10897 відвідувачів онлайн
9 046 33

Опозиція Чехії заявила, що скасує ініціативу з постачання снарядів Україні в разі приходу до влади

Голова опозиційної партії Чехії ANО Карел Гавлічек

Очільник так званого тіньового уряду найбільшої опозиційної партії Чехії "ANO" Карел Гавлічек заявив, що його політсила не продовжить ініціативу з постачання боєприпасів Україні, якщо прийде до влади. 

Про це йдеться в матеріалі Denik N, передає Цензор.НЕТ.

Гавлічек також є віцепрезидентом ANO – руху колишнього премʼєра Чехії Андрея Бабіша.

"Ми не будемо продовжувати ініціативу щодо боєприпасів. Зовсім ні", - сказав Гавлічек в інтервʼю журналу Respekt, яке цитує видання. 

Водночас він визнав, що не знає, чи буде прем'єр-міністром Чехії в разі перемоги ANO на парламентських виборах.

Як пише Denik N, у такому разі уряд, ймовірно, очолить Бабіш.

Чинний премʼєр-міністр Чехії Петр Фіала відреагував на заяви Гавлічека.

"Вони не є проросійськими, але вони підштовхували "Росатом" до останньої хвилини добудувати АЕС "Дуковани". Вони не проросійські, але нічого не зробили проти нашої енергетичної залежності від Росії. Вони не проросійські, але вони сидять у фан-клубі Путіна в Європі. Вони не проросійські, але..." - наголосив Фіала.

Раніше повідомлялося, що Україна вже отримала від Європейського Союзу обіцяний мільйон боєприпасів.

До кінця 2024 року Чехія обіцяла поставити Україні 500 тисяч артилерійських снарядів у межах чеської ініціативи.

Топ коментарі
+25
Вони не проросійські, вони просто ******* несамовито смоктати кабаєвського прутня за гроші.
показати весь коментар
21.01.2025 19:32 Відповісти
+23
Всетаки в людей коротка пам'ять, злочинно коротка
показати весь коментар
21.01.2025 19:35 Відповісти
+17
А чого ми дивуємося чехам? У нас, в Україні, яка вже 11 років воює з кацапами при владі вже ось такі "не проросійські"... Вони не проросійські, але називали Україну порноактрислю в дусі роспропаганди, вони не проросійські, але були проти вступу в ЄС та НАТО, вони не проросійські, але зупинили всі наші ракетні програми, а армію скоротили на 50 тисяч, вони не проросійські, але напризначали агентів фсб на керівні посади своїми указами, вони не проросійські, але зливали наші спецоперації москалоті, вони не проросійські, але розмінували Чонгар, відвели наші бригади з тих напрямків, де потім наступатимуть москалі ... Тож чому ми дивуємося чехам? Вони не будуть ніколи більш проукраїнськими, ніж маємо бути ми.
показати весь коментар
21.01.2025 19:51 Відповісти

Завантаження...