9673 відвідувача онлайн
5 158 33

"Слуги" хочуть ухвалити законопроєкт, який дозволить "доганяти" журналістів-розслідувачів, - Шабунін

У Раді хочуть дозволити проводити негласні слідчі дії проти журналістів

У Раді пропонують ухвалити законопроєкт №10242, який дозволить правоохоронцям проводити негласні слідчі дії, зокрема, проти журналістів та медіа.

Про це у Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін, передає Цензор.НЕТ.

"Поки росіяни добивають нашу енергосистему, влада зосереджена на … доганянні журналістів-розслідувачів та їхніх джерел, які, наприклад, здали медіа поїздки в росію Татарова, або дані про розкішне життя можновладців. Правоохоронний комітет Ради "слуги" Іонушаса вчора проголосував відповідний законопроєкт (№10242), і вже наступного тижня пхає його в сесійну залу", - зазначив він.

За словами Шабуніна, вчора саме в №10242 нардепи "запхали повернення конфіскації майна корупціонерів (які пішли на угоду зі слідством)".

У чому полягає суть законопроєкту №10242

Голова ЦПК пояснив, що ним нардепи пропонують саджати в тюрму на 8 років тих, хто зливає інформацію з державних реєстрів (на час війни).

"Зараз це НЕтяжкий злочин, покарання за який – до 2 років тюрми (максимум до 5-ти, якщо – вчинено повторно, або групою, або - якщо заподіяно значну шкоду). Таким чином Іонушас перетворює це на тяжкий злочин, що дозволяє правоохоронцям Татарова проводити негласні слідчі дії в тому числі проти журналістів та медіа!"- додав він.

"Кримінальний кодекс вже містить ст. 111 – "Державна зрада". Злиття інфи про оборонне підприємство можна (і треба) кваліфікувати по ній. ... Тож законопроєкт же №10242 потрібен владі лише для одного – сховати від журналістів-розслідувачів (а відповідно – від суспільства) брудну білизну, якої вилазить все більше і більше", - підсумував Шабунін.

Раніше повідомлялось, що конфіскацію майна корупціонерів, які пішли на угоду зі слідством, знищили законом про позбавлення колаборантів державних нагород.

шабунін
шабунін

Топ коментарі
+16
ох зелених плющить що їхні походеньки потрапляють на огляд громадськості. Ну не можна ж КолюКаклєту фотити; і перекидання бабок через пліт зеленою хвойдою треба замовчати. 73% - як вам? ще смішно?
показати весь коментар
28.11.2024 15:49 Відповісти
+15
Тобто, якщо на оборонці, вкрадуть купу бабла й журналісти оприлюднять, то їх посадять а тому хто вкрав нічого не буде?
показати весь коментар
28.11.2024 15:55 Відповісти
+12
Етнічно-кримінальне угрупування Єрмака під суд! Зелену погань-ГЕТЬ!
показати весь коментар
28.11.2024 15:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Україна - не жопа зеленої жаби,
показати весь коментар
28.11.2024 15:46 Відповісти
Вони зрадники слуги коломойского
показати весь коментар
28.11.2024 17:56 Відповісти
ох зелених плющить що їхні походеньки потрапляють на огляд громадськості. Ну не можна ж КолюКаклєту фотити; і перекидання бабок через пліт зеленою хвойдою треба замовчати. 73% - як вам? ще смішно?
показати весь коментар
28.11.2024 15:49 Відповісти
Етнічно-кримінальне угрупування Єрмака під суд! Зелену погань-ГЕТЬ!
показати весь коментар
28.11.2024 15:50 Відповісти
З америки "геть" кричати добре ?
показати весь коментар
28.11.2024 17:18 Відповісти
Тобто, якщо на оборонці, вкрадуть купу бабла й журналісти оприлюднять, то їх посадять а тому хто вкрав нічого не буде?
показати весь коментар
28.11.2024 15:55 Відповісти
Ні, не так. Мова йде про злиття данних з державних реєстрів
показати весь коментар
28.11.2024 16:36 Відповісти
Тю. Є ЄДРД. Є такий собі сайт youcontrol.com.ua. їх вже пересаджають? Крім того, було б бажання й нарити можна без всіляких реєстрів. Он у нотаріусів є бази на майно рухоме та нерухоме.
показати весь коментар
28.11.2024 17:09 Відповісти
Ї**ла жаба гадюку. Однаково не виношу, що тих "слуг", що журнашлюх.
показати весь коментар
28.11.2024 16:05 Відповісти
Вороги при владі руйнують країну з середини
показати весь коментар
28.11.2024 16:10 Відповісти
Так. А ви не знали? Їм можна все, вони ж на грантах, а це як охоронна грамота від царя батюшки
показати весь коментар
28.11.2024 16:38 Відповісти
Так-так, дві курвочки із ботоферми
показати весь коментар
28.11.2024 16:43 Відповісти
😂😂😂🙉
показати весь коментар
28.11.2024 16:45 Відповісти
Спроба Блазня знищити Україну остаточно.
показати весь коментар
28.11.2024 16:12 Відповісти
А що ці виродки можуть ще зробити вони так боятся правди ,адже задурений народ проголосував за голобородька і його гоп компанію.
показати весь коментар
28.11.2024 16:19 Відповісти
Дайош закон пра інаагентав!
показати весь коментар
28.11.2024 16:34 Відповісти
Дурня. Просто закон має бути один для всіх
показати весь коментар
28.11.2024 16:39 Відповісти
Щоб мовчали, тиха журналістка робота
показати весь коментар
28.11.2024 16:42 Відповісти
Треба Шабуніна замість Татарова призначити )
показати весь коментар
28.11.2024 16:42 Відповісти
Оооо, давайте!
Хочу на це подивитись😂
показати весь коментар
28.11.2024 16:46 Відповісти
Почитайте, як пан шабунін у ЗСУ служить, а потім вже обирайте/призначайте.
показати весь коментар
28.11.2024 17:45 Відповісти
Якщо чесно, я пожартував )
показати весь коментар
29.11.2024 09:56 Відповісти
Зеля тут будує власну рашку.
показати весь коментар
28.11.2024 17:01 Відповісти
НАГОЛОСУВАЛИ!
показати весь коментар
28.11.2024 17:43 Відповісти
В у нас ще закону про інагентів нема??!! У рашки ж є.....
показати весь коментар
28.11.2024 18:30 Відповісти
Мабуть скоро буде , бо зешобла повністю копіює підорашку.
показати весь коментар
28.11.2024 22:35 Відповісти
Як мене бісить цей Шабуня, який констатує все те, що активно робив разом....
показати весь коментар
28.11.2024 18:58 Відповісти
Грузинам дорікаємо , що просрали державу , а у нас ще гірше , вибрали міні ***** . От і що зараз шановне панство робити , як нашу Неньку рятувати від внутрішнього ворога ?
показати весь коментар
28.11.2024 22:34 Відповісти
Два фронта ....

На одном ВСУ сражается с пуйлом

На другом ВР с журналистами