Війська РФ окупували Богоявленку та Новоукраїнку і просунулися у Селидовому та Ясній Поляні, - DeepState. КАРТИ
Війська РФ мають успіх у просуванні на Сході нашої країни.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DeepState.
"Мапу оновлено! Ворог окупував Богоявленку (село Вугледарської міської громади Волноваського району Донецької області) та Новоукраїнку (село Вугледарської міської громади Волноваського району Донецької області), а також просунувся у Селидовому (адміністративний центр Селидівської міської громади Покровського району Донецької області) та Ясній Поляні ( селище Великоновосілківської селищної громада Волноваського району Донецької області)", - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялося, що росіяни просунулася в Новоселидівці та у кількох інших селах Донеччини.




Фронти - ситуація погіршується. Вже навіть доволі обережні експерти відкрито говорять про абсолютно дикі командні рішення, які обвалюють оборону.
Цілковитий розвал почався після погрому Zеленським Генштабу й командуванння ЗСУ. І справа навіть не в Сирському. Генштаб під Баргилевичем... Та з таким самим успіхом могли когось із московського штабу запросити. Плюс цілковита відсутність фортифікацій. Zе і його мародери все розікрали, слуги й комісія покривають. Чогось добивається тільки одна фракція - ЄС, решті наплювати.
Статистика "потужно-переможна" - 478 км² території України окупувала рф з початку жовтня - це найбільший приріст місцевості з березня 2022 року, - WELT. Тільки минулого тижня було захоплено 196 км². Ні, це вже не втрати військових. Тільки свідомий розвал оборони зверху.
Коли за втрату Гірника звинувачують один некомплектний батальйон тероборони (!!!), який не міг цей напрям втримати й дня, а тримав тижнями, це вирок усій верхівці. Zе відверто знелюднює фронт. Він дійсно пообіцяв москві всю Донецьку область у найближчі тижні? А як інакше розуміти такий дикий треш, який воно зробило й продовжує робити проти ЗСУ?
До речі, тотальні провали оборони на флангах, після чого наші угруповування потрапляють у "кліщі" - теж рукотворна проблема.
На фланги після погрому в ГШ й командуванні умисно ставлять неспроможні утримувати тиск батальйони ТРО або прикомандировані недоформовані підрозділи.
Далі ворог уже знає, як використати цей подарунок. Це "фірмова тактика Сирського" відколи Zе розірвав єдність Генштабу й відібрав у Залужного частину фронту. Від Бахмута всі міста втрачаємо саме так. Зробили висновки? Зробили - тепер все стало ще гірше... Кому там таємно присвоять орден "гєроя россіі"?
Решта також скрізь дуже складно. Ворог обходить Часів Яр з півдня й поступово наближається до Костянтинівки.
Погіршення на Сіверському виступі й на Куп'янщині. Клешню вже не відсікти - рашисти розширили виступ. А тепер розширюють вихід до Осколу. Перехід на західний берег - тільки питання часу. Далі під загрозою все відвойоване в 2022 році при Залужному (тоді Zеленський ледь не вдавився від люті, що його і "партньоров" обманули).
Зате в нас є частинка Курської глухомані. Оскільки звідти переможних рапортів не штампують, то... А, не будем про погане...