4744 відвідувача онлайн
5 667 28

Президентство Трампа допоможе "окупувати" Брюссель, - Орбан

Орбан знову заявив про окупацію Брюсселя

Прем'єр Угорщини Віктор Орбан заявив, що разом із початком президентства Дональда Трампа розпочинає нову фазу "наступу", метою якого є "окупація Брюсселя".

Про це пише Reuters, передає Цензор.НЕТ.

Під час виступу, в якому він підбив підсумки головування Угорщини в ЄС, Орбан сказав, що президентство Трампа допоможе запустити другу хвилю масових правих політичних змін в Європі.

"Лише кілька годин, і навіть сонце буде світити по-іншому в Брюсселі. Новий президент у США, велика фракція "патріотів" (йдеться про політичну групу "Патріоти за Європу", до якої входять ультраправі партії з різних країн ЄС. - Ред.) у Брюсселі, великий ентузіазм.

Тож великий наступ може розпочатися. Цим я розпочинаю другу фазу наступу, метою якого є окупація Брюсселя", - сказав він.

Як відомо, 20 січня 2025 року у Вашингтоні відбудеться інавгурація Дональда Трампа.

Нагадаємо, у березні 2024 року прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виступив із критикою Заходу, та запропонував аудиторії підтримати його в "окупації Брюсселя" під час виборів до Європарламенту влітку.

Топ коментарі
+25
І Европа терпить це лайно.... ПЗДЦ!
показати весь коментар
20.01.2025 15:16 Відповісти
+20
Буде прикольно коли Трамп натисне на Брюссель щоб ті побільше грошей витрачали на озброєння НАТО. За рахунок безкорисних Фіцо і Обрана.
показати весь коментар
20.01.2025 15:15 Відповісти
+18
А коли ось це ось окупує вже мєсто возлє параші?
показати весь коментар
20.01.2025 15:14 Відповісти

Завантаження...