5493 відвідувача онлайн
6 929 42

Кулебі пропонували замінити Маркарову на посаді посла в США, він відмовився, - FT

Ексглава МЗС України Дмитро Кулеба

Колишньому міністру закордонних справ Дмитру Кулебі пропонували стати послом України у США замість Оксани Маркарової.

Про це пише Financial Times із посиланням на джерела, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, Київ прагне "заспокоїти табір" новообраного президента США Дональда Трампа, замінивши свого посла у Вашингтоні Оксану Маркарову.

Посольство України у США, Міністерство закордонних справ та сам Кулеба відмовились від коментарів.

Журналісти пишуть, що після звернення очільника Палати представників Майка Джонсона до президента України Володимира Зеленського, саме кандидатура колишнього очільника МЗС розглядалася як одна з ймовірних.

Однак, за словами співрозмовника видання, український дипломат відмовився від такої пропозиції. 

Нагадаємо, раніше газета The Washington Post написала, що президент Володимир Зеленський розглядає кандидатів на заміну посла України в Сполучених Штатах Америки Оксани Маркарової.

Топ коментарі
+13
О, знову Порох винуватий Мабуть Порох її послом в США призначив
показати весь коментар
12.11.2024 22:06 Відповісти
+6
Це все Порох. Це все Борига! Це все його рошенки! Нінавіжу!
показати весь коментар
12.11.2024 22:07 Відповісти
+4
Дива дивні - не хоче витягнений з Єрмаківської кишені нести відповіді за бардак мародерні?
показати весь коментар
12.11.2024 22:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
О, знову Порох винуватий Мабуть Порох її послом в США призначив
показати весь коментар
12.11.2024 22:06 Відповісти
Це все Порох. Це все Борига! Це все його рошенки! Нінавіжу!
показати весь коментар
12.11.2024 22:07 Відповісти
Ну как такую снімать!...Боярыня красотою лепа, бела вельми, червлена губами, бровьми союзна...
показати весь коментар
12.11.2024 22:46 Відповісти
Тільки красти любить
показати весь коментар
13.11.2024 09:32 Відповісти
Дива дивні - не хоче витягнений з Єрмаківської кишені нести відповіді за бардак мародерні?
показати весь коментар
12.11.2024 22:04 Відповісти
корабельную сосну поcилайте
показати весь коментар
12.11.2024 22:06 Відповісти
Невже сексологіні закінчились ?
показати весь коментар
13.11.2024 09:33 Відповісти
Потрібно було лопатою пригостити - може б зголосився?
показати весь коментар
12.11.2024 22:06 Відповісти
ще б пак... працювати ішаком у не розмовляючого будь якими мовами ларьочником дерьмаком чуваку з метеликом з гнилими зубами при мільонних статках можливо тільки що яйцеголовому по 17 грвн і воно ж повинно розуміти що кармани не зашьеш....хворі
показати весь коментар
12.11.2024 22:07 Відповісти
возьму його вантажником. на більше воно не здатне. ну 12 000 йому заплатю. це максимум
показати весь коментар
12.11.2024 22:08 Відповісти
12 то дуже багато... Мінімалка це максимум
показати весь коментар
12.11.2024 23:28 Відповісти
Куди Маркар телят не ганяв...
показати весь коментар
12.11.2024 22:21 Відповісти
Залужного в Британію - Порошенка в США.
показати весь коментар
12.11.2024 22:29 Відповісти
Мене заблокували на censor.net

404

Сторінку не знайдено Перейти на головну
показати весь коментар
12.11.2024 22:33 Відповісти
"Тривають технічні роботи" -- у мене було те саме, кілька днів почекав, тепер от нова дата реєстрації і Ray ID приклеєєний до імені
показати весь коментар
12.11.2024 22:50 Відповісти
Через Твітер реєструвався?
показати весь коментар
12.11.2024 23:30 Відповісти
Через мило...
показати весь коментар
13.11.2024 00:40 Відповісти
І в мене...
показати весь коментар
12.11.2024 23:42 Відповісти
Тут в січні 23р,таке "приклеїли кучі народу.
показати весь коментар
12.11.2024 23:55 Відповісти
Не дивно. Тому що Порошенко потрібен в Україні, а не в США. Нема чого їхнього гетьмана на заслання відправляти.))
показати весь коментар
12.11.2024 22:52 Відповісти
Пройде обіда, кого тільки не банили. В кампанію Бубона мене двічі банили.
показати весь коментар
12.11.2024 23:05 Відповісти
двічі?? то ви еліта)) мене раз 20
показати весь коментар
13.11.2024 00:36 Відповісти
Тю, Сирського туди...по відкатеній схемі
показати весь коментар
12.11.2024 22:30 Відповісти
По сумісництву?...сильний хід...нагадати Америці, що вона колонія Англії...була...
показати весь коментар
13.11.2024 00:06 Відповісти
Кулеба хоче штурмувати кацапські позиції з лопаткою наперевіс ))
показати весь коментар
12.11.2024 22:33 Відповісти
Вочевідь, мріє тріумфально повернутися до МЗС. Міністр вищче за посла.
показати весь коментар
12.11.2024 22:41 Відповісти
Ай донт адестенд юу, джмитро?!
показати весь коментар
12.11.2024 22:59 Відповісти
а просто на фронт не хоче ,
показати весь коментар
12.11.2024 23:04 Відповісти
Чєловєк в кєдах, як йому говорила Санду, тряпка. І його Бубон послом? Нє может бить.
показати весь коментар
12.11.2024 23:07 Відповісти
Україна позорить себе потворою маркаровою
показати весь коментар
12.11.2024 23:49 Відповісти
татарова призначить...
чи арахамію..
показати весь коментар
13.11.2024 03:45 Відповісти
...а може депутата шевченко..
той вже й листа трампу написав
показати весь коментар
13.11.2024 03:47 Відповісти
"Кулебі запропонували, а він відмовився"
Свмім не смішно?
показати весь коментар
13.11.2024 06:28 Відповісти
"Від перестановки місць доданків сума не міняється...". "А вы, друзья, как не садитесь - все в музыканты не годитесь..."
Шобла бездарних, продажних, злодюжних, брехливих мерзотників-паразитів.
показати весь коментар
13.11.2024 08:38 Відповісти
Дуже передбачливий вчинокКулеба таки професійний дипломат Відмовився бо дістали мабуть, не давали працювати нормально