3990 відвідувачів онлайн
6 805 40

Кібератаки РФ на держреєстри: Мін’юст планує звільнити гендиректора НАІС Бережного, - ЗМІ

Мін’юст звільнить керівника Олексія Бережного, відповідального за держреєстри

Міністерство юстиції України звільнить генерального директора ДП Національні інформаційні системи Олексія Бережного. Підприємство керує реєстрами Мінʼюсту, які 19 грудня атакували російські хакери.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила "Українська правда", посилаючись на джерела.

Зазначимо, що Бережний став гендиректором підприємства у 2019 році.

Як пише УП, 19 грудня НАІС повідомило про проведення планових технічних робіт, зокрема на Єдиному державному реєстрі, Держреєстрі актів цивільного стану громадян та системі "Банкрутство та неплатоспроможність".

Цього ж дня російський Telegram-канал XakNet Team заявив, що в результаті атаки на НАІС хакери нібито отримали доступ до інфраструктури Міністерства юстиції України.

Російські хакери стверджують, що викрали та видалили понад 1 мільярд рядків даних, зокрема інформацію, що зберігалася на резервному сервері в Польщі.

Кібератака РФ

19 грудня стало відомо про масштабний збій у роботі державних реєстрів через кібератаку РФ. Згодом віцепрем'єрка Ольга Стефанішина повідомила, що наслідки атаки вивчаються, але витоку персональних даних не зафіксовано.

У Мін'юсті заявили, що близько двох тижнів знадобиться на повне відновлення держреєстрів після кібератаки.

Топ коментарі
+13
Як казав міністр цифрової дегенерації Федоров - значення кібербезпеки у світі трохи перебільшено. ЗеПрофі у керма, що дивного?...
показати весь коментар
23.12.2024 20:14 Відповісти
+10
А головного ''діджиталізатора'' коли візьмете за зад? Він всім мізки виїв своєю ''діджиталізацією''!
показати весь коментар
23.12.2024 20:21 Відповісти
+9
Зараз ще виявитися , що в нього рашиський паспорт ну і все як завжди.
показати весь коментар
23.12.2024 20:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
для нього це не буде трагедією. повернеться до звичного йому з дозеленого життя - тамадування на весіллях. тепер - ще й з весільними дронами.
показати весь коментар
23.12.2024 20:04 Відповісти
Там такі гроші за доступ хакерам, що пів-України буде в нього тамадувати.
показати весь коментар
23.12.2024 20:07 Відповісти
"Міністерство юстиції України звільнить..." Як це звільнить? НІззя звільнять. Це ж класичний "професіонал" зе-команди!
показати весь коментар
23.12.2024 20:12 Відповісти
він хто за фахом? тамада? 😗
показати весь коментар
24.12.2024 02:16 Відповісти
Поляки не змогли виставити фермерів біля сервака?
показати весь коментар
23.12.2024 20:06 Відповісти
Розкусили....
Нарешті!
показати весь коментар
23.12.2024 20:07 Відповісти
вам всім потрібно не просто звільнитись, а ....відсидіти років з 15 аби зрозуміти, що якщо генетичний невіглас, то ====>>> йди і підмітай вулиці .......
показати весь коментар
23.12.2024 20:08 Відповісти
Держреєстри лягли - Бережного вже ловлять?
показати весь коментар
23.12.2024 20:10 Відповісти
Вони ж його в 2019 році поставили. Прийшов і його час.
показати весь коментар
24.12.2024 00:12 Відповісти
Так по заявах малюнків і решта позитивних нічого ж страшного не сталося? чи все таки, *****, сталося?
показати весь коментар
23.12.2024 20:11 Відповісти
"малюска"
показати весь коментар
23.12.2024 20:43 Відповісти
Як казав міністр цифрової дегенерації Федоров - значення кібербезпеки у світі трохи перебільшено. ЗеПрофі у керма, що дивного?...
показати весь коментар
23.12.2024 20:14 Відповісти
А він точно це казав, чи це ти вигадав аби тут висратись?
показати весь коментар
23.12.2024 21:07 Відповісти
Марту Шепель забанили в Гуглі. Допоможемо: https://argumentua.com/novini/korsun-strategii-vladi-rol-kiberbezpeki-perebilshena-vipovnilosya-5-rokiv https://lb.ua/tech/2019/11/29/443542_rol_kiberbezopasnosti_nemnogo.html https://www.youtube.com/watch?v=Rqo8EWuUGFE
показати весь коментар
23.12.2024 21:49 Відповісти
Марта Шепель заходить тут всратись за вірного ЗЕбілізатора?
показати весь коментар
23.12.2024 21:51 Відповісти
26 критично важливих реєстрів ПОХЕРІЛИ!
У час повномасштабної війни!
І що - одного цапа-відбувайло звільнили
І ВСЕ?!!!!
показати весь коментар
23.12.2024 20:16 Відповісти
да всем похер))) что ты ругаешься нет доступа к корыту?
показати весь коментар
23.12.2024 21:42 Відповісти
А головного ''діджиталізатора'' коли візьмете за зад? Він всім мізки виїв своєю ''діджиталізацією''!
показати весь коментар
23.12.2024 20:21 Відповісти
в нього електронний зад - так просто не спіймати, тільки якщо атакують хакери....
показати весь коментар
23.12.2024 20:23 Відповісти
Бережного Бог береже?
показати весь коментар
23.12.2024 20:21 Відповісти
Зараз ще виявитися , що в нього рашиський паспорт ну і все як завжди.
показати весь коментар
23.12.2024 20:21 Відповісти
Тепер нічого не виявиться, всі дані знищені
показати весь коментар
23.12.2024 21:11 Відповісти
А Мішу Альбєртовича Хвьодорова забули?
показати весь коментар
23.12.2024 20:24 Відповісти
Да можно его сжечь на костре. Толку с того?
показати весь коментар
23.12.2024 20:39 Відповісти
Але закрити безглуздий та дірявий проєкт "Дія" нє.
показати весь коментар
23.12.2024 21:18 Відповісти
Я гадаю, що з 2019 року цей пан непогано заробив, тому це для нього не страшно…, а інші якось звикнуть…
показати весь коментар
23.12.2024 21:24 Відповісти
Ну не організатора схематозів Хфйодорова карати! Призначили винуватого!

показати весь коментар
23.12.2024 21:29 Відповісти
під час війни тільки один метод дієвий - РОЗСТРІЛ
показати весь коментар
23.12.2024 21:45 Відповісти
Тобто ДП "Державні інформаційні системи" забезпечує захист усіх даних Громадян, що стосуються питань юстиції (а це майже про все)? А чому тоді його не було притягнуто до відповідальності, коли був злив з "Дії"? Чи "ета другоє"? А може "Дія" (і той таки "Резерв+") не є частиною державної системи? Тоді частиною чого вони є і чому мають доступ до державних реєстрів? Ким акредитовані? Який ступінь захисту запитів мають? Чому їх "штовхають" на державному рівні?

Питань - офердофіга виникає після такого публічного виставляння "крайнього" в черговому "проє@алі" від "прафєсіаналав"...
показати весь коментар
23.12.2024 21:55 Відповісти
Бо у владі сидять люди які добре вміють робити дві речі:
1. Красти
2. Гарно розказувати про кораблі що борлздять простори великого театру.
А по факту маємо злиті персональні данні пограбованого народу. Жодна електронна система не дає стовідсотково захисту, а це значить що "діджиталізація" причому примусова, призведе рано чи пізно до повної сраки, а розплачуватись за цю сраку буде "нарід" от і маємо.
показати весь коментар
24.12.2024 00:26 Відповісти
Тупий клоун скрізь розставив клоунів - ось результати. Ніхто ні за що не відповідає, отримують величезні зарплати, мають броні, пиляють військовий бюджет.
показати весь коментар
23.12.2024 23:57 Відповісти
то что в резервные сервера залезли, это уже серьезно.
показати весь коментар
24.12.2024 00:17 Відповісти
******.
Это ващще фурор.
Скоро сотрут ВСЁ а Потужный лидо́р скажет: крепитесь потужно и незламно, все быстро восстановим, но аж после блекаутов. А блекауты надолго товарищи, сырок хватает этих лохов из ПВО и делает Потужными - на передовую с автоматом, гарантированно починеным ПотужноОборонПромом
показати весь коментар
24.12.2024 01:02 Відповісти
Подсказка: решение проблем - увольнение всего Шапитолия! В направлении сизо
показати весь коментар
24.12.2024 00:59 Відповісти
це не смішно
там дані про всі смерті з причиною
так шо думайте шо там тепер за дані у кацапів
може скоро й озвучать

ту не звільняти треба а судити за держзмову
бо видалити бекап та ще й мабуть стендбай у польщі...
це 99% підкуп адміна моя думка як спеціаліста
показати весь коментар
24.12.2024 02:19 Відповісти
Ще один з майбутніх послів України?
показати весь коментар
24.12.2024 04:27 Відповісти
ХОТЬ БЫ ДАННЫЕ ПОКАЗАЛИ ЧТО УКРАЛИ !!! ДЕБИЛЫ !!!
показати весь коментар
24.12.2024 08:23 Відповісти