Зеленський і Трамп підтримують давній і конструктивний діалог. Розраховуємо на рішуче лідерство Америки, - Сибіга

Президент України Володимир Зеленський і президент США Дональд Трамп підтримують давній і конструктивний діалог, який орієнтований на результат.
Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга.
"Президент Зеленський і президент Трамп підтримують давній, конструктивний і спрямований на результат діалог. Ми працюватимемо разом, щоб зміцнити українсько-американське стратегічне партнерство та наблизити всеосяжний, справедливий і міцний мир. Ми розраховуємо на рішуче лідерство Америки", - написав Сибіга.
Нагадаємо, за попередніми результатами виборів у США Трамп набирає 277 голосів і здобуває перемогу.
Лідери європейських країн та генсек НАТО Марк Рютте привітали Дональда Трампа із перемогою на президентських виборах у США.
Також Трампа одним з перших привітав президент України Володимир Зеленський. За словами Зеленського, Україна очікує на "епоху сильних Сполучених Штатів Америки під рішучим керівництвом Президента Трампа".
Привітання і свої думки щодо перемоги Трампа на виборах і очікування від такого результату висловили також і політики України.
Скоро Зелю будуть вчити бути слухняним песиком, а не тим, що даючу руку кусає.