14569 відвідувачів онлайн
6 523 33

Переведення в піхоту створює проблемні питання з кадрами всередині Повітряних сил, але ефективність ППО - на рівні 95%, - Ігнат

Юрій Ігнат прокоментував переведення військових ППО в піхоту

Українська ППО не стала менш ефективною через переведення фахівців Повітряних сил ЗСУ у піхоту, а збиття ворожих цілей залишається на рівні 95 відсотків.

Про це повідомив представник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат, передає Цензор.НЕТ.

Він підтвердив, що усі види та роди Збройних Сил направляють людей в підрозділи та частини Сухопутних військ, зокрема й Повітряні Сили, і це "загальновідомий факт".

Крім того, він нагадав, що Повітряні сили уже понад рік "направляють людей на підсилення фронту із складу Зведеної стрілецької бригади Повітряних Сил ЗСУ, на базі якої військовослужбовці спершу проходять підготовку, а потім, у складі підрозділів, направляються на складні напрямки бойових дій".

Він також підтвердив, що "переведення в піхоту створює проблемні питання з кадрами всередині Повітряних сил".

Людей не вистачає і це теж загальновідомий факт! Але навіщо ж говорити про неефективність ППО і що збивати стали менше? Адже ППО це не лише Повітряні Сили! ППО – це система протиповітряної оборони держави, в яку входять підрозділи усіх Сил оборони, здатні вести вогонь по повітряних цілях, і піхота, і моряки, і вертолітники… Збивають, як і збивали. Ефективність протиповітряної оборони по ворожих БпЛА залишається на рівні 95 відсотків, враховуючи збиті та ті, що падають самі чи під впливом РЕБ, так звані "локаційно втрачені." По ракетах, звісно відсоток менший, враховуючи зростання застосування балістики", - зазначив полковник.

Водночас Ігнат заперечив, що в піхоту переводили військовослужбовців, які проходили навчання за кордоном на системах Patriot, NASAMS та IRIS-T.

За словами представника Повітряних сил, "був один такий випадок, і то через певні обставини".

Резюмуючи, Ігнат назвав правдою те, що з Повітряних сил відправляють людей в піхоту, однак неправдою – те, що із Повітряних сил відправляють операторів західних ЗРК в піхоту, які пройшли навчання за кордоном, а також те, що ППО стала менше збивати "Шахедів".

"Переведення в "сухопутку" доволі болісний процес для ПС, це стосується і бойових бригад, і частин забезпечення", - додав він.

Ігнат прокоментував переведення військових ППО в піхоту
Ігнат прокоментував переведення військових ППО в піхоту

Що передувало?

Нагадаємо, вдень 21 грудня газета Guardian писала, що дефіцит особового складу на фронті в Україні став настільки гострим, що Генеральний штаб нібито наказує "виснаженим підрозділам ППО" переводити своїх військових на фронт як піхоту, і це загрожує функціонуванню протиповітряної оборони.

Пізніше Генеральний штаб ЗСУ заявив, що твердження журналістів британського видання The Gardian є "недостовірним та некоректним", але підтвердив, що бійцями Повітряних сил доукомплектовують інші частини, однак "це не стосується фахових спеціалістів ППО, які забезпечують захист українського неба".

Топ коментарі
+15
надіюся, що підготовлених пілотів, які чекають обіцяні літаки F-16 не переводять в штурмовики....
показати весь коментар
21.12.2024 17:57 Відповісти
+14
- чим гірше ситуація на фронті, тим більше збитих ракет, шахедів .

- чим більше досвідчених ППО забирають, тим краще якість.

Вже тривоги дають, коли балістика на пів дорозі до Києва. Літаючі шахеди в Києві - щоночі вже як вдома, по кілька разів через Хрещатик літають. Але ситуація контрольована, збивають тільки більше і більше
показати весь коментар
21.12.2024 17:51 Відповісти
+10
Это какой-то 3,****** похоже.
показати весь коментар
21.12.2024 18:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
21.12.2024 17:57 Відповісти
Подготовленных пилотов пока меньше чем самолетов.
показати весь коментар
21.12.2024 18:17 Відповісти
,,,, перевірена інформація?
на кожен літак у нас як мінімум 1,25-1,5 пілотів... повинно бути!
показати весь коментар
21.12.2024 18:19 Відповісти
Было готово 6 (-1) и 9 готовили в штатах. Должны были быть готовы в конце лета, пилотаж сдали но их задержали из-за слабого английского, совершенствуют.
показати весь коментар
21.12.2024 18:57 Відповісти
ГУРівець готовий - бАданов втрачає бійця ! Ау! ГУР Мо - ваш клієнт!
показати весь коментар
21.12.2024 19:05 Відповісти
Я уже на пенсии, так шо зря бьешь в набат.
показати весь коментар
21.12.2024 19:15 Відповісти
ну тоді в буцигарню - там вік не обмежений ! Ау! СБУ! ваш клієнт...
показати весь коментар
21.12.2024 19:17 Відповісти
Сведения взяты из очень открытых итальянских источников.
показати весь коментар
21.12.2024 19:35 Відповісти
коли голку під нігті засунуть - ти навіть згадаєш коли Мама Тереза народилася....
показати весь коментар
21.12.2024 19:38 Відповісти
Ты живодер?
показати весь коментар
21.12.2024 21:57 Відповісти
будеш виносити сміття - дивись уважно, щоб самокат не стояв біля виходу!"
показати весь коментар
21.12.2024 19:39 Відповісти
Это какой-то 3,****** похоже.
показати весь коментар
21.12.2024 18:00 Відповісти
Ви про 95%? Насправді ця цифра занижена. 100-103% ефективність.
показати весь коментар
21.12.2024 18:22 Відповісти
Створення проблемних питань- це потужний кейс і "фішка " президента Зеленського і зчасту на рівному місці!
показати весь коментар
21.12.2024 18:05 Відповісти
А де та система ранього оповiщеня шо передав Iзраiль?
Так досi i лежит на складах?
Специ якi прибули для налагодженя тоi системи повернулся до дому не з чим.
Бо у нас через 3 Роки вiйни досi присутня вигода, а не захист .
показати весь коментар
21.12.2024 18:14 Відповісти
Шо означає переводять з ППО в піхоту. Мабуть йдеться про перевод наприклад з роти охорони Повітряних сил в піхоту? Ну так вони в роті охорони що операторами Пєтріотов служать? Ну таких переводять і що? Якщо ти ходиш у караули та охороняєш установки ППО чи літаки на аеродромі то ти шо оператор чи льотчик або авіатехнік? Цінний спеціаліст? Шо за дурня? До речі в піхоті теж підрозділи ППО є з Стінгерами або Стрілами…
показати весь коментар
21.12.2024 18:14 Відповісти
я цілодобово дивлюся тєлємарафон де ЗЕ розповідав ,що служити можна йти куди захочеш і ким захочеш. А тут виявляється таке....Невже президент обманює свій нарід?
показати весь коментар
21.12.2024 18:53 Відповісти
А хто кого обманув. Як що ти солдат-Стрілець у роті охорони в ППО чи ВПС то і ВОС в тебе піхотний. Все залежить від того який в тебе ВОС. А ви кім би хотіли бути і шо ви можете? А то ви зараз скажете що бажаю бути яким небуть пілотом Ф-16 або штурманом-підводником то це дійсно не можливо. Якщо не маєте ВОС то вас будуть навчати на стрілка-автоматника. Це все.
показати весь коментар
21.12.2024 19:13 Відповісти
Дійсно служити можна йти куди захочеш і ким захочеш. Але розподілять куди потрібно))
показати весь коментар
22.12.2024 10:05 Відповісти
В тій бригаді, де я служив раніше, зведену стрілецьку роту формували так: взвод взяли з зенітно-ракетної батареї (вимели майже всю), взвод з роти РЕБ, і взвод з батальйону охорони. Через 3 місяці після нашого відїзду по частині прилетіло три шахеди. Мінус 2 триповерхових казапми і речовий склад. Добре, що казарми були порожні. А склад по звітам зампотилу містив у 3 рази більше, ніж фізично міг вмістити. Думаю, він на даху складу намалював мішень і щоночі її ліхтариком підсвічував...
показати весь коментар
21.12.2024 21:34 Відповісти
Главное мусаров не трогайте, золотой генофонд страны
показати весь коментар
21.12.2024 18:17 Відповісти
А барбершопних качків що тусують в клубах під кацапську музику можна?
показати весь коментар
21.12.2024 18:29 Відповісти
переведення фахівців Повітряних сил ЗСУ у піхоту

Але дефіциту бійців за словами ЗЄ у нас нема. Знов ******* блазень...
показати весь коментар
21.12.2024 18:21 Відповісти
Це вже було.
"...за інформацією Deep State, унікальних пілотів дронів переводять в піхоту..."
показати весь коментар
21.12.2024 18:22 Відповісти
А шо в піхоті дрони не потрібні? Там є підрозділи з дронами.
показати весь коментар
21.12.2024 19:15 Відповісти
Їх переводять виконувати роботу піхотинця, котрий не має відношення до дронів.
показати весь коментар
21.12.2024 19:34 Відповісти
Треба мати ВОС (військово облікова спеціальність) яка записана в тебе у воєнквитку. Якщо це тільки його хобі, яким він займався у цивільному житті, це в армії не прокатить. Звичайно, що він може підійти до командира дронового підрозділу та його поспитати про вакансії але всерівно це буде вже на місці тобто у піхоті. Це все що я можу порадити.
показати весь коментар
21.12.2024 21:02 Відповісти
Ні. Зараз є випадки коли навіть після прослуховування пари курсів Протеуса переводять на пілотні посади. Зараз більшість пілотів літають без ВОСа.
показати весь коментар
22.12.2024 10:11 Відповісти
Їх не потрібно переводити в піхоти - вони вже піхота))
показати весь коментар
22.12.2024 10:08 Відповісти
Хай Бог береже Україну, не тільки от ворога, но і від своїх дебілів. Бо таке відчуття що мало грошей списують на дорогах, решили ще і на домах.
показати весь коментар
21.12.2024 18:29 Відповісти
Я одного не зрозумів з цього. Хто п.....дить - Ігнат (переводять) чи генштаб (не переводять).
показати весь коментар
21.12.2024 19:12 Відповісти
Ігнат не проконсультувався, як правильно говорити треба. Он уже сказали, що переводять в піхоту неспеціалістів, а тих, кого можна легко замінити, а гардіан бреше (як і вся преса крім марафону)
показати весь коментар
21.12.2024 21:07 Відповісти