10223 відвідувача онлайн

Сенатор-республіканець Рубіо про війну в Україні: "Те, що ми тут фінансуємо, - це патова війна, і вона має бути доведена до кінця"

Сенатор-республіканець Рубіо заявив що війна в Україні є патовою

Сенатор США від Республіканської партії Марко Рубіо завив, що війна в Україні є патовою і вона має бути доведена до кінця.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це він заявив в ефірі Today.

За словами сенатора, немає того, хто не хотів би завершення війни.

"Я думаю, що українці були неймовірно хоробрими і сильними, коли протистояли Росії. Але зрештою те, що ми тут фінансуємо, - це патова війна, і вона має бути доведена до кінця", - сказав Рубіо.

"Я думаю, що тут має бути здоровий глузд", - додав він.

Як зазначається, Дональд Трамп та його кандидат у віце-президенти, сенатор від штату Огайо Джей Ді Венс, критикували великі суми грошей, які США направили в Україну для зміцнення її оборони.

Своє чергою, Рубіо сказав, що Трамп, який заявив, що може припинити бойові дії в Україні за 24 години, "хоче, щоб війна зевершилася".

"Не треба бути фанатом Володимира Путіна, щоб хотіти завершення війни", – заявив Рубіо.

Крім того, за його словами, "Україні знадобиться сто років, щоб відновити країну".

Також повідомляється, що за даними The Hill, Рубіо розглядається як можливий держсекретар адміністрації Трампа.

Нагадаємо, за попередніми результатами виборів у США Трамп набирає 277 голосів і здобуває перемогу.

Лідери європейських країн та генсек НАТО Марк Рютте привітали Дональда Трампа із перемогою на президентських виборах у США.

Також Трампа одним з перших привітав президент України Володимир Зеленський. За словами Зеленського, Україна очікує на "епоху сильних Сполучених Штатів Америки під рішучим керівництвом Президента Трампа".

Привітання і свої думки щодо перемоги Трампа на виборах і очікування від такого результату висловили також і політики України.

У МЗС РФ також прокоментували перемогу Трампа, заявивши, що працюватимуть з новою адміністрацією, але "жорстко відстоюючи" свої інтереси.

Топ коментарі
+46
А що почалося? Звичайно я дуже хотів би, щоб вони фінансували оборону Україну і як можна більше вливали сюди грошей, але потрібно дивитися реальності в очі, що всі вони мають представляти інтереси США і американців, а нас мав би захищати і фінансувати оборону Боневтік Потужний, але він фінансує марафон, фрідом, на 500 мільярдів "Велике крадівництво" і своїх мародерів із ОПи, прокуратури і партії. В нас був шанс у 2019 році вирватися із крепких "обіймів" кацапів, але вони разом з маланцями, як і у 1918-1922 роках обдурили мудрих українців і 73% проголосували за свою смерть.
показати весь коментар
06.11.2024 19:05 Відповісти
+28
Патова для вас.Для ***** це сабєратель зємєль.Для нас це або є Україна,або нема.
показати весь коментар
06.11.2024 19:00 Відповісти
+28
А США не допомагали зброєю? А хаймарси, а Бредлі, а Абрамси, а Петріоти, а ракети як до петріотів, так хаймерсів і інших систем ППО, якими до цього часу збивають ракетиҐ, дрони, а раніше збивали літаки і гелікоптери, що їх зробив Володя Боневтік? А купа джавелінів, снарядів, мін...Що вони ще мали віддати Україні свої авіаносці? А що дала ЗСУ ОПа і її Потужний? Відоси і марафон?
показати весь коментар
06.11.2024 19:19 Відповісти

Завантаження...