10967 відвідувачів онлайн
2 388 21

Відправка військ НАТО до України означатиме війну, - глава МЗС Люксембургу Бетель

Війська НАТО в Україні: у Люксембурзі застерігають

НАТО має допомагати Україні, але відправка військ Альянсу до України означатиме його вступ у війну.

Про це заявив міністр закордонних справ та зовнішньої торгівлі Люксембургу Ксав'є Бетель, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Війська на полі бою означають війну", - зазначив він.

За словами Бетеля, є ризик що "ми насправді матимемо некеровану "пожежу", яка буде ще гіршою.

"Жахливо, що все продовжується як є, але ми сказали, що не повинно бути війни НАТО проти Росії", - додав міністр.

Водночас Бетель переконаний, що члени НАТО мають продовжувати активно підтримувати Україну, також підтримка має тривати на рівні ЄС.

Коментуючи обрання Дональда Трампа, міністр сказав, що очікує на великі зміни.

"Не терпиться побачити, як він принесе мир за 24 години", - додав він.

Він застеріг при цьому від "ефекту доміно", коли після Трампа відмовитися від підтримки Києва могли б інші партнери.

"Це було би жахливо, не можна забувати, що вони воюють також за нас", - підсумував Бетель.

Розміщення військ НАТО в Україні

Наприкінці лютого 2024 року президент Франції Макрон заявив, що "не можна виключати" ймовірного відправлення західних військ в Україну. Згодом він додав, що його резонансні слова були ретельно продумані.

Водночас заяви французького президента викликали негативну реакцію з боку урядів країн-союзниць, лідери яких поспішили запевнити, що не будуть відправляти війська.

Москва гнівно відреагувала на висловлювання Макрона, попередивши, що розгортання західних військ в Україні неминуче призведе до конфлікту між Росією і НАТО.

Топ коментарі
+22
Ну ну чекайте
показати весь коментар
03.12.2024 16:48 Відповісти
+17
а зараз тут просто в пісочниці грають з москалями ....от куколди...
показати весь коментар
03.12.2024 16:48 Відповісти
+12
A в нас вже війна. Буде і у вас.
показати весь коментар
03.12.2024 16:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а зараз тут просто в пісочниці грають з москалями ....от куколди...
показати весь коментар
03.12.2024 16:48 Відповісти
A в нас вже війна. Буде і у вас.
показати весь коментар
03.12.2024 16:48 Відповісти
Ну ну чекайте
показати весь коментар
03.12.2024 16:48 Відповісти
дякую за це фото. Одне з накращих що я бачив на тему війни і єс
показати весь коментар
04.12.2024 00:27 Відповісти
Саме так! 👍🏼
І чім скоріше ви мобілізуєте всі свої сили тим краще для всієї планети!
не прогавте момент, вже назад у минуле спокійне життя дороги немає
показати весь коментар
03.12.2024 16:48 Відповісти
Які "мобілізуєте всі сили"? У Люксембургу НЕМАЄ АРМІЇ! Існує єдина військова посада - так званий "церемоніальний солдат"... І ВСЕ!!!
показати весь коментар
03.12.2024 23:35 Відповісти
Хто попало вважає за потрібне молоти що попало.
показати весь коментар
03.12.2024 16:49 Відповісти
Ви доосторожнічаєте шо ***** прийде й до вас...
показати весь коментар
03.12.2024 16:50 Відповісти
Да ви хоть би ********** забезпечували та технікою, герої.)))
показати весь коментар
03.12.2024 16:52 Відповісти
А відправка китайців в Україну це не війна,це так забава по вашому???
показати весь коментар
03.12.2024 16:59 Відповісти
корейців якщо бути точним)
показати весь коментар
04.12.2024 00:28 Відповісти
Не вступите ви сьогодні, то війна прийде завтра до вас. І там буде не одна кацапія!
показати весь коментар
03.12.2024 16:59 Відповісти
А це хто ?
показати весь коментар
03.12.2024 17:00 Відповісти
"Вася", прокинься - війна вже 10 років, як не припиняється... ідіот заспаний...
показати весь коментар
03.12.2024 17:02 Відповісти
Війна росії проти НАТО вже почалась путіним, тільки НАТО не хоче, чи боїться цього визнавати.
показати весь коментар
03.12.2024 17:03 Відповісти
Да-да. Звісно. Пожежа повинна бути керованою .
показати весь коментар
03.12.2024 17:07 Відповісти
"Сміяться при слові "лопата"...". Самий "цирк" в тому, що Люксембургу відправка військ НАТО в Україну взагалі не стосується - ця країна не має власної армії...
показати весь коментар
03.12.2024 17:08 Відповісти
Люксімбург,як і Кіпр,Мальта,Монако(не чого не нагадує про батальон "монако") завжди були офшорной теріторієй-де відмивались брудні гроші.За Ватікан вже мовчу.
показати весь коментар
03.12.2024 17:12 Відповісти
супер-армія Люксембурга непереможна, чого вам хвилюватися
показати весь коментар
03.12.2024 17:16 Відповісти
Що тим карликовий глистик пропищав?
показати весь коментар
03.12.2024 17:20 Відповісти
Все страны карлики ЕС, конечно бздят любой войны, жизнь у них Лафа, бюджет без военных напрягов, туристов море, отсюда и позиция серливая. Устав НАТО устарел, там нет процедур многих, если нет в стране члене своих вс, то право голоса не иметь при голосовании. Итд и тп.
показати весь коментар
03.12.2024 23:45 Відповісти