10385 відвідувачів онлайн
2 469 30

Зеленський анонсував "культурний Рамштайн" для України

Культурний Рамштайн

Президент України Володимир Зеленський анонсував "культурний Рамштайн" для України, який планується реалізувати вже наступного року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це президент заявив під час виступу у Верховній Раді.

"Ми провели серію зустрічей з різними українськими діячами. На одній зустрічі було запропоновано формат, який може стати дуже продуктивним для оновлення української культурної політики. Фактично було запропоновано зібрати велику культурну коаліцію на регулярній основі. Всіх тих, хто має бачення культурної політики в Україні... Ми обов'язково реалізуємо такий формат. Ми реалізуємо формат культурного Рамштайну для України", - сказав президент.

Він зазначив, що міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький представить деталі цього формату, який планується реалізувати вже в наступному році.

Також, за словами президента, необхідно розробити календар заходів для української культури в усіх регіонах світу на весь рік, щоб на рівні держави була можливість цілеспрямовано, системно підтримувати український контент та український культурний продукт.

"Нам потрібна культурна дипломатія, активне просування наших українських наративів через культурні мистецькі проєкти за кордоном. Потрібна побудова довготривалих професійних зв'язків", - сказав глава держави.

Він зауважив, що необхідне фактичне системне сприяння створенню кафедр україністики у світових університетах.

"Наступне - створення сучасних культурних просторів та сучасних культурних можливостей перегляду, оновлення культурної інфраструктури. Захист, пошук, повернення нашої української культури та історичної спадщини. Збір доказів щодо злочинів проти культурної спадщини і забезпечення відповідальності Росії. Збереження наявних музейних колекцій і розвиток інфраструктури сучасного мистецтва. І найточніше - цілеспрямоване системне створення нашого українського контенту, такого контенту, який здатний повністю замістити російський контент. Це інвестиції створення українського культурного продукту для різних соціальних груп різних вікових категорій, передусім для наших дітей. І це питання про стійкість. Це питання про нашу безпеку зараз і потім. Ми повинні переграти Росію в цьому", - додав Зеленський.

Топ коментарі
+11
показати весь коментар
19.11.2024 14:07 Відповісти
+7
Закрийте вже йому рота, на сьогодні вдосталь
показати весь коментар
19.11.2024 14:07 Відповісти
+7
Нашу Бубочку вже реально винесло у недосяжний Всесвіт...

Але це вже було - звалося Нью Васюки
показати весь коментар
19.11.2024 14:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
19.11.2024 14:05 Відповісти
показати весь коментар
19.11.2024 14:07 Відповісти
Починаємо з віри
показати весь коментар
19.11.2024 14:07 Відповісти
Пропоную вівчати у школі Біблію та інши религійні книги.
показати весь коментар
19.11.2024 14:09 Відповісти
І заодно коран і основні книги усіх інших релігій...
показати весь коментар
19.11.2024 14:12 Відповісти
Україна - земля Христиан.
Ось наприклад в Словаччини законом заборонено будівництво мечетей.
у Австрії теж нещодавно заборонили
показати весь коментар
19.11.2024 14:16 Відповісти
а чому це християн, а не язичників, а яких християн?
показати весь коментар
19.11.2024 17:45 Відповісти
Закрийте вже йому рота, на сьогодні вдосталь
показати весь коментар
19.11.2024 14:07 Відповісти
йому дерьмак ввечері закриє рота ..смоктати вован буде
показати весь коментар
19.11.2024 16:05 Відповісти
Квартал 95 forever!
показати весь коментар
19.11.2024 14:09 Відповісти
Мені розповідали , що деякі захисні політики передивляюттся програми 95 кварталу щоб зрозуміти Зе.
показати весь коментар
19.11.2024 14:25 Відповісти
Умом Зе не понять .......
показати весь коментар
19.11.2024 15:13 Відповісти
чому це, навіть дуже все зрозуміло, бабло і завищене его.
показати весь коментар
19.11.2024 17:46 Відповісти
!!!
показати весь коментар
19.11.2024 17:58 Відповісти
Нашу Бубочку вже реально винесло у недосяжний Всесвіт...

Але це вже було - звалося Нью Васюки
показати весь коментар
19.11.2024 14:09 Відповісти
Х...м по роялю. Твій культурний, потвора
показати весь коментар
19.11.2024 14:10 Відповісти
@банат..цензурні для нього закінчились..
показати весь коментар
19.11.2024 14:12 Відповісти
"культурний Рамштайн" - я спочатку подумав, що це позвати групу rammstein (любителів росії).

А якщо без сарказму, ідея правильна, але реалізувати з кварталом неможливо.

До того ж, де взяти гроші на "інвестиції створення українського культурного продукту" ?
показати весь коментар
19.11.2024 14:22 Відповісти
Може потрібно згадати джерела
https://www.facebook.com/oleksander.turchynov
показати весь коментар
19.11.2024 14:30 Відповісти
Угу, і той рамштайн буде організовувати рускоязична організація Мінкульт.
показати весь коментар
19.11.2024 14:34 Відповісти
У віслюка дах поїхав!!!! Мабуть хреновасто з грошима у 95му кварталі!!!! Хрипло-пнх!!!
показати весь коментар
19.11.2024 14:49 Відповісти
"фактичне системне сприяння створенню кафедр україністики"

У підсумку не побільшає ні на одну, а гроші прогуляють.
показати весь коментар
19.11.2024 14:51 Відповісти
На черзі ,,спортивний рамштайн" !
показати весь коментар
19.11.2024 15:00 Відповісти
Трясця, ну що не слово, то хоч у психарню звертайся. Анонсував, оголосив, звернувся і т.п. А що виконано з усього, що набалакав за п'ять років ? Ось що хоче почути звичайна людина. Обіцянок українець вже наслухався до не схочу.
показати весь коментар
19.11.2024 15:11 Відповісти
так язиком єлозить - це не мішки тягати