5362 відвідувача онлайн
6 237 18

Російську нафтобазу "Ліскінська" уразили три БПЛА ЗСУ, виникла масштабна пожежа, - Генштаб

ЗСУ уразили нафтобазу "Ліскінська". Підтвердили у Генштабі

У ніч на 16 січня підрозділи ССО у взаємодії з іншими складовими Сил оборони успішно атакували нафтобазу "Ліскінська", що у Воронезькій області РФ.

Про це повідомила пресслужба Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"За наявною інформацією, зафіксовано влучання в ціль щонайменше трьох ударних БпЛА. На об’єкті виникла масштабна пожежа. Відомо, що на нафтобазі зберігалося пальне, яке, зокрема, використовувалося для забезпечення потреб окупаційної армії рф.

Більш детальна інформація щодо наслідків ураження уточнюється", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що у Ліскінському районі Воронезької області РФ понад 10 машин та 2 пожежні потяги гасять пожежу на нафтобазі.

Топ коментарі
+7
Гори, гори ясно, щоб не згасло.
показати весь коментар
16.01.2025 14:13 Відповісти
+7
Спостерігаємо контрольоване вигоряння !!! нафтобази
показати весь коментар
16.01.2025 14:36 Відповісти
+4
Кажуть. Пожарники на росее масово звільняються. Работенка тяжеловата стала.. нужна работать.
показати весь коментар
16.01.2025 14:26 Відповісти

Завантаження...