9169 відвідувачів онлайн
4 533 11

США вдарили по підземних складах удосконаленої зброї хуситів у Ємені

Американські війська завдали високоточних ударів по підземних складах єменських хуситів, де терористи зберігали сучасну зброю. 

Про це повідомило Центральне командування США (CENTCOM) у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що сили Центрального командування США завдали численних високоточних ударів по двох підземних сховищах удосконаленої конвенційної зброї (ACW) на підконтрольних підтримуваними Іраном хуситами територіях Ємену у середу, 8 січня.

У CENTCOM уточнили, що ці об’єкти використовувалися хуситами для нападу на військові кораблі ВМС США і торгові судна в південній частині Червоного моря й Аденської затоки.

Обійшлося без поранень американського персоналу й пошкоджень обладнання.

У Центральному командуванні додали, що така атака - частина зусиль з припинення спроб підтримуваних Іраном хуситів загрожувати регіональним партнерам, а також військовим і торговим суднам у регіоні.

США атакували склади зброї хуситів у Ємені 8 січня

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія завербувала для участі у бойових діях проти України сотні єменців.

Також Росія надсилала дані супутникової розвідки єменським повстанцям-хуситам для атак ракетами та БпЛА по торгових суднах у Червоному морі.

Топ коментарі
+8
В Энгельсе объявлен режим ЧС: взорвался второй резервуар на НПЗ. Огонь видно из любой точки города.

При тушении пожара погибли двое пожарных, пламя продолжает расти. (c)
показати весь коментар
08.01.2025 17:20 Відповісти
+2
А як же ескалація? Хусит не нападе?
показати весь коментар
08.01.2025 17:00 Відповісти
+1
https://www.youtube.com/watch?v=MbEvsYcQoi0
показати весь коментар
08.01.2025 18:39 Відповісти

Завантаження...