11369 відвідувачів онлайн
1 303 19

Третина озброєння в Україні - власного виробництва, - Зеленський

Зеленський про прагнення України робить усе для завершення війни з гідністю цього року

В Україні значну частину озброєння, яке використовується на полі бою, становить вітчизняна продукція.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час пресконференції з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском у Варшаві, інформує Цензор.НЕТ.

"Десь близько 33-34% усієї зброї в Україні сьогодні - це вітчизняне виробництво. Зі 100% того, що вам потрібно на рік. І це серйозне зростання. Було менше 10%, зараз 33-34%. Близько 30% у Європі й десь понад 30%, близько 40% - у США", - зазначив Зеленський.

Він підкреслив, що нині Європа та США надають Україні підтримку в приблизно рівних обсягах, і важливо зберегти цю координацію, адже вона є гарантією стабільності та безпеки.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський обговорив з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском питання виробництва та постачання зброї для посилення оборони України, а також можливості інвестицій у розвиток внутрішнього виробництва.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
15.01.2025 15:42 Відповісти
+7
ага...браковані міни
показати весь коментар
15.01.2025 15:43 Відповісти
+3
По перше, звідки ті самі міни.
По друге, Гетьман ще перед самим великокрадівництвом попереджав шмаркачів, що ніхто в штикову не буде бігти - полетять ракети. І треба будувати ******* ППО та ПРО, а не красти на дорогах.
До речі, якщо б не крали на великому будівництві, то цілком спроможні були б і дороги робити, і ракети будувати.
Так ніц же ж. Шашлички, шаурма, фонтани то що, було апріорі для Держави від обраного боневтіка.
Тепер грамотна та розумна мономеншість страждає наряду з упорорими зебобіками. Гине цвіт націю разом з цвілью зазе.
показати весь коментар
15.01.2025 16:00 Відповісти

Завантаження...