9395 відвідувачів онлайн
3 343 75

Україна готова добувати корисні копалини разом з партнерами, - Зеленський

Зеленський відреагував на пропозицію Трампа про рідкоземельні ресурси

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна відкрита до американських інвестицій у сферу видобування рідкісноземельних ресурсів. 

Про це голова держави заявив під час пресконференції з главою МАГАТЕ Рафаелем Гроссі, інформує Цензор.НЕТ.

У нас достатньо рідкісноземельних металів, і ви бачите, що Росія ще з 2014 року окуповує наші території. Частково там дійсно є великі поклади корисних копалин. Ми відкриті до того, що корисні копалини можуть бути розроблені з нашими партнерами, які допомагають нам захистити нашу землю і штовхають ворога назад своєю зброєю, своєю присутністю, санкційними пакетами. І це абсолютно справедливо", - заявив Зеленський.

Він також нагадав, що ще у вересні обговорював із Трампом можливість американських інвестицій в Україну.

"Ми відкриті до приходу інвестицій американських компаній – і із задоволенням. Чому? Тому що якщо цю сферу контролюватиме Росія, туди зайдуть інші країни й компанії. Я впевнений, що серед них будуть Іран і Північна Корея. Я говорив про це з ним – це факти. Я хотів би, щоб американський бізнес, який дуже зацікавлений у виході на український ринок, розвивав цей напрямок у нас", - сказав президент.

Зеленський додав, що в "Плані перемоги" України є пункт, який передбачає інвестиції в цю галузь.

Нагадаємо, напередодні президент США Дональд Трамп заявив, що намагається знайти спосіб для обміну рідкісноземельних металів України на американську допомогу.

Топ коментарі
+15
Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.
показати весь коментар
04.02.2025 18:44 Відповісти
+10
Самити миру, кримські платформи, мільярди дерев і зверху корисні копалини, якими Юзік поділиться з американцями. Будуть разом возити щебінь в Америку.
показати весь коментар
04.02.2025 18:47 Відповісти
+7
Вітаю всіх з геніальним рішенням.
Тепер бородьба не за цінності, а за ресурси.
показати весь коментар
04.02.2025 18:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.
показати весь коментар
04.02.2025 18:44 Відповісти
... на паузі
Підказка - Кнопка виходу з паузи може зламатися.
показати весь коментар
04.02.2025 18:46 Відповісти
як у комуністів
показати весь коментар
04.02.2025 18:50 Відповісти
це ж пречудово - це значить що можна добути і продати, або поміняти на амерську допомогу
показати весь коментар
04.02.2025 18:53 Відповісти
Евріка! Раніше ніхто до цього не міг додуматись і не робив. Ось що значить свіжий розум криворожського юриста з кварталу95.
показати весь коментар
04.02.2025 18:56 Відповісти
то відповідь придурку який не розуміє, що насправді значить та стаття
показати весь коментар
04.02.2025 19:01 Відповісти
как воевать, то все олигархи скупили, а как купить оружие-так все МАЕ!)))
показати весь коментар
04.02.2025 18:57 Відповісти
Ні для того вони во владу йшли,щоб ще конституцію читати
показати весь коментар
04.02.2025 18:59 Відповісти
То краще хай підари їх добувають?? так??
показати весь коментар
04.02.2025 20:18 Відповісти
в Україні зараз є інший вихід? може нехай рашка переможе і тоді все буде їхнє. я вважаю,що це кращий варіант. а в цьому разі амери не дадуть рашці перемоги.
показати весь коментар
04.02.2025 20:59 Відповісти
Цілком з вами згоден. тим більше, що елементи, які їх цікавлять, знаходяться на ТОТ, або на лінії розмежування.
показати весь коментар
04.02.2025 22:49 Відповісти
Вітаю всіх з геніальним рішенням.
Тепер бородьба не за цінності, а за ресурси.
показати весь коментар
04.02.2025 18:45 Відповісти
Поправлю. Не за Перемогу України 2022 року, а за переможку 2025 на виборах.
показати весь коментар
04.02.2025 18:48 Відповісти
Так Трампу насрати на цінності. І ЗЄ також.
показати весь коментар
04.02.2025 18:48 Відповісти
Гарний шанс для Європи умити руки
показати весь коментар
04.02.2025 18:50 Відповісти
Тоді ЄС буде пи...да.
З однієї сторони цинічний Трамп, з іншої комуняка Сі з ****** на шворці.
показати весь коментар
04.02.2025 18:53 Відповісти
УЧИ-УЧИ, ОДНИ ДВОЙКИ... Речь идет о взаиморасчете за оказанную помощь, да так, чтобы не инвестировать кацапо-ынэ-иранцев. Сами себя поблагодарите за то, что наголосовали на свою голову за воров в особо крупных размерах, что и похерило нашу военку. Теперь отдуваемся, чтобы хоть как-то выжить. Справедливости ради , следует отметить, что .адло во время войны продавало мордору, через Словакию, титановую руду.
показати весь коментар
04.02.2025 18:53 Відповісти
Ще один геній.
Зараз світ безкоштовно допомагав без будь яких взаєморозрахунків.
Але твій одногенієвий близнюк переводе на розрахунки.
Тому очікуй, що інші, хто допомагав безкоштовно, запитають теж розрахунуів.
А кому твої розранку не потрібні, скажуть допобачення.
Дивися, щоб розрахунка не зламалася від навантаження.
Ти тут про "наголосовали" потихіше. А то сам на себе раптом вийдеш.
Всім відомо, що руськощелепний-зайвохромосом = наголосовавший.
показати весь коментар
04.02.2025 19:03 Відповісти
Каароч, тыць та й розвиднiлось. Харе здесь трындеть про манну небесную забесплатно , СССР давно развалился.
показати весь коментар
04.02.2025 19:13 Відповісти
Самити миру, кримські платформи, мільярди дерев і зверху корисні копалини, якими Юзік поділиться з американцями. Будуть разом возити щебінь в Америку.
показати весь коментар
04.02.2025 18:47 Відповісти
То він концерти їздив давати зі своїм кварталом , а через свій хмарафон лапшу вішав Українцям про плани якісь.
показати весь коментар
04.02.2025 18:53 Відповісти
Сім"ю моєї мами (мама й 4 ро дітей студенток та підлітків ,тільки батько був на фронті) - коли вивозили до Німеччини, спочатку примусили грузити в вагони мішки з чорноземом ...

вова тепер гордиться, ЩО УСІ СПЕКТАКЛІ МИРУ З ЄРМАКОМ -КОЗИРЕМ по світу то були прелюдією до цього СУПЕР результату?
А ні, ще славетна Мінцифри гордість вови жила на гроші американців ...
А ні , ще була найгучніша конференція миру організована СЕКСОЛОГИНЕЮ агента КремляЄРМАКА - послицею у Швейцарії. Ну тією полицею котра відома тим , що відмивала бабло російских олігархів через посолосьтво України .
показати весь коментар
04.02.2025 18:57 Відповісти
Також виникає питання, чи буде зацікавлена Європа у копалинах в обмін на допомогу чи що ми їй запропонуємо?!
показати весь коментар
04.02.2025 18:48 Відповісти
Гарні пісні та жарти Кварталу-95.
показати весь коментар
04.02.2025 18:54 Відповісти
Варіант
показати весь коментар
04.02.2025 19:05 Відповісти
А отут ти Вальодья з отіма 5 - 6 менеджерами іди вслід за сруським військовим кораблем.
І не тягні свої липки ручонки до надр.
Як шо партнери то концесія з нормальні гроши в бюджет України но після того як Україна перейде під юрисдікцію лондонського суду на 25 років.
показати весь коментар
04.02.2025 18:49 Відповісти
Що не зроблять, то катастрофа...😟
показати весь коментар
04.02.2025 18:53 Відповісти
Клоун, не тобі вирішувати!
показати весь коментар
04.02.2025 18:53 Відповісти
дійсно - має проголосувати ВР )))))))))))))
показати весь коментар
04.02.2025 18:55 Відповісти
чого ви репетуєте , інвестицій це добре і ракет потужних від США буде більше
показати весь коментар
04.02.2025 18:54 Відповісти
А то в США немає всього цього? Величезна країна і їй раптово немає де взяти ті копалини, не воюючи з росіянами. Дурня якась.
показати весь коментар
04.02.2025 18:54 Відповісти
Правда негде. Вы будете смеяться.
Зуб даю. Крупнейшие залежи лития в Боливии. Но туда уже поздно. Там Россия ведет разведку и добычу.
показати весь коментар
04.02.2025 19:24 Відповісти
зуб даєш що у болівіє найбільші поклади
а як же чилі канада австралія...
показати весь коментар
04.02.2025 20:21 Відповісти
Не знаю. Но ГУГЛ утверждает Боливия
показати весь коментар
05.02.2025 01:12 Відповісти
Бубочка загребе доходи від розробки копалин, які належать всім українцям, до бюджету і потім "справедливо" розподілить:
суддям по 200-300 тис, прокурорам десь стільки ж, ворогу України Ківалову пенсію - 240 тис, слугам урода по 35 тисяч, роботягам по 18-20 тис, бюджетникам по 12-15 і пенсіонерам по 3,5 тис...
показати весь коментар
04.02.2025 18:55 Відповісти
Трясця !!! Друзі, нагадаю про Економічний паспорт українця від зєлєнських слуг. Згадали ? НАГАДУЮ у кого пам'ять коротка. "... Економічний паспорт - це персональні рахунки для дітей. На цих рахунках держава буде накопичувати частину доходів, отриманих від рентних платежів за користування надрами, які є виключною власністю українського народу. ..." https://sluga-narodu.com/ivano-frankivska/news/pro-ekonomichnyy-pasport-ukraintsia/
Коли Лідор каже, що він нічого не обіцяв, то він БРЕШЕ. Пам'ятайте, що БРЕШЕ. Як брехав з шашликами, Перемогою, та .... Фондом майбутніх поколінь.
показати весь коментар
04.02.2025 18:55 Відповісти
Він вже скільки набрехав що за всім і не услідкуєш.
показати весь коментар
04.02.2025 19:01 Відповісти
А чому ті рахунки тільки для дітей? Надра - власність всього народу України.
показати весь коментар
04.02.2025 19:09 Відповісти
Читати вмієш - то читай ! Там всіх "слуги" мали, і не раз.
показати весь коментар
04.02.2025 19:15 Відповісти
народ не проти !
показати весь коментар
04.02.2025 18:57 Відповісти
Якщо я - проти, то це означає, що не народ думає так, як один "мрійник".
показати весь коментар
04.02.2025 19:01 Відповісти
Нагадаю всім "слугам народу" про МРІЮ прИзєдєнта. " ... За прогнозами, українці, досягнувши повноліття, можуть розраховувати на більш як 600 тис. грн. Також не виключено, що згодом програму розширять на пенсіонерів."
показати весь коментар
04.02.2025 19:00 Відповісти
"Ми відкриті до приходу інвестицій американських компаній - і із задоволенням. Чому? та тому.що ці американські інвестиції можуть мати і ахметівську інвестицію , не кажучи про гроші куйла, що в принципі є одне і теж "рашистський власник гаманця і його гаманець в інвестиціях в Україну"
показати весь коментар
04.02.2025 19:01 Відповісти
ти хоч сам зрозумів шо ти написав ?
показати весь коментар
04.02.2025 19:06 Відповісти
це Ти не зрозумів "ні бельмеса"
показати весь коментар
04.02.2025 19:16 Відповісти
якшо інвестиції це значить путину не бачить Україну як своїх вух
показати весь коментар
04.02.2025 19:03 Відповісти
Американские инвестиции в месторождения на оккупированных территориях
показати весь коментар
04.02.2025 19:27 Відповісти
Не можу пройти від цієї "історичної обіцянки". Цей Лідор на сцені називав Україну - дівкою, яка у всіх бере. А хто він ? Якщо особисто він оголює свої частини тіла, щоб зацікавити Трампа. ШЛЮШКА ?
показати весь коментар
04.02.2025 19:08 Відповісти
а інвестиції треба захищати
показати весь коментар
04.02.2025 19:10 Відповісти
путин , шах і мат , можна і без мата - шах і бл*****
показати весь коментар
04.02.2025 19:12 Відповісти
Всі надра належать людям і проценти від доходу теж людям а не купці олігархів
показати весь коментар
04.02.2025 19:16 Відповісти
як при комуняках ?
показати весь коментар
04.02.2025 19:18 Відповісти
На жаль, є такі людці, що забажають і свою жінку з партнерами... тойво...
показати весь коментар
04.02.2025 19:19 Відповісти
Це називають "cuckold". Від cuckoo - зозуля. Тут на форумі його часто використовують.
показати весь коментар
04.02.2025 20:24 Відповісти
Щось мені здається що псевдовійськовий одяг Зеле не допоможе в випадку із Трампом. Він порахує кожний цент.
показати весь коментар
04.02.2025 19:19 Відповісти
якби будь який з попередніх Українських президентів домовився з США та склав контракти на видобуток корисних копалин в Криму, на Донбасі та в будь якому куточку України то не було б війни.
Літій, його дуже багато саме на Донбасі. А це в першу чергу Електромобілі
показати весь коментар
04.02.2025 19:19 Відповісти
на Донбасі тікі вугілля , там все перекопано
показати весь коментар
04.02.2025 19:23 Відповісти
то ви не в темі.
показати весь коментар
04.02.2025 19:30 Відповісти
Только никому. Строго между нами. В США (Арканзасе, Огайо) того лития, по сравнению с запасами Украины немеряно. Они 5 тыс сами добывают, и 19 экспортируют из Ю. Америки и Австралии.
Народ. Идите работать. Нет в мире дефицита лития. Для нас "литий" это новое золото Полуботко
показати весь коментар
04.02.2025 19:43 Відповісти
Shell має намір припинити сланцевий проект в Україні (12 червня 2015)
У зв'язку з форс-мажором, реалізація проекту з українською державною компанією «Надра Юзівська» - неможлива - заявляє Shell, маючи на увазі бойові дії в Донбасі
показати весь коментар
04.02.2025 21:50 Відповісти
Як готова, коли в нас війна? На часі розпіл бабла, а не все на війну? Скажіть хтось цьому лоху, що інвестори не стануть тут ніякі комбінати будувати поки йде війна.
показати весь коментар
04.02.2025 19:29 Відповісти
Чесно кажучи ці корисні копалини, що є у нас США не конче потрібні, це більше подібне на гру Трампа зі своїми виборцями, він обіцяв припинити військову та фінансову допомогу США Україні, але бачить, що тоді кінець історії буде фігня-відновлення СССР2 і глобальний програш демократії авторитаризму. Отож і шукає зараз варіанти, як би сказати виборцям, що як би то допомога буде, не безплатна, за копалини, які хтось колись там видобуде і зарахує, як погашення боргу...
показати весь коментар
04.02.2025 19:50 Відповісти
Зєлєнскому пофуй хто заплатить йому за надра України і забезпечить імунітет від Суду. "Какая разніца" американці чи кацапи - "дєньгі нє пахнут"...
показати весь коментар
04.02.2025 19:57 Відповісти
зеленому пофуй, а для тебе як?рашка чи амери в Україні?
показати весь коментар
04.02.2025 21:08 Відповісти
для нас вибор-рашка або америка, третього не дано. хоча є-зелена гнида.
показати весь коментар
04.02.2025 21:10 Відповісти
Залежність перекочувала з сходу на захід і що-24-те відміняєм....
показати весь коментар
04.02.2025 21:24 Відповісти
А чого воно лежати буде, забирай усе, розбазарюєм до останнього.
показати весь коментар
04.02.2025 21:22 Відповісти
Ти країну продав, самодур дебільний, щоб свою сраку врятувати, бо нездара, за три роки війни вже все просрав! Ніхто "з тобою" добувати нічого не буде, будуть добувати без тебе, і без України. Боже, імбециліни зебільні, ЩО ви обрали?!
показати весь коментар
04.02.2025 21:39 Відповісти
а Єрмак і Зеленський - це хто такі, щоб розказувати народу України що справедливо, а що ні?
показати весь коментар
04.02.2025 21:41 Відповісти
А як же 10 000 доларів кожному народженому в Україні за надра? Чи буде як вчителям 4000 ?
показати весь коментар
04.02.2025 22:00 Відповісти
Це було вже зрозуміло давно,людей вибили,нікого нема,спротиву нема,для цього ця війна і почалась,Гуляйпольський кар'єр,кому цікава інфа,загугліть,хто не баран зрозуміє