Войска РФ оккупировали Богоявленку и Новоукраинку и продвинулись в Селидово и Ясной Поляне, - DeepState. КАРТЫ
Войска РФ имеют успех в продвижении на Востоке нашей страны.
Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на DeepState.
"Карта обновлена, враг оккупировал Богоявленку (село Угледарской городской громады Волновахского района Донецкой области) и Новоукраинку (село Угледарской городской громады Волновахского района Донецкой области), а также продвинулся в Селидово (административный центр Селидовской городской громады Покровского района Донецкой области) и Ясной Поляне (поселок Великоновоселковской поселковой громады Волновахского района Донецкой области)", - говорится в сообщении.
Ранее сообщалось, что россияне продвинулась в Новоселидовке и в нескольких других селах Донецкой области.




Фронти - ситуація погіршується. Вже навіть доволі обережні експерти відкрито говорять про абсолютно дикі командні рішення, які обвалюють оборону.
Цілковитий розвал почався після погрому Zеленським Генштабу й командуванння ЗСУ. І справа навіть не в Сирському. Генштаб під Баргилевичем... Та з таким самим успіхом могли когось із московського штабу запросити. Плюс цілковита відсутність фортифікацій. Zе і його мародери все розікрали, слуги й комісія покривають. Чогось добивається тільки одна фракція - ЄС, решті наплювати.
Статистика "потужно-переможна" - 478 км² території України окупувала рф з початку жовтня - це найбільший приріст місцевості з березня 2022 року, - WELT. Тільки минулого тижня було захоплено 196 км². Ні, це вже не втрати військових. Тільки свідомий розвал оборони зверху.
Коли за втрату Гірника звинувачують один некомплектний батальйон тероборони (!!!), який не міг цей напрям втримати й дня, а тримав тижнями, це вирок усій верхівці. Zе відверто знелюднює фронт. Він дійсно пообіцяв москві всю Донецьку область у найближчі тижні? А як інакше розуміти такий дикий треш, який воно зробило й продовжує робити проти ЗСУ?
До речі, тотальні провали оборони на флангах, після чого наші угруповування потрапляють у "кліщі" - теж рукотворна проблема.
На фланги після погрому в ГШ й командуванні умисно ставлять неспроможні утримувати тиск батальйони ТРО або прикомандировані недоформовані підрозділи.
Далі ворог уже знає, як використати цей подарунок. Це "фірмова тактика Сирського" відколи Zе розірвав єдність Генштабу й відібрав у Залужного частину фронту. Від Бахмута всі міста втрачаємо саме так. Зробили висновки? Зробили - тепер все стало ще гірше... Кому там таємно присвоять орден "гєроя россіі"?
Решта також скрізь дуже складно. Ворог обходить Часів Яр з півдня й поступово наближається до Костянтинівки.
Погіршення на Сіверському виступі й на Куп'янщині. Клешню вже не відсікти - рашисти розширили виступ. А тепер розширюють вихід до Осколу. Перехід на західний берег - тільки питання часу. Далі під загрозою все відвойоване в 2022 році при Залужному (тоді Zеленський ледь не вдавився від люті, що його і "партньоров" обманули).
Зате в нас є частинка Курської глухомані. Оскільки звідти переможних рапортів не штампують, то... А, не будем про погане...