Припинення вогню не принесе автоматично мир, - президент Євроради Кошта

Президент Ради Європейського Союзу Антоніу Кошта вважає, що тільки від України залежить, коли і як можливо досягнути миру.
Про це він заявив в інтерв'ю Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.
"Багато хто помилково вважає, що у разі досягнення якоїсь угоди про припинення вогню мир настане автоматично. Я хотів би підкреслити, що нам потрібен справедливий і тривалий мир. І лише Україна має можливість визначити, що таке "справедливий" мир для забезпечення тривалості цього миру", - пояснив він.
Кошта наголосив, що ЄС завжди має підтримувати Україну, стояти на боці України у фінансовому, політичному, дипломатичному, а також військовому вимірах.
Напередодні Антоніу Кошта прибув із офіційним візитом до Києва та зустрівся із президентом Володимиром Зеленським.
За його словами, у 2025 році ЄС щомісяця виділятиме Україні 1,5 мільярда євро.
Але слід визнати, що головною причиною, чому Україна нині опинилась в такій жопі - це було голосуванння за "мір в глазах *****" і обрання ******* на найвищу посаду в українській владі, а потім заведення слуг уродів (читай: колишніх ригів) в Верховну Раду та формування ними свого уряду.
А вже потім пішли всі нещастя...