12439 відвідувачів онлайн
2 933 27

Сьогодні у Молдові другий тур президентських виборів

Вибори у Молдові

Сьогодні, 3 листопада 2024 року, у Молдові  другий тур президентських виборів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

У першому турі Санду набрала понад 42% голосів, Стояногло - майже 26%.

Виборчі дільниці відкрилися о 7 ранку за місцевим часом і закриються о 21:00.

У країні та за її межами працюють 2219 дільниць, з яких 1988 - на території Молдови, а 231 - за кордоном.

Стояногло балансує між Сходом і Заходом, його риторика контрастує з політикою Санду, за президентства якої Молдова розірвала зв’язки з Кремлем та підтримала Україну на тлі повномасштабного вторгнення Росії.

Санду заявляє, що Стояногло - людина Кремля, а його перемога загрожує невизначеністю та нестабільністю. Стояногло каже, що це неправда, та звинувачує Санду в політиці розколу країни, де значна кількість населення є російськомовним.

Результати голосування зададуть тон парламентським виборам наступного року, на яких партія Санду буде боротися за збереження більшості.

Нагадаємо, що у неділю, 20 жовтня, у Молдові відбулися президентські вибори. До другого туру виборів вийшли чинна президентка Майя Санду й колишній генеральний прокурор Александр Стояногло.

Топ коментарі
+3
На Туреччину, потім на Болгарію через Румунію. Вже писали про ц
показати весь коментар
03.11.2024 13:13 Відповісти
+2
Рашисты свозят колонами автобусов манкуртов на выборы в Молдову и по всех заграничные избирательных участках
показати весь коментар
03.11.2024 12:54 Відповісти
+2
нууу....
особисто мені більше подобаються молдованки, ніж кавказці.
у молодості, знавав я одну молдаванку. скажу, вам, це було дуже причудово.
показати весь коментар
03.11.2024 13:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну що ж...
або грузія 2.0 або молдова фридом.
показати весь коментар
03.11.2024 12:46 Відповісти
Чим вони краще за грузин ?!
показати весь коментар
03.11.2024 13:08 Відповісти
нууу....
особисто мені більше подобаються молдованки, ніж кавказці.
у молодості, знавав я одну молдаванку. скажу, вам, це було дуже причудово.
показати весь коментар
03.11.2024 13:16 Відповісти
В мене теж була, тупа як каністра, но в ліжку... !
показати весь коментар
03.11.2024 13:20 Відповісти
ну, навіщо ви так про дівчуль?
ви ж знаєте, що каністра, або на половину повна, або наполовину пуста.
показати весь коментар
03.11.2024 13:28 Відповісти
Ну ось і Женька Казановенко...
показати весь коментар
03.11.2024 15:00 Відповісти
Поперёк???
показати весь коментар
03.11.2024 14:03 Відповісти
Рашисты свозят колонами автобусов манкуртов на выборы в Молдову и по всех заграничные избирательных участках
показати весь коментар
03.11.2024 12:54 Відповісти
через гондурас.
показати весь коментар
03.11.2024 12:59 Відповісти
Вчера новость была на Цензоре. 150 человек Москва - Турция - Болгария - Молдова.
показати весь коментар
03.11.2024 14:05 Відповісти
Кацапи мабуть чимало грошей вкидають в перемогу цього Папазогло.
показати весь коментар
03.11.2024 13:00 Відповісти
якщо кацапи звозять туди молдаван - заробітчан з росії,
то запитання- яким шляхом вони туди їх доставляють?

Ми гобнуті, чи що?
Так автобусами через територію України вони провезуть туди
армію росії?????????
Це якими треба бути, щоб
дозволяти кацапським автобусам шлятись через територію України???????
У нас бомбардують мирних щодня
А ці автобуси недоторкані?????
показати весь коментар
03.11.2024 13:11 Відповісти
На Туреччину, потім на Болгарію через Румунію. Вже писали про ц
показати весь коментар
03.11.2024 13:13 Відповісти
А москва- Варшава- Львів- Тернопіль - Чернівці не бачили такого?
показати весь коментар
03.11.2024 13:16 Відповісти
То подивіться
Самі перевіряйте хоч щось,
а ви лише газети читаєте
показати весь коментар
03.11.2024 13:17 Відповісти
Бачив через Мюнхен. Дуже багато скористалось тим шляхом
показати весь коментар
03.11.2024 13:18 Відповісти
Не треба заважати людині шукати зраду. А то спати не зможе.
показати весь коментар
03.11.2024 13:17 Відповісти
Це ви мені?
це на тому сайті, де всі тільки й киздять про те,
що зеля найгірший президент,і все , що хоч трохи торкається його,
то є зрада????
а пєтя - то овва
який гігант мислі
просто смішно.
показати весь коментар
03.11.2024 13:21 Відповісти
німецькій марфі знову петро навалив у панталони!
слава найшашличнішому лідору, який закінчив війну та є щирим некрадієм та незрадником
показати весь коментар
03.11.2024 14:04 Відповісти
крім майн гот
більше я нічого сказати не можу
ми говоримо, що у кацапів путіним промиті мізки
а скільки у наших неповноцінних мізки промиті порошенком?????
показати весь коментар
03.11.2024 14:58 Відповісти
А до чого тут Зеля чи Петя? Була ж новина що переправляють через Туреччину. Про всяк випадок нагадую, що у Молдови є вихід до Чорного моря. Порт один, але таки присутній.
показати весь коментар
03.11.2024 14:05 Відповісти
там зраду вгорі шукають
тут кожен день вавкають, що зрада
а до мене вчепились
про це й мова була.
показати весь коментар
03.11.2024 14:59 Відповісти
Победы Санду!
показати весь коментар
03.11.2024 14:08 Відповісти
Комусь дуже хочеться штукатурити в чужій країні за безцінь та бути тупим песонажем з анекдоту
показати весь коментар
03.11.2024 14:37 Відповісти
Є надія, що переможе Майя Санду! А що стосується самих молдован, то вони хороші люди. Не зустрічав у своєму житті жодного поганого. Підтримую коментарі, які написані вище, що молдаванки красиві жінки і не розбещені. А ще по історії, наші козаки, яких переслідувала влада, втікали в Молдову і ті їх приймали, як сьогодні приймає наших біженців Європа.
показати весь коментар
03.11.2024 17:07 Відповісти
Не тільки тікали,а ще й колись і господарювали
показати весь коментар
03.11.2024 17:36 Відповісти
Майе нужно было не валять дурака, а запрашивать помощь у Украины на ликвидацию гадючника в Тирасполе, а потом объединятся с Румынией и восстанавливать страну на деньги ЕС. А теперь она держится за жопу, и никто не знает чем обернутся эти выборы и для Молдавии и для Украины.
показати весь коментар
03.11.2024 19:27 Відповісти