7951 відвідувач онлайн
3 179 31

Зеленський і Трамп підтримують давній і конструктивний діалог. Розраховуємо на рішуче лідерство Америки, - Сибіга

Зеленський і Трамп підтримують давній і конструктивний діалог

Президент України Володимир Зеленський і президент США Дональд Трамп підтримують давній і конструктивний діалог, який орієнтований на результат.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга.

"Президент Зеленський і президент Трамп підтримують давній, конструктивний і спрямований на результат діалог. Ми працюватимемо разом, щоб зміцнити українсько-американське стратегічне партнерство та наблизити всеосяжний, справедливий і міцний мир. Ми розраховуємо на рішуче лідерство Америки", - написав Сибіга.

Нагадаємо, за попередніми результатами виборів у США Трамп набирає 277 голосів і здобуває перемогу.

Лідери європейських країн та генсек НАТО Марк Рютте привітали Дональда Трампа із перемогою на президентських виборах у США.

Також Трампа одним з перших привітав президент України Володимир Зеленський. За словами Зеленського, Україна очікує на "епоху сильних Сполучених Штатів Америки під рішучим керівництвом Президента Трампа".

Привітання і свої думки щодо перемоги Трампа на виборах і очікування від такого результату висловили також і політики України.

Топ коментарі
+11
Песик та його хазяїн, в принципі, в якомусь роді теж підтримують діалог.
Скоро Зелю будуть вчити бути слухняним песиком, а не тим, що даючу руку кусає.
показати весь коментар
06.11.2024 15:26 Відповісти
+10
конструктивний: це коли бобик рапортував трампові, що прокурор його людина?
показати весь коментар
06.11.2024 15:36 Відповісти
+7
По очереди в очко ***** будут заглядывать и пальцем там выковыривать мир?
показати весь коментар
06.11.2024 15:25 Відповісти

Завантаження...