9412 відвідувачів онлайн
2 226 48

Майже 7,5 млн заявок подали українці на виплату "єПідтримки", 4,5 млрд грн вже перераховано людям, - Зеленський

Тисяча Зеленського

Президент Володимир Зеленський розповів про результати програми "єПідтримки" станом на сьогодні, зазначивши що вже подано майже 7,5 мільйона заявок на отримання 1000 грн.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Зеленський розповів у своєму вечірньому зверненні 15 грудня.

"Сьогодні є новий хороший результат у нашої програми – "єПідтримки": вже майже 7,5 мільйона заявок. З них більш ніж 2 мільйони заявок для дітей. Вже тривають виплати, і 4,5 мільярда гривень перераховані вже людям", - зазначив президент.

За його словами, найбільший напрям витрат – це комунальні послуги.

"Зараз, зимою, дійсно дуже важливо підтримати якнайбільше наших людей, наші українські сім’ї. Будь ласка, реєструйтеся для "єПідтримки". Також є можливість оплати квитків на нашу залізницю, українських книжок, донатів для волонтерів. Кожен і кожна самі можуть обрати потрібний напрям. Це – підтримка для всіх наших людей у державі", - додав Зеленський.

"Тисяча Зеленського"

Нагадаємо, з 1 грудня українці можуть подавати заявки на виплату "тисячі від Зеленського".

Як повідомлялося, раніше президент України Володимир Зеленський доручив уряду запровадити з 1 грудня нову програму підтримки населення – по 1 тис. грн на особу.

Згодом перший заступник міністра економіки Олексій Соболев заявив, що державну допомогу в розмірі 1 тис. грн, яку з грудня зможуть отримати українці, нараховуватимуть на картку "Національний кешбек".

У Кабміні та у правлячій партії "Слуга нарду" стверджували, що на виплати витратять кошти від міжнародних партнерів, які не встигають освоїти до кінця року. Однак згодом голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету Роксолана Підласа визнала, що на ініційовану Зеленським програму витратять залишки коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування, які утворилися минулого року і не були використані Міністерством економіки у 2024 році.

У такому разі на фінансування виплат по 1000 гривень спрямують частину внутрішніх доходів держбюджету, а не кошти міжнародних партнерів, отже ці кошти можна було б витратити на оборону.

Детальніше читайте у матеріалі Бізнес Цензора: "Тисяча Зеленського": де візьмуть гроші".

Топ коментарі
+16
Можна хоч один день без його пізд*жу?
показати весь коментар
15.12.2024 21:21 Відповісти
+14
Заберіть в нього мікрофон-дістав вже!
показати весь коментар
15.12.2024 21:20 Відповісти
+10
Не дождетесь. Моя сім'я з трьох осіб не візьме.
показати весь коментар
15.12.2024 21:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заберіть в нього мікрофон-дістав вже!
показати весь коментар
15.12.2024 21:20 Відповісти
..і дайте йому оселедця в скумбрії...
показати весь коментар
15.12.2024 21:43 Відповісти
А? Что? Покровск? Фортификация?

Нет ! Не слышал !

.
показати весь коментар
15.12.2024 23:04 Відповісти
Можна хоч один день без його пізд*жу?
показати весь коментар
15.12.2024 21:21 Відповісти
не на часі...
показати весь коментар
15.12.2024 21:24 Відповісти
Хіба ж одна лише єВиборча гречка... Дороги, ремонти,..... кінець року вже відмічений феєричною витратою залишків коштів, з усіх бюджетів, на все що завгодно, аби лише не на армію.
показати весь коментар
15.12.2024 21:21 Відповісти
Де він збирається бути обраним президентом з таким викиданням грошей під час війни ?
В Закарпатті?
А вітьок орбан дозволив ?

.
показати весь коментар
15.12.2024 23:07 Відповісти
Схоже що збирається бути Президентом українців у вигнанні, з резиденцією в Монако. Втім на місці князя Монако, я б уже хвилювався - скупивши скоро там всю нерухомість, вони оберуть нового - Зеленського. Або Єрмака.
показати весь коментар
15.12.2024 23:36 Відповісти
В Америке лет 200-220 назад так говорили по поводу демократии: когда люди узнают что могут наголосовать себе бесплатных денег, это будет конец страны. Вот хотя бы поэтому большинство населения не должно голосовать.
показати весь коментар
15.12.2024 21:25 Відповісти
Не дождетесь. Моя сім'я з трьох осіб не візьме.
показати весь коментар
15.12.2024 21:25 Відповісти
Чорт
показати весь коментар
15.12.2024 21:29 Відповісти
"Зараз, зимою, дійсно дуже важливо підтримати якнайбільше наших людей, наші українські сім'ї.
Тому в листопаді, я підписав "Закон про підвищення податків" для українців.
Не дякуйте!!!
показати весь коментар
15.12.2024 21:33 Відповісти
Ні, таки Дякула, курва !
показати весь коментар
15.12.2024 23:09 Відповісти
Потужно
показати весь коментар
15.12.2024 21:36 Відповісти
...просрати ресурси на оборону.
показати весь коментар
15.12.2024 23:10 Відповісти
В чому проблема? Забрати свою тисячу, яку здерли податками - це типу неправильно? В країні бідних з кожним днем все більше і більше, і втамовувати вашу жагу "справедливості", відмовляючись від хоч якихось коштів, ніхто не буде. На вашу думку всі покласти, змиріться з цим і десь в іншому місці топіть за "гордість"
показати весь коментар
15.12.2024 21:53 Відповісти
Коли у тебе забирають десять, а повертають одну це називається "чувство глубокого само удовлєтворения"

курва, це ж треба бути таким обосраним !

.
показати весь коментар
15.12.2024 23:13 Відповісти
Ідіот - це надовго.
показати весь коментар
16.12.2024 00:18 Відповісти
Ти галадранєц?
показати весь коментар
15.12.2024 21:45 Відповісти
Ти так і не відповів, ти галадранєц, чи не галадранєц, і якщо не галадранєц, то хто?
показати весь коментар
15.12.2024 22:22 Відповісти
І ми з дружиною отримали. Тисяча пішла на інтернет, друга на мобільний рахунок, дитині за кордон. Вова, дяка!
показати весь коментар
15.12.2024 21:46 Відповісти
Потужно!
показати весь коментар
15.12.2024 21:49 Відповісти
Правда ваша!
показати весь коментар
15.12.2024 22:05 Відповісти
збагатився, курва ?
аж на 25 доларів ?
показати весь коментар
15.12.2024 23:16 Відповісти
Так, дурнику
показати весь коментар
15.12.2024 23:22 Відповісти
25 доларів тобі ціна
показати весь коментар
16.12.2024 00:20 Відповісти
Навіть не славнозвісні "30".
показати весь коментар
16.12.2024 09:56 Відповісти
Славко, це тільки емоції. Відкинь їх і вмикай мозок. Зроби нарешті це, вперше в житті
показати весь коментар
16.12.2024 10:52 Відповісти
Славко? Ти навіть в іменах плутаєшся, а ще пишеш про мозок
Всі, хто подав заявки на цю вкрадену у людей "тисячу" - ви так само і за кіло гречки голосували?
показати весь коментар
16.12.2024 11:06 Відповісти
Ну гаразд, Ярик з зеленими шмарклями під носом. Так краще? 😂
показати весь коментар
16.12.2024 13:27 Відповісти
Ти свої власні "смарагдові" шмарклі на незнайомих людей не навішуй, це так не працює.
показати весь коментар
16.12.2024 13:35 Відповісти
Друже, мисли раціонально, як личить чоловікові, а не жінці-істеричці
показати весь коментар
16.12.2024 10:50 Відповісти
Раціонально йому ціна 25 доларів. Взять подачку імені виродка з карману народу який кровью вмивається? Все тут зрозуміло.
показати весь коментар
16.12.2024 13:30 Відповісти
Це президент твоєї країни. Не найгірший до речі, із тих що були. Інакше, тобі в катівні, вже ребра ламали би за такі слова. Не бачити в цій країні нормального життя, якщо постійно лайном плюватися. Ці гроші, в мене взяли, мені і повернули
показати весь коментар
16.12.2024 13:58 Відповісти
Він сяде. І це не найгірша доля для нього. А те що 25 доларів для тебе дорожчє принципів, то Бог тобі суддя.
показати весь коментар
16.12.2024 16:17 Відповісти
Друже, цим я не порушив жодної з Божих заповідей чи принципів. Моїм принципам, це теж не протирічить. Я ці гроші не вкрав і ні в кого не відняв, погрожуючи ножем. Якщо вступає з конфлікт з твоїми, то це твоя власна справа
показати весь коментар
16.12.2024 16:58 Відповісти
Ти допустив та прийняв участь в цинічному акті зневаги над воюючим народом. Помими того, що ці мільярди можно було витратити на 1001 іншу гарну справу ти взяв подачку на тупу будденість. В тебе нема усвідомлення відповідальності перед нацією, нема елементарного розуміння економічних рушів і факторів, що просто зїдять твою подачку в найближчий час. Це безпробудна дурість, безпренципність і приреченність ідіота в жорстокому світі де такими як ти і з твоєї милості таких як я використовують мразі, що кидать нам же подачки з наших карманів.
показати весь коментар
16.12.2024 17:50 Відповісти
Курви зелені --4.5 млрд , це скільки зброї можна було купити для ЗСУ !!! І курви ті , що побігли за тисячею !
показати весь коментар
15.12.2024 22:08 Відповісти
навіщо нам Покровськ ?
нам ЗЄля тисчі роздає !

.
показати весь коментар
15.12.2024 23:17 Відповісти
Доки всі на ту ср@ну тисячу відволікаються, тихесенько вже анонсували з нового року здорожчення ЕЕ до 7 грн, і трохи пізніше, поступово, до 10 грн. І ще, порекомендували зкуповувати продукти - типу груп, макарон, консерв, олію - бо прогнозують здорожчення на 25%..курви..зате на Сірію гуманітарку..
показати весь коментар
15.12.2024 23:48 Відповісти
Хіба у в'язницях така діяльність дозволена?
показати весь коментар
16.12.2024 09:58 Відповісти
Брешуть ? Чи дійсно 7.5 мільйонів ?
показати весь коментар
16.12.2024 09:41 Відповісти