9244 відвідувача онлайн
5 619 54

Угорщина веде переговори щодо постачання російського газу через Україну, - Орбан

Орбан про транзит газу

Угорщина веде переговори з Росією та Україною щодо збереження поставок газу через Україну попри те, що імпорт російського газу нині здійснюється через трубопровід "Турецький потік".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters, про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

Орбан заувавжив, що не хоче відмовлятися від цього маршруту.

Трубопровід через Україну є одним з останніх основних маршрутів російського газу до Європи, але він має бути закритий наприкінці цього року, оскільки Київ не хоче продовжувати п'ятирічну транзитну угоду, за якою газ постачається до Словаччини, Чехії та Австрії.

"Ми зараз пробуємо трюк... що якби газ, який потрапляє на територію України, вже не був би російським, а був би у власності покупців... Таким чином, газ, який надходить в Україну, буде вже не російським, а угорським", - заявив Орбан.

За його словами, переговори тривають, і поки що не зрозуміло, чи погодяться на це російський партнер і Україна, але Угорщина не відмовиться від українського транзитного маршруту для газу.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна не має наміру продовжувати транзит російського газу.

Топ коментарі
+19
якщо заборона на прокачку газу через Україну зможе підняти ціну на енергоносії для Угорщини, можливо це якось змусить угорських виборців перестати голосувати за Орбана.
показати весь коментар
21.12.2024 18:36 Відповісти
+12
Йди геть,мадярська потвора-гроші які ви платите убивцям вбивають українців-як їх не називай! Угорщина завжди з убивцями-як не з Гітлером то з путлером!
показати весь коментар
21.12.2024 18:39 Відповісти
+9
Сподіваюся, в Зе нарешті вистачить розуму послати цього підора *****!
показати весь коментар
21.12.2024 18:47 Відповісти

Завантаження...