4219 відвідувачів онлайн

Порошенко готовий внести заставу за генерала Галушкіна

Порошенко готовий внести заставу за генерала Галушкіна

Лідер "Європейської Солідарності" та п'ятий президент Петро Порошенко заявив про готовність внести заставу за екскомандира ОТУ "Харків" Юрія Галушкіна, якого напередодні арештували на 60 діб.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "ЄС".

"Мене обурив арешт бойового генерала, повного кавалера ордена Богдана Хмельницького Юрія Алімовича Галушкіна, якого добре знаю ще з оборони Києва взимку 2022 року. Це дуже схоже на пошук "стрілочників" замість справедливого покарання тих, хто "прос*ав" підготовку до війни і продовжує розкрадати державний бюджет на військових закупівлях", - наголосив він.

За словами Порошенка, це точно демотивує фронтових командирів.

"Це не додає нам стійкості, а ворог нікуди не подівся. Цими днями отримую численні звернення від військових з проханням допомоги генералу. Тому пропоную внести заставу за Юрія Галушкіна. Так само, як ми витягнули з СІЗО генералів Марченка і Павловського.

Адвокати бригадного генерала Галушкіна можуть звернутися до нашої команди щодо необхідної інформації та процедур. Вкотре закликаю владу припинити атаки на внутрішню єдність і зайнятися зміцненням ЗСУ. Шлях до перемоги важкий, і нам потрібно обʼєднатися, а не призначати винних", - підсумував він.

Докладніше про ситуацію із затриманням військових командирів читайте у матеріалі головного редактора Цензор.НЕТ Юрія Бутусова.

Топ коментарі
+39
Дива та й годі. Той, кого називали "баригою" донатить на ЗСУ мільярдами та вносить викупи за бойових генералів, яких кидає за грати отой прікольний "парєнь із народа", який нікаму нічєво нє должен і який не задонатив жодної власної копійки на ЗСУ, зато покриває та заохочує мародерство воюючої держави своїми 5-6 менеджерами .
показати весь коментар
22.01.2025 15:09
+32
Це генерал, який командував ТРО, та разом з хлопцями вийшов на кордон з кацапією у 2022 році на весні. Ох як "президенту" та генштабу мішають такі генерали. Зе на гілляку разом зі зрадниками з Генштабу.
показати весь коментар
22.01.2025 15:11
+24
"Нагадаю"
Ви для початку загуглили би - що таке "фонд Порошенка", а потім вихвалялися невіглаством.
Хто туди донатить?
показати весь коментар
22.01.2025 15:18
Коментувати
Сортувати:
"Ніхто не знає обвинувачення, не бачив доказів, а уже виють про невинуватість" - тобто про винуватісь тобі вити можно?
показати весь коментар
22.01.2025 15:11 Відповісти
Дива та й годі. Той, кого називали "баригою" донатить на ЗСУ мільярдами та вносить викупи за бойових генералів, яких кидає за грати отой прікольний "парєнь із народа", який нікаму нічєво нє должен і який не задонатив жодної власної копійки на ЗСУ, зато покриває та заохочує мародерство воюючої держави своїми 5-6 менеджерами .
показати весь коментар
22.01.2025 15:09 Відповісти
не забувайте що він "нє лох" і "всє ми прєзідєнти"!
показати весь коментар
22.01.2025 15:13 Відповісти
Если бы в свое время Порох не выкупил генерала Марченко, легендарного Марчелло, не известно еще как бы тогда обернулась судьба Николаева, Одессы и Южноукраинской АЭС весной 2022 года. А потом и судьба Херсона осенью того же года.
показати весь коментар
22.01.2025 16:11 Відповісти
Це генерал, який командував ТРО, та разом з хлопцями вийшов на кордон з кацапією у 2022 році на весні. Ох як "президенту" та генштабу мішають такі генерали. Зе на гілляку разом зі зрадниками з Генштабу.
показати весь коментар
22.01.2025 15:11 Відповісти
Це просто... повний...
показати весь коментар
22.01.2025 15:11 Відповісти
Певно, десь є топ з розгляду та винесення судових рішень. Та яке місце в ньому займають справи проти військових.
показати весь коментар
22.01.2025 15:13 Відповісти
зебіли-дЄрьмаківці АХТУНГ, тут протилежність вашому парнокопитному ідіоту слово промовив.
показати весь коментар
22.01.2025 15:13 Відповісти
Хмм, кошти будуть внесені, певне, "Фондом Порошенка" а не особисто Гетьманом. А я нагадаю, що сутність фонду в тому, що туди донатять всі бажаючі а використовуються кошти Петром на передвиборчу кампанію сплату застави за підозрюваного
показати весь коментар
22.01.2025 15:15 Відповісти
"Нагадаю"
Ви для початку загуглили би - що таке "фонд Порошенка", а потім вихвалялися невіглаством.
Хто туди донатить?
показати весь коментар
22.01.2025 15:18 Відповісти
Так ви дайте сюди посилання, не томіть душу, відкрийте "невігласам" очі. Бо наразі жодної ПІДТВЕРДЖЕНОЇ негативної інформації про фонд Порошенка у відкритому доступі не знайдено. А лайно з інформ помийок офісу президента разгоняється тисячами проплачених владою тролів, бо Порох досі, як кістка в горлянці, і кремлю і слугам кремля.
показати весь коментар
22.01.2025 15:54 Відповісти
Яке "посилання" вам надати - на вчителя з логіки, чи на Гугл?
показати весь коментар
22.01.2025 16:40 Відповісти
Бачу що у вас немає фактів, тому ви задаєте смішні запитання, замість того, щоб просто підтвердити ваші інсінуації щодо фонду Порошенка
показати весь коментар
22.01.2025 17:01 Відповісти
Мабуть вчителя з логіки недостатньо...
Я не в курсі ваших галюцинацій. Ви хоча би натякніть - де в моєму тексті якісь "інсинуації".
Ви досі не спроміглися загуглити про "Фонд Порошенка"? Саме у цьому ваша помилка.
Вам не відомо про те що то є не волонтерській фонд? І вам не зрозуміло що саме тому ваше: "негативної інформації про фонд Порошенка у відкритому доступі не знайдено" - є невіглаством?
"Справа Громад" - волонтерський фонд, "Фонд Порошенко" - акумулює гроші бізнесів Порошенка та його родини, на фонд Порошенка ніхто не донатить (окрім нього самого). Це зрозуміло?
показати весь коментар
22.01.2025 17:26 Відповісти
Puzjaka ви мене реально лякаєте. У вас все норм із понятійним апаратом? А українську добре розумієте? Без Гуглперекладача? Де в моєму пості 22.01.2025 15:09 ви побачили твердження, що на фонд порошенка хтось донатить???? В своєму пості я кажу, що Порошенко донатить на ЗСУ мільярдами. Так, зі свого фонду, свої гроші. А ви не розібралися, все наплутали та тепер виглядаєте справді, як невіглас От що буває, коли спочатку робиш, а потім думаєш. Але я не здивований, таких у нас десь 73%. Тому так і живемо...
показати весь коментар
22.01.2025 17:36 Відповісти

Дивовижно.
Перечитайте мій допис 22.01.2025 15:18
і свій, де ви мені почали приписувати ваші галюцинації 22.01.2025 15:54

Ви про що в моєму тому дописі прочитали?
Що тоді у словах: "Ви для початку загуглили би - що таке "фонд Порошенка", а потім вихвалялися невіглаством.
Хто туди донатить?" - вам незрозуміло? До якого слова ви тоді вчепилися? Хто у чому "не розібрався"?
Ви тепер будете вужиком на сковорідці?
показати весь коментар
22.01.2025 17:48 Відповісти
kelt kant та Puzjaka - закінчуйте friendly fire. За якоїсь дрібниці... одне одного не зрозуміли...
показати весь коментар
22.01.2025 19:11 Відповісти
Я все чудово зрозумів. Просто іноді треба давати людям урок щоби вони були більш уважними наступного разу та вчилися вчасно визнавати помилки.
показати весь коментар
22.01.2025 19:43 Відповісти
Ти еталонний ідіот
показати весь коментар
22.01.2025 15:22 Відповісти
Але все ж таки по дякую тобі за піднесений настрій.
показати весь коментар
22.01.2025 15:23 Відповісти
Іди віднеси притулі, там все по чесному тіпа
показати весь коментар
22.01.2025 15:25 Відповісти
Gorg Henderson не дивися г+г , бо у тебе каша в голові , це Фонд "Справа Громад " де всі охочі донатять , а фонд Порошенка , це його особисті кошти . Дивись знову не переплутай !
показати весь коментар
22.01.2025 15:29 Відповісти
Я теж нагадаю ,якщо Ти не дав цента до фонду, цікаво якого ж Ти ...хера рахуєш ,хто що і скільки дав ,та куда потратив???
показати весь коментар
22.01.2025 15:38 Відповісти
Дебил. Посмотреть информацию мешает религия или что врожденное? Или 20 баксов - всегда 20 баксов?
показати весь коментар
22.01.2025 16:13 Відповісти
Нащо пустопорожньо постити маячню, яку розганяє офісна блоХєрня?
Дайте підтвердження своїх слів, або вибачтесь за брехню. Нижче інфа
про фонд Порошенка, яку поки ніхто не спростував фактами, а не брехнею
Петро Порошенко: Фонд Порошенка ніколи не збирав і не має наміру збирати гроші. Про це сказав в інтерв'ю для телеканалу https://x.com/prm_ua @prm_ua Ми вже перетнули позначку 5 000 000 000 гривень допомоги Збройним Силам. Хочу звернути вашу увагу, що з цих 5 мільярдів більше 4 мільярдів 300 мільйонів - це гроші мої. І 700 мільйонів - це гроші «Справи Громад». https://www.youtube.com/shorts/TMC_LyzXSmk
показати весь коментар
22.01.2025 16:14 Відповісти
https://www.unian.ua/politics/u-poroshenka-rozkradayut-groshi-yaki-ukrajinci-donatyat-na-yogo-fond-zmi-12891936.html
показати весь коментар
22.01.2025 16:32 Відповісти
дебіле, давай вже зливайся! бо дати посилання на помийку "уніан" може лише дебіл!
показати весь коментар
22.01.2025 16:38 Відповісти
Там еще зашкваристей, там первоисточник - это "Закон и Бизнес" Портнова. Ни разу не спалился.
показати весь коментар
22.01.2025 17:00 Відповісти
Оце так "надійне джерело" Ви що не в курсі, що так званий "експерд" Валентин Гладких, слова якого подаються в статті, яку ви скинули, це блогер, який працює на ОП з 2019 р. Це патентований покидьок та маніпулятор, якому вірити себе не поважати. Гладких це політичний коментатор, член так званого «незалежного пулу експертів» Інполіт, члени якого часто фігурують у замовних піарних статтях на користь тих чи інших політиків. Гладких був частим гостем на підконтрольних Медведчуку телеканалах «NewsOne» та «112». Це що стосується вашого "ікспєрда" Гладких. Що стосується покупки ОВДП, яку Гладких преподносить, як майже злочин для недосвідчених читачів, то покупати та продавати ОВДП не заборонено законом і це роблять всі хто має змогу, не лише Порошенко. Порошенко має можливість покупати ОВДП та в разі потреби продавати їх. А прибуток він вкладає куди хоче, бо це його гроші і якщо він вкладає ці гроші в свій фонд, то має право, бо це законно. В разі якби це було незаконно вже бул б карні справи, будьте впевнені, влада ЗЕлених мародерів не впустить такий шанс. А таких справ немає, тому що всі податки сплачені, а гроші від продажу ОВДП та від інших бізнесів Порошенка йдуть на допомогу ЗСУ і саме це муляє очі зраднику та мародеру, який жодної власної копійки не витратив на ЗСУ, але поливає брудом тих, хто допомагає армії на мільярди.
показати весь коментар
22.01.2025 16:56 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2025 17:02 Відповісти
Я зрозумів, ти даун, я один раз поясню а там вже носись з шоколадним вождем скільки захочеш. Слідкуй покроково
1. Лохи небайдужі громадяни несуть гроші в Благодійний Фонд Порошенко
2. Благодійний Фонд Порошенко, я гадаю, за мету ставить не максимізацію прибутку як бізнес, а якісь соціально важливі проекти (допомога арміїї, населенню, тощо). Наприклад, в Законі України "Про благодійну діяльність та благодійні організації" є цілі благодійної діяльності, і от там як раз згадується допомога населенню з освітніми, культурними і іншими програмами.
3. За кошти які лохи небайдужі громадяни надонатили в фонд купуються військові облігації, я думаю що саме вони, бо дохід з них не оподатковується.
4. Після "погашення" облігації дохід від неї кладеться гетьману в барсєтку, а номінал повертається на баланс фонду. Таким чином, гетьман заробив кошти на лохах небайдужих громадянах, фактично, з повітря.

Ну, я не сподіваюсь що ти зрозумієш про що йде мова, бо в тебе, певне, дві звивини в голові на одній написано "Порошенко П.О." а на другій "Святий" але я все одно напишу може хтось інший зверне увагу
показати весь коментар
22.01.2025 17:18 Відповісти
Олігофрене, доведи свої слова про "небайдужі громадяни несуть гроші в Благодійний Фонд Порошенко" - задонать на нього та виклади скріншот.
Тобі досі не зрозуміло що на той фонд неможливо задонатити?!
показати весь коментар
22.01.2025 17:55 Відповісти
Оно даже не понимает разницу между "Фондом Порошенко" и "Фондом "Справи громад". Идеальный избиратель для Зе и его холуев. Тупой и упорный.
показати весь коментар
22.01.2025 19:47 Відповісти
Доречі, ось фрагмент виступу вашого медведчуківського "ікспєрда" Валентина Гладких, на статтю якого ви посилаєтеся. Гладких в передачі Право на владу від 14.02.2022. (за 10 днів до початку широкомасштабної війни) каже що війни не буде, що кацапи ніколи не підуть на ракетні удари по Україні, що ніколи не будуть наші міста в облозі, що навіть в разі початку війни, треба розслабитись, все пройде швидко, ну когось розстріляють, ну когось поведуть в Бабий Яр, але потім все налагодиться та життя в окупації піде своїм чередом. Насолоджуйтеся https://youtu.be/WsrA49xgP34?list=PL1neMztLSbMPZS6sZKBBsDG544QxMvosK&t=5474
показати весь коментар
22.01.2025 17:23 Відповісти
Дебіли ті хто тобі поставив вподобайку.
показати весь коментар
22.01.2025 17:25 Відповісти
Гарно сказано, но вносити заставу потрібно налом і відразу в общак, без усяких посередників типа суду
показати весь коментар
22.01.2025 15:31 Відповісти
https://x.com/compdemon Чудо-ВаЩе

Тотальне обсиралово Порошенка і його команди, фейки про Свинарчуків і "бариг" - "звичайна політична бурудьба" ( за версією "слуги" сатани Гуріна ).

Критика Зєбуби і @*** від масштабів реального крадівництва - це "державна зрада, а тобі 10 рочків за дискредитацію військово-політичного керівництва, під@р!"
показати весь коментар
22.01.2025 15:32 Відповісти
"Гонтарєва була прекрасним головою Нацбанку, але її змішування з брудом це просто політична боротьба" зєлємойських хвойд - "слуга" Гурін.

показати весь коментар
22.01.2025 15:35 Відповісти
"Мене не вигнали з БПП, а я пішов сам, а поки був там, працював під прикриттям, домігшися необрання Порошенка на другий термін."

/С.Лещенко/

показати весь коментар
22.01.2025 17:21 Відповісти
Лещенко - це та Кончіта з небритою шахною(мордою)?
показати весь коментар
22.01.2025 19:08 Відповісти
Порошенка подставили все эти малочисленные партейки которые сами хотели руководить,у него один вариант это создание монолитной партии а не блока что бы не нарисовался очередной Аваков.А что касается Гонтаревой то обвал гривны на ее совести,чудеса с Приватом тоже и если бы она не в чем виновата не было то зачем рванула сразу в Лондон.
показати весь коментар
22.01.2025 16:05 Відповісти
Треба було лишитись в Україні, щоб мафіозі каломойський, спалив її разом з її будинком.
показати весь коментар
22.01.2025 16:09 Відповісти
Он бы спалил ее если бы она заблокировала обнуление счетов Привата,но она этого не сделала и кто ей помешал бедолажке?
показати весь коментар
22.01.2025 16:29 Відповісти
Тоді навіщо спалили її будинок?
показати весь коментар
22.01.2025 16:40 Відповісти
Я бы тоже спалил она меня на десяку беднее сделала.
показати весь коментар
22.01.2025 17:13 Відповісти
При Зєлі розбагатіли?
показати весь коментар
22.01.2025 17:14 Відповісти
Я просто с гривней завязал и с банками,два раза по жизни прогорел..
показати весь коментар
22.01.2025 18:54 Відповісти
Вообще-то обвал гривны на совести "мудрого" населения, приведшего к власти в 2010 году команду настоящих барыг. Чудес не бывает и это была плата за выбор.
показати весь коментар
22.01.2025 16:53 Відповісти
Сцаною ганчіркою по пиці єрмака і його ляльці зеленському. Будуть кидатися на Олексійовича.
показати весь коментар
22.01.2025 15:37 Відповісти
Порошенко був найкращим президентом - мудрим, дипломатичним, грамотним політиком, який дійсно міг давати отпір путіну.
А ніт. Мудрий нарід з вечора займали черги на виборчих ділянках, щоб " клятий Порошенко не забрав його голос".
Господи, як згадаю, так дійсно ржати хочеться з цих 73%ідіотів. От треба де було знімати фільм.)))
Просрали, ідіоти, країну. Вибрали для себе погибель, ніж спасіпання. То насолоджуйтесь і не забудьте "хоч поржом" чмокнути портрет Зеленського.
До речі цей недопрезидент, щось під коксом несе в Давосі. Дибіл, ***
показати весь коментар
22.01.2025 15:50 Відповісти
Поставил бы нормального прокурора и министра МВД был бы и сейчас президентом.
показати весь коментар
22.01.2025 16:06 Відповісти
Аваков сів в крісло міністра МВС задовго до президенства Порошенка.
Вже набридло недоумкувому народонаселенню України нагадувати про цей факт.
Якщо ви не можете засвоїти таку елементарну інформацію, то як ви можете робити висновки і правильний вибір на виборах? Ніяк не можете.
показати весь коментар
22.01.2025 16:13 Відповісти
Элементарная информация заключалась в партийных квотах которые привели к приходу к власти комиков.Или вам напомнить каким последствиям привела дележка портфелей и как орки этим моментом воспользовались?
показати весь коментар
22.01.2025 16:32 Відповісти
А в нього була сформована партія на той момент і більшість в парламенті, щоб не було "дележкі портфелів"?
показати весь коментар
22.01.2025 16:39 Відповісти
Ворон ворону глаз не выклюет.
показати весь коментар
22.01.2025 16:03 Відповісти
А ждать что платные дебилы поумнеют - это самая опасная форма оптимизма.
показати весь коментар
22.01.2025 16:15 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2025 16:32 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2025 16:33 Відповісти
Будущий президент Украины правильно делает.
показати весь коментар
22.01.2025 16:47 Відповісти
Чисто московитські методи. Не встигли Генерала Юрія Галушкіна відпустити під заставу, як його знову арештували по новій підозрі. Це вже не просто знущання, чи дискредитація ЗСУ - це катування.

Мирослав Гай
показати весь коментар
22.01.2025 19:02 Відповісти