вас склероз?
показати весь коментар
24.10.2024 09:31 Відповісти
Коротко - доля України вирішена не на користь України! Ось це і є план "перемоги" ЗЕрмака підписаний з рашкою ще на "стрєлці" в Омані!
показати весь коментар
24.10.2024 08:46 Відповісти
Только после того как такие как Остин опять в кандалах на плантациях будут работать
показати весь коментар
24.10.2024 08:48 Відповісти
Ці америкоси видають перли! Чи їх Спутником вакцинували,чи то запах грошей приводить до запаморочення?
показати весь коментар
24.10.2024 09:07 Відповісти
а що не так? як ви бачите розвиток подій?
показати весь коментар
24.10.2024 09:52 Відповісти
Замітив одну особливість в Україні чим дальше чоловіки від передової тим більше у них бажання воювати, тільки от реальність така, що добровольців майже немає а ті що є не на бойові посади.

А все їх бажання завершується гнівним постом в соцмережах.

Щоб відвоювати території потрібна авіація для боротьби з кабами, та ракети щоб наносити урон орківському екпорту і інфраструктурі.
Авіацію нам як бачимо не дають, тикнули 6 літаків які в реальності нічого не можуть зробити проти 100 су35, які до речі французька компанія обслуговує і надалі, а гонитва в кількості ракетних ударів з противником у якого, завдяки дирявим санкціям і підтримці торгового партнера амерів Китая, військовий бюджет більший за наш бюджет, наперед буде програшна.

Остін говорить, те як бачать вихід із ситуація партнери, без підтримки яких у нас взагалі ніяких шансів. І вони нажаль наразі не готові розривати економічні звязки ні з рашею ні тим більше з Китаєм, а це головний драйвер цієї війни, те що в них є багато ресурсів її продовжувати. А у нас із вбитою економікою, блокуванням екпорту завдяки друзям Полякам чи ситуацією з чорноморськими портами таких ресурсів немає.
показати весь коментар
24.10.2024 10:22 Відповісти
Рак мозку він такий.
показати весь коментар
24.10.2024 10:38 Відповісти
простати