11085 відвідувачів онлайн
27 234 77

У Донецьку підірвали позашляховик, ліквідовано начальника Оленівської колонії Євсюкова (оновлено). ВІДЕО+ФОТО

Зранку 9 грудня 2024 року у тимчасово окупованому Донецьку прогримів вибух.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російську пропагандистську агенцію новин "РИА-Новости".

За даними пропагандистів, було підірвано позашляховик. Також зазначається, що внаслідок підриву 2 особи постраждали.

Кому належить підірвана автівка -  не повідомлялося. 

підрив авто у Донецьку
підрив авто у Донецьку

У соцмережах пишуть, що міг бути підірваний начальник Оленівської колонії. Зокрема, про це повідомляє нардеп "Євросолідарності" Олексій Гончаренко, втім підтвердження на цю хвилину немає.

Оновлена інформація

Як пише телеграм-канал Mash, внаслідок підриву автівки у Донецьку загинув начальник Оленівської колонії  Сергій Євсюков. Також постраждала його дружина - їй відірвало ногу, вона перебуває у лікарні у тяжкому стані. Попередньо, під дном Toyota Land Cruiser чоловіка було закладено пластид - близько 100 грамів у тротиловому еквіваленті.

Нагадаємо, у ніч проти 29 липня 2022 року на території колишньої виправної колонії № 210 смт Оленівка на тимчасово захопленій території Донецької області у будівлі, де утримували українських військовополонених, стався потужний вибух.

За даними російської сторони, в результаті загинули близько 50 українських захисників, ще понад 70 зазнали важких поранень.

Міжнародна комісія Червоного Хреста намагалася потрапити на місце злочину, але її не допустили російські окупанти.

Генпрокурор Костін оприлюднив інформацію, що полонених вбили за допомогою термобаричної зброї.

У серпні 2022 року Генсек ООН Антоніу Гутерріш створив комісію з розслідування теракту в окупованій Оленівці, внаслідок якого загинули близько 50 українських військовополонених. Втім, вже у січні 2023 року, не отримавши гарантій безпеки від росіян, Гутерріш розпустив цю місію.

Топ коментарі
+55
Гарний початок дня...
показати весь коментар
09.12.2024 09:14
+55
показати весь коментар
09.12.2024 09:25
+44
Його жінка, у безпам"ятстві, у реанімації, свою другу ногу шукає... Прочитай статтю... ((хоча, можливо, у машину з ним сідала НЕ його дружина - а просто чергова "***********"...)
Висновок один - не сідайте в машини та не стійте поряд зі зрадниками - і ноги ціліші будуть...
показати весь коментар
09.12.2024 10:32
Коментувати
Сортувати:
Гарний початок дня...
показати весь коментар
09.12.2024 09:14 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2024 10:53 Відповісти
всього лише 100 грам пластита...
показати весь коментар
09.12.2024 12:17 Відповісти
нажаль пізденишів цих мудаків не було в машині
показати весь коментар
09.12.2024 13:20 Відповісти
«как зовут»… его уже потихоньку к кобзону зовут…
показати весь коментар
09.12.2024 09:18 Відповісти
В центре Донецка взорвали начальника Еленовской колонии, в которой произошел теракт против пленных бойцов ВСУ. (c)
показати весь коментар
09.12.2024 09:19 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2024 09:25 Відповісти
Начальник провинциальной колонии разъезжал на дорогом автомобиле большой стоимости, которая по карману только директору крепкого среднего банка...

Всего лишь 100 грамм пластида завершили земной путь этого орковского выродка. Теперь он в подтанцовке ансамбля имени Кобзона...
показати весь коментар
09.12.2024 21:09 Відповісти
А може в якості обслуги для Хіру Алєксандрова...
...Один дідько - лихі парфуми в пеклі отримали нову іграшку для непристойних втіх.
показати весь коментар
09.12.2024 22:48 Відповісти
товарищ ЕВСЮКОВ успешно прошёл экспресс-курс денацификации. Затраты материальных средств были минимальными: всего лишь 100 г пластида.

Хор им.Алесандрова может трудоустраивать кандидата на должность заведующего складом реквизита...
показати весь коментар
09.12.2024 23:39 Відповісти
Судячи з кадрів, ціль уражена. Сподіваємося, що це дійсно такий «жирний» улов.
показати весь коментар
09.12.2024 09:20 Відповісти
судячи з кадрів, щось водію таки відірвало, будемо сподіватись, щонайменше половину...
показати весь коментар
09.12.2024 10:23 Відповісти
Більшу половину.
показати весь коментар
09.12.2024 11:56 Відповісти
А може зачищають свідків???
показати весь коментар
09.12.2024 11:15 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2024 09:27 Відповісти
не#уй було на тротуарі паркуватися
показати весь коментар
09.12.2024 09:30 Відповісти
прикольна жаба сидить на 25-29 секунді відео
показати весь коментар
09.12.2024 09:31 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2024 09:42 Відповісти
звична поза для неї мабуть
показати весь коментар
09.12.2024 15:15 Відповісти
его жінка ,яйця шукає
показати весь коментар
09.12.2024 09:43 Відповісти
Банковскую карточку.
показати весь коментар
09.12.2024 09:55 Відповісти
Його жінка, у безпам"ятстві, у реанімації, свою другу ногу шукає... Прочитай статтю... ((хоча, можливо, у машину з ним сідала НЕ його дружина - а просто чергова "***********"...)
Висновок один - не сідайте в машини та не стійте поряд зі зрадниками - і ноги ціліші будуть...
показати весь коментар
09.12.2024 10:32 Відповісти
Нехай шарманку ищет и попугая- матершинника
показати весь коментар
09.12.2024 18:33 Відповісти
Апять, "чужестранка "... Сам Басков сказав...
показати весь коментар
09.12.2024 18:52 Відповісти

Та й чорна пов'язка на око також зайвою не буде.
показати весь коментар
09.12.2024 22:50 Відповісти
пабліки пишуть що в автівці був начальник Оленівської колоніїї де живцем спалили українських полонених...
показати весь коментар
09.12.2024 09:37 Відповісти
кацапи замітають сліди. цінний свідок. А так вже немає
показати весь коментар
09.12.2024 10:20 Відповісти
Ну так, ну так, прикре самогубство ,вони ж постійно сліди замітають,замітатель хрєнов...
показати весь коментар
09.12.2024 11:53 Відповісти
"Японця" жалко...
показати весь коментар
09.12.2024 10:21 Відповісти
Судячі по рилу цього євсюкова, йому 100 грамів мало !
Для гарантії треба грамів 300....
показати весь коментар
09.12.2024 10:31 Відповісти
якщо півлітра, то буде гарантовано
показати весь коментар
09.12.2024 12:19 Відповісти
Сподіваюсь помучився перш ніж здохнути. Дружину щиро вітаю - без ноги. А здавалося життя вдалося.
показати весь коментар
09.12.2024 10:32 Відповісти
Ну тепер на взутті зможе заощадити.
показати весь коментар
09.12.2024 15:43 Відповісти
Не журіться: ті моторошні борошна, котрих він недоотримав у нашому світі, - ніщо порівняно з тим, чим його зустрінуть лихі парфуми у пеклі.
показати весь коментар
10.12.2024 01:26 Відповісти
Хоч якась добра новина і таке має чекати кожного військового злочинця рашиста і колоборанта.
показати весь коментар
09.12.2024 10:36 Відповісти
От і добре
показати весь коментар
09.12.2024 10:38 Відповісти
Трохи постраждало і здохло.
показати весь коментар
09.12.2024 10:40 Відповісти
Катюзі по заслузі
показати весь коментар
09.12.2024 10:42 Відповісти
Скоріш свідком чекістських злодійств. За що і отримав петарду.
показати весь коментар
09.12.2024 16:16 Відповісти
А чого русня їздить на богомєрзкіх тайотах, а не скрєпних нівах?..
показати весь коментар
09.12.2024 10:45 Відповісти
В неположенном месте припарковал и вот....
показати весь коментар
09.12.2024 10:46 Відповісти
Добре, але ліквідовано цінного свідка воєнного злочину
показати весь коментар
09.12.2024 10:50 Відповісти
його так чи інакше нквс ліквідувало б як і всіх інших хто прямо чи опосередковано може бути свідком
показати весь коментар
09.12.2024 11:29 Відповісти
Та там цих свідків ***** фуєва куча ,на жаль всіх не лівідують, та вистачить в Гаазі, є більш жирніші підори рашистські
показати весь коментар
09.12.2024 11:59 Відповісти
їм покуй на те все що ми тут документуємо
вони вважають що все "проканає"
показати весь коментар
09.12.2024 15:16 Відповісти
Попередньо, під днищем автівки заклали пластид - близько 100 гр у тротиловому еквіваленті.

ось коли 100г не в користь
показати весь коментар
09.12.2024 11:00 Відповісти
Нагорода ''хєроя'' знайшла! 👍
показати весь коментар
09.12.2024 11:11 Відповісти
Путін пріді!!!! Путін прішол)))))) Жаль, що самці тільки одну клешню відірвало.
показати весь коментар
09.12.2024 11:18 Відповісти
Я не здивуюся, коли невдовзі самиця навіть на одній ратиці наздожене у пеклі свого суженага.
показати весь коментар
10.12.2024 01:28 Відповісти
надо было 200 грамм
показати весь коментар
09.12.2024 11:20 Відповісти
Всього 100 грамів потрібно для справедливості.
показати весь коментар
09.12.2024 11:23 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2024 11:27 Відповісти
А що це він на бездуховному Прадо, а не на скрєпному УАЗ-Поцрєот???
показати весь коментар
09.12.2024 11:31 Відповісти
Компетентным службам респект.
показати весь коментар
09.12.2024 11:42 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2024 12:00 Відповісти
Или там не 100 гр, или Тойоты уже не те
показати весь коментар
09.12.2024 12:02 Відповісти
Катюзі по заслузі! Жалко тільки, що хлопців вже не повернеш...
показати весь коментар
09.12.2024 12:17 Відповісти
Дай Бог нашім Героям і далі відправляти до Аду агресорів та колобарантів!! Слава Україні та її захисникам!
показати весь коментар
09.12.2024 12:30 Відповісти
за наших хлопців! До пекла, тварюка!
показати весь коментар
09.12.2024 12:37 Відповісти
Карма
показати весь коментар
09.12.2024 12:51 Відповісти
Интересно, это руссо-фашисты заметают следы военных преступлений в колонии (в первую очередь массового убийства наших военнопленных) путём ликвидации ненужного свидетеля, который знал, кто и какие приказы отдавал (наверное и копии документов имеются разных), или наши спецслужбы (ГУР, СБУ, структуры Нацполиции или Нацгвардии) добрались наконец-то до этого нелюдя . . .
показати весь коментар
09.12.2024 13:03 Відповісти
Загинув? Здох! Бажано, щоб його самка пішла за ним
показати весь коментар
09.12.2024 13:20 Відповісти
Знищили донецького виродка, якого вважають найжорстокішим
катом і сексуальним маньяком над українськими полоненими ,
земля тобі , мразото , бетоном
і бажаю смерті твоій ку@рві
з відірваною ногою 👹
показати весь коментар
09.12.2024 14:25 Відповісти
Скарбим пля!
показати весь коментар
09.12.2024 14:47 Відповісти
...аж подерли два баяни!
показати весь коментар
10.12.2024 01:30 Відповісти
нажаль здох швидко мабуть
показати весь коментар
09.12.2024 15:17 Відповісти
Одним катом меньше.
показати весь коментар
09.12.2024 15:56 Відповісти
"загинув начальник Оленівської колонії Сергій Євсюков". Вот нахрена так писать. Толерантность? Политкорректность? Чтобы случайно никого не обидеть? Можно ведь написать нормальным языком, мол, сдох, ласты склеил, окочурился, копыта откинул. А так можно подумать, что человек погиб.
показати весь коментар
09.12.2024 16:21 Відповісти
Мене а ні трохи не бентежить що те курво здохло! Мене геть як бентежить, що те курво росло в Україні, жерло в Україні, отримувало гроші в Україні і так, підар, ненавидів Україну! Це ж навіть лячно уявити, скільки гадюк ми пригріли на власних грудях!
показати весь коментар
09.12.2024 16:33 Відповісти
Слава Українському МОССАДУ!
показати весь коментар
09.12.2024 17:00 Відповісти
Та і йух з ним!
показати весь коментар
09.12.2024 20:08 Відповісти
А треба своечасно проходити ТО на українських СТО.
показати весь коментар
09.12.2024 20:31 Відповісти
звичайне ДТП
показати весь коментар
09.12.2024 21:33 Відповісти
Ніт! То було прикре самогубство.
показати весь коментар
10.12.2024 01:32 Відповісти