9286 відвідувачів онлайн
1 823 49

Зеленський доручив зробити формат технологічної Ставки: найбільший пріоритет – це дрони

Зеленський провів нараду 25 жовтня

Президент Володимир Зеленський доручив розробити формат технологічної Ставки.

Про це глава держави розповів у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

У п'ятницю, 25 жовтня, Зеленський провів нараду, на якій були присутні  військові, розвідка, секретар РНБО, урядовці та представники Офісу президента.

"Ключові питання – про те, що зараз поки обмежує можливості України, і як їх можна вирішити. Плануємо залучити громадянське суспільство до роботи над внутрішнім "Планом перемоги"", - сказав очільник держави.

Крім цього, Зеленський розповів, що доручив зробити формат технологічної Ставки.

"Найбільший пріоритет – це дрони, звісно. У тому числі дрони, які можуть збивати "шахеди" та інші ударні безпілотники", - наголосив глава держави.

Також президент доручив Головному управлінню розвідки разом із Службою безпеки особливо зайнятись питаннями щодо визволення з російського полону цивільних осіб, оскільки "зараз по цьому результати недостатні".

На нараді також опрацювали питання деяких законодавчих змін, які потрібні, та санкційної політики.

Топ коментарі
+8
Это не президент и Ко, это какой-то генератор спама, туфты, видосиков и белого шума...
Всем же ясно , что выхода из этой кухни нет и не будет.
показати весь коментар
25.10.2024 21:12 Відповісти
+5
показати весь коментар
25.10.2024 21:21 Відповісти
+4
А сам він чим займається ?
показати весь коментар
25.10.2024 21:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А сам він чим займається ?
показати весь коментар
25.10.2024 21:08 Відповісти
якщо не помиляюсь, він за статтю про дрони викинув Залужного з його командою? Який це рік був? й хто тоді обіцяв з міністрів мільйон дронів до грудня 2023-го? й де зараз заховався кращий аграрний менеджер Ахмєтова?
показати весь коментар
25.10.2024 21:14 Відповісти
я про бувшого міністра стратегічних галузей Камишіна у котрого тоді була одна гілка стратегічних завдань - вивіз зерна олігархату
показати весь коментар
25.10.2024 21:16 Відповісти
Ви дійсно не розумієте, що ахметови і камишині при одному президенті поводять себе так, а при іншому інше ?

КОШКА С ДОМУ - МІШИ В ПЛЯС
показати весь коментар
25.10.2024 23:02 Відповісти
А що там за футболка була у Зе , що раша вій підняла?
показати весь коментар
25.10.2024 21:09 Відповісти
Знайшла
показати весь коментар
25.10.2024 21:13 Відповісти
Ця футболка була подарована Порошенку на одному з брифінгів
показати весь коментар
25.10.2024 21:18 Відповісти
Президент Украины Владимир Зеленский https://informator.ua/ru/amerika-predostavila-ukraine-20-milliardov-dollarov-zelenskiy-zapisal-obrashchenie-v-interesnoy-futbolke во время вечернего обращения появился в футболке с надписью "Make Russia Small Again" , которая ранее вызывала восторг у Петра Порошенко. Эта одежда стала частью гардероба бывшего президента как часть мерча Международного центра украинской победы (ICUV), специально разработанного для международных встреч. Одним из инициаторов платформы является эксдепутат Анна Гопко.
показати весь коментар
25.10.2024 21:20 Відповісти
показати весь коментар
25.10.2024 21:21 Відповісти
ОСЬ, знайшла .Зеленский получил футболку от народного депутата Анны Гопко во время встречи с представителями украинского гражданского общества, которая https://www.president.gov.ua/news/prezident-obgovoriv-plan-peremogi-z-predstavnikami-*********-94009 состоялась 23 октября.
показати весь коментар
25.10.2024 21:21 Відповісти
а то це ,Гопко? вона за наших чи за ОП чи за руських?
показати весь коментар
25.10.2024 21:24 Відповісти
Путлер, Україна воює проти раши разом
показати весь коментар
25.10.2024 21:26 Відповісти
татаров портнов а агент козир теж оюють
показати весь коментар
25.10.2024 21:28 Відповісти
На фото їх нема
показати весь коментар
25.10.2024 21:40 Відповісти
зняла з Пороха?
показати весь коментар
25.10.2024 21:30 Відповісти
та ні, він в спальні сам забувся)
показати весь коментар
25.10.2024 21:40 Відповісти
В них різні розміри
показати весь коментар
25.10.2024 21:45 Відповісти
Це він після 'Пороха а таке презентував нас собі ! Це як купити в бутіку з плеча відомої супермоделі
показати весь коментар
25.10.2024 22:09 Відповісти
Але він виглядає в цій футболці молодше пороха. У Словаччини ходять чутки, що порох з жінкою зробили підтяжки обличчя. Ви мабуть в курсі?
показати весь коментар
25.10.2024 22:13 Відповісти
Ну і? А в Омані , ходять чутки, що вова відкрив Єрмаківським Сибігою офіційну явочну агентів кремля в Україні під виглядом посольства України .
показати весь коментар
25.10.2024 22:29 Відповісти
Вони в Омані теж будуть робити підтяжки обличч ?
показати весь коментар
25.10.2024 22:31 Відповісти
Зеленські й Єрмак третій супруг?
показати весь коментар
25.10.2024 22:32 Відповісти
Трамп такі союзи не підтримує - ШО ПІНЧУК ЗАЗРЯ гроші в кампанію Трампа вкидає?
показати весь коментар
25.10.2024 22:34 Відповісти
Пінчук же головна зараз опора в ОПУ
показати весь коментар
25.10.2024 22:35 Відповісти
Пінчук теж підтяжки обличчя робить , а хутин взагалі весь у ботоксі
показати весь коментар
25.10.2024 22:45 Відповісти
головне завдання відволікти від запізнілого рішення по дронах - ТА ТО ЩЕ ТІЛЬКИ ПІАРНОГО РІШЕННЯ - бо це запізнилося на майже три роки , а Залужного за це зʼїли.
показати весь коментар
26.10.2024 01:50 Відповісти
Треба щоб усі українці вдягли такі футболки , ´ не тількі Зе и Порошенко
показати весь коментар
25.10.2024 21:23 Відповісти
а що там написано? бідон дай грошенят?
показати весь коментар
25.10.2024 21:25 Відповісти
Ну не у Вас же просити . Ви мабуть копійкі получаете
показати весь коментар
25.10.2024 21:27 Відповісти
так що там написано на блузкі?
показати весь коментар
25.10.2024 21:29 Відповісти
Рашу назад, в болота
показати весь коментар
25.10.2024 21:39 Відповісти
Треба щоб ЗЕ і ПОРОШЕНГКО нову коаліцію створили в ВР хоч в трусах хоч з підтяжками
показати весь коментар
25.10.2024 22:38 Відповісти
Ну нееть . Там декого треба гнати як їз слуг так і із ЕС бейсбольними бітами
показати весь коментар
25.10.2024 22:43 Відповісти
дедкого из слуг - паняяяяятно
показати весь коментар
26.10.2024 02:47 Відповісти
Як кацапе тобі не до вподоби футболка
показати весь коментар
26.10.2024 07:04 Відповісти
Это не президент и Ко, это какой-то генератор спама, туфты, видосиков и белого шума...
Всем же ясно , что выхода из этой кухни нет и не будет.
показати весь коментар
25.10.2024 21:12 Відповісти
Креативні менеджери займаються потужною зміною вивісок тобто великим нічим.
показати весь коментар
25.10.2024 21:13 Відповісти
Главное что были представители ОП... Без них же никакой дрон не сделаешь)
показати весь коментар
25.10.2024 21:15 Відповісти
Досить цього всього ( ставки, плани, демарши ). Коли вибори ??? Вибори, а потому кайдани усім хто грабував та продавав геть усе в Україні.
показати весь коментар
25.10.2024 21:17 Відповісти
вибори після відміни воєного стану як би ніколи((( тепіти та страждати
показати весь коментар
25.10.2024 21:22 Відповісти
показати весь коментар
25.10.2024 21:21 Відповісти
показати весь коментар
25.10.2024 21:36 Відповісти
Ставки, формули, плани...
показати весь коментар
25.10.2024 21:49 Відповісти
Давай може у стилі французької революції: Конвент.
А то ставки, форуми, комісії, ради.
Щось
показати весь коментар
25.10.2024 21:55 Відповісти